Marcelina: Uwolnienie od grzechu masturbacji

Długo czekałam na złożenie tego świadectwa, bo zwyczajnie się wstydziłam, ale jest za co dziekować. Moje świadectwo będzie krótkie. W ubiegłym roku odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie. Nie jestem w stanie ocenić na ile zostały wysłuchane. Wiem jedno, że Nowenna wprowadziła mnie na nowe i lepsze tory. Maryja doprowadziła mnie do Jezusa, który uzdrawia.
Od małego dziecka, zasadniczo odkąd pamiętam borykałam z grzechem masturbacji. Nie wiem skąd u 4 letniego dziecka… taki grzech. Sprawa była codzienna. Nie zdawałam sobie sprawy z powagi grzechu. Dość późno w ogóle sobie zdałam sprawę, kiedy byłam już dorosła, że jest to grzech i to ciężki. Zaczęła się z mojej strony dość nierówna walka, którą przegrywałam po zaledwie kilku dniach od spowiedzi. Stwierdziłam, że tak już będzie i tak pozostanie i z tym grzechem umrę. Zasadniczo pogodziłam się z tym.

I wtedy zaczęłam Nowennę Pompejańską. Czuję, że to, co teraz napiszę wydarzyło się pod jej działaniem, chociaż nie była to moja główna intencja. Dodatkowo jako wyrzeczenie postanowiłam przy tym zaprzestać ww. grzechu, przynajmniej na czas odmawiania. Tak też się stało, co już było wielką łaską. Następnie chwilowo wróciłam, ale pokusy nie były już tak mocne i zasadniczo słabe. Potem zaczęłam kolejne Nowenny i po drugiej, a zasadniczo od roku jestem uwolniona. około 30 lat zmagania się z tym grzechem, który nie wiem jakim sposobem wszedł w moje życie, bo odkąd sięgam pamięcią on po prostu był.

Myślę, że jest to cud Maryi. W tym czasie również uczestniczyłam we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i również mogło być to wynikiem uczestnictwa w niej. Niemniej jednak uczestniczyłam w niej dzięki Nowennie.

Jestem WOLNA, a nie prosiłam o to. Maryja ściągnęła wielki ciężar z mojego życia i czuję się taka… pierwszy raz czysta.
Chwała Panu i Najświętszej Matce naszej !

Chcesz pomóc? Zapraszamy! 

Wesprzyj nasze działania

i zostań darczyńcą!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
PiotrekXFilipTeresa.AGabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
abc
Gość
abc

Dziękuje za to świadectwo. Ja również zmagałam się wiele lat z tym grzechem:( odkąd odmawiam NP jest lepiej:)Na mojej drodze pojawił się człowiek któremu pierwszy raz wyznałam ten grzech,który zatruwał mnie od lat(z czego nie zdawałam sobie sprawy). Teraz czuje się podobnie ja Ty czysta. Pozdrawiam:)

alik
Gość
alik

Maryja w Fatimie „Niech ludzie już dłużej nie obrażają Boga grzechami, już i tak został bardzo obrażony”. Też zostałem wyciągnięty z grzechów autoerotyzmu i zasięgnięty przez Maryję na postronku niczym owca przed konfesjonał. Było to coś niesamowitego, opisać się nie da i myślę że moje wyznanie grzechów było nieważne (chociaż zrobiłem to jak mogłem najstaranniej), tak jak cudzołożnica którą ludzie chcieli ukamienować, Jezus powiedział „Nikt cię nie potępił? A ona odrzekła: Nikt, Panie! Rzekł do niej Jezus: I Ja ciebie nie potępiam. – Idź, a od tej chwili już nie grzesz!”. Gdzieś czytałem że różaniec jest szkołą pokory, bo Maryja… Czytaj więcej »

Robert
Gość
Robert

Piekne swiadectwo,Marcelino.Nie jestem ekspertem w tych sprawach ale jak mowi znany ksiadz-egzorcysta,Piotr Glas twoje uzaleznienie od masturbacji moglo byc spowodowane tym jak cie poczeli rodzice.Moglo byc to poczecie na sile a moglas byc tez niechcianym dzieckiem.Moglyby to tez byc grzechy pokoleniowe.Na twoim miejscu zapytal bym sie o to rodzicow albo twoich dziadkow.Piotr Glas
mowi tez o konsekwencjach tych grzechow ,Chwala Maryji i Jezusowi !

Gabriela
Gość
Gabriela

To właściwie odpowiedź dla Roberta: któryś z egzorcystów /You Tube/ mówi o nadużywaniu daru rozeznania. Nie wiem, czy czy potrzeba, nie zakładam też złej woli, ale jedna uwaga nasuwa się sama. Seksualność to delikatna materia i Marcelina idzie w dobrą stronę, omawiając rzecz z Jezusem i reprezentującym go w konfesjonale księdzem oraz Maryją ,szafarką łask, a następnie starając się żyć w uzyskanej łasce. Tu nie ma powodów grzebać się w domniemanych przyczynach, dzielić włosa na czworo i tkwić mentalnie w tej problematyce, a rodzinne omawianie okoliczności poczęcia w kontekście tej konkretnej sprawy zakrawa na groteskę. Gdyby zrozumienie dawało panowanie nad… Czytaj więcej »

X
Gość
X

Co za bzdura…grzech pokoleniowy….Grzech jest swiadomym wybraniem czegos co dzieli od Boga – moim wyborem, a nie mych dziadköw itd. Jedyny grzech pokoleniowy to od Adama i Ewy – kazdy czlowiek jest grzeszny. Poczytaj, popytaj a nie wypisuj bzdur

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Jak Maria kocha swoje dzieci , jesteś przykładem tego

Filip
Gość
Filip

Ja właśnie zmagam się z tym grzechem. Byłem w toksycznym związku brakowało mi bliskości a jednocześnie brzydziłem się tego grzechu, lecz ta dziewczyna nie chciała mojego szczęścia , nie akceptowała mojego zamiaru życia w czystości aż do ślubu. Dla niej skończyłem z masturbacji ale nie na długo .Może gdybym wytrwał w czystości razem z tą osobą wygrałbym walkę , lecz ta dziewczyna nie chciała żyć w czystości ciągle namawiała mnie żebyśmy już byli po pierwszym razie ale nie chciałem, . Ta dziewczyna sprawiła że nie wytrzymałem i znowu zacząłem raz po raz popadać w grzech masturbacji. Po zerwaniu z nią… Czytaj więcej »

Piotrek
Gość
Piotrek

Dziękuję za to świadectwo 🙂 Ja też mam problem z tym grzechem, a mam niecałe 17 lat 🙁 Zacznę już dziś odmawiać nowenne i wierzę, że to mnie uwolni z tego grzechu.