Monika: Nowenna za rodziców

Witam serdecznie wszystkich którzy się modlą i tych którzy zaczynają lub szukają pomocy. To już moje drugie świadectwo. W pierwszej nowennie modliłam się za mojego brata i jego żone o nawrócenie. W niedzielę wielkanocną byli w Kościele ale później zaprzestali.
Przeczytaj

Marek: Życie, miłość

Modląc sie człowiek odzyskuje wewnetrzy spokoj z czego sila, racjonalny rozsadek i ostatecznie mądre decyzje wynikaja.
Przeczytaj

Ula: Maryja wybiera dla każdego najlepszy moment na uświęcenie

Witajcie Kochani, Pragnę się z Wami podzielić świadectwem mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, którą rozpoczęłam 8 grudnia, a zakończyłam 30 stycznia. Zanim napiszę kilka słów od siebie o tej niesamowitej modlitwie, chcę krótko opowiedzieć jak wyglądało moje życie przed rozpoczęciem Nowenny. Wcześniej nie lubiłam modlić się na różańcu, być może dlatego,...
Przeczytaj

Anna: Dobra i stała praca

Witam, chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem. 13 maja 2018 roku zakończyłam dwie Nowenny Pompejańskie i jedna właśnie w intencji znalezienia dobrej i stałej pracy. Pracy poszukuję od początku roku i z racji tego że czasu miałam w nadmiarze postanowiłam, że będę odmawiała dwie nowenny jednocześnie.
Przeczytaj

Kasia: Miłość, praca, zespół jelita drażliwego, tik, spokój

Świadectwo piszę po 2 latach, bo obiecałam sobie, że podzielę się z Wami przemyśleniami z odpowiedniej perspektywy, bez emocji. Świadectwo długie – dla leniwych – o miłości, zespole jelita drażliwego, tikach nerwowych, pracy, spokojnym życiu
Przeczytaj

Marcin: To wszystko dzieje się naprawdę!

Przez ponad dwa lata miałem problemy finansowe, nie mogłem znaleźć pracy, a interesy, które usiłowałem rozkręcić, okazywały się niewypałem. Straciłem też kilkanaście tysięcy złotych. Ta nieszczególna sytuacja trwała do momentu, kiedy podjąłem się odmawiania nowenny pompejańskiej. Zacząłem ją pierwszego października. Wtedy również i moja sytuacja zaczęła się powoli zmieniać. Teraz wykonuję pracę drogą internetową. Oprócz tego pracuję jeszcze przez kilka dni w tygodniu, w okolicy swojego miejsca zamieszkania, za całkiem niezłe pieniądze. Ostatecznie mam z czego żyć i mogę jeszcze parę groszy odłożyć. Moi drodzy, nowenna pompejańska jest niezwykle skuteczna! Ja sam jeszcze wciąż nie dowierzam, że to wszystko dzieje się naprawdę! Tak trochę, po ludzku rzecz ujmując, boję się czasem, że stracę to co mam. Wierzę jednak, że będzie dobrze. Poznałem również fajną dziewczynę. To był chyba taki dodatkowy „bonus” od Maryi, bo moja sympatia jest wierząca i zapowiada się na dobrą żonę. W modlitwie dziękczynnej obiecałem, że będę głosił chwałę Maryi, więc właśnie to czynię!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BożenaURSZULA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
URSZULA
Gość
URSZULA

NO MARCINIE ,CO MOŻNA NAPISAĆ
CHWAŁA PANU
DZIĘKI ZA ŚWIADECTWO

Bożena
Gość
Bożena

To wspaniałe świadectwo,dajesz mi nadzieję, odmówiłam pierwszą Nowennę w intencji potrzebnych łask dla mojej rodziny teraz odmawiam drugą .W moim 30 letnim życiu małżeńskim ,każdy biznes po jakimś czasie przynosił straty jeden dom sprzedany na długi tułaczka , próba odbudowania znów nadzieja znów zaczęta budowa i firma idą pod młotek.Widocznie taka WOLA BOŻA, godzę się z tym ,ale jest strach co dam dzieciom jeść.Zostaje tylko i zatopienie się w modlitwie i nadzieja ,że MARYJA NAS NIE OPUŚCI.A także takim świadectwom jak Twoje. Dziękuję.