Aga: Zawierzcie Matce Bożej

Mimo skromnych finansów Matka Boża czuwa nad moją rodziną, poznałam wiele modlitw o których wcześniej nawet nie słyszałam, wiem że Bóg kocha każdego z nas, pozwólmy Mu tylko wkroczyć w nasze życie, dajmy Jemu się poprowadzić nie stawajmy tzw.okoniem.
Read More

Kasia Majewska: Olbrzmi spokój i pewność opieki Matki Bożej Pompejańskiej

Pamiętajcie o jednym - może nie być lekko bo Zły bardzo boi się Różańca u mnie szalał w mojej rodzinie, nie poddawajcie się, Zaufajcie Matce Bożej.
Read More

Genia: Szczęść Boże

Nowenna Pompejańska działa cuda trzeba nam tylko wiary : Moje świadectwo pragnę skierować do tych osób które mają wątpliwości czy zostały wysłuchane przez Matkę Najświętszą.Obecnie odmawiam część błagalną trzeciej mojej nowenny i teraz właśnie zaczyna się spełniać intencja pierwszej nowenny , nie wątpijcie ani przez chwilę Matka Boża naprawdę wysłuchuje...
Read More

Dawid: 2 ważne dla mnie sprawy

Kiedy już jednak zacząłem ją odmawiać wyczuwałem taki wewnętrzny spokój, w głębi duszy słyszałem jak ktoś do mnie przemawiał "spokojnie nie denerwuj się.
Read More

Małgorzata: Właśnie różańca brakowało w moim życiu…

Podczas wakacji, na spotkaniu z koleżankami, dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Było to w chyba w sierpniu. Jedna z dziewczyn opowiadała o cudownej mocy tej modlitwy, o tym, że prosiła o zdrowie dla swojej mamy i jej intencja została wysłuchana. Pomyślałam sobie, że wielką łaską dla mnie jest to, że dowiedziałam się o istnieniu tej nowenny. Jednak jej rozpoczęcie wcale nie było już takie oczywiste: kiedy ją wreszcie zaczęłam, usnęłam w trakcie odmawiania różańca już drugiego dnia! Obecnie jestem w trakcie odprawiania pierwszej nowenny. Odnoszę wrażenie, że takiej właśnie modlitwy naprawdę brakowało w moim życiu. Czuję, że teraz dopiero odnalazłam sens życia, że dopiero go zgłębiam, jestem na początku drogi. Chyba dopiero teraz tak naprawdę się nawróciłam i zaczynam pojmować, na czym tak naprawdę polega nasza wiara! W trakcie odmawiania nowenny odczuwam silne wsparcie Matki Bożej, czuję się mocniejsza, pozytywnie i bez lęku patrzę w przyszłość. Wiem, że obok mnie ciągle jest Maryja, która czuwa nie tylko nade mną, ale nad każdym człowiekiem, tylko nie każdy potrafi otworzyć Jej drzwi swego serca. Mam nadzieję, że moje świadectwo stanie się dla kogoś wsparciem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Właśnie różańca brakowało w moim życiu…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Dziękuję za to świadectwo . Ja też mam bardzo podobne odczucia co do nowenny i opieki Matki Boskiej . Pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!