Magdalena: Świadectwo wysłuchania modlitwy

Witam wszystkich żyjących w rozpaczy bo odeszła od Was Ukochana osoba. Moje świadectwo powinno podtrzymać Was na duchu 🙂 Wiem, jak ciężko jest żyć gdy zostaliśmy porzuceni, odepchnięci, samotni..

4 lata temu mój Ukochany odszedł do innej kobiety. Wiele wycierpiałam przez te lata.. mimo to mieliśmy ze sobą kontakt. Zawsze miałam nadzieje, że się między nami jeszcze ułoży bo przez cały jego związek z tamta kobietą nie obdarzył jej uczuciem miłości. Równo rok temu usłyszałam od Niego okropne słowa.. że ze mną nigdy już być nie będzie, że chce być do końca życia z nią. Moje serce pękło na nowo. Wtedy szukając pomocy w modlitwie natknęłam się na Nowennę.

Od razu zaczęłam ją odmawiać. Modliłam się dwiema jednocześnie przez równy rok. Jedne kończyłam i zaczynałam następne. Wszystkie związane z Nim. Przez cały rok ani jedna nowenna nie została wysłuchana. Mimo to powtarzałam sobie, że przyjdzie czas i zostanę wysłuchana, to tylko kwestia czasu. A czas i tak upłynie! No i właśnie teraz zostałam wysłuchana!! Mój Ukochany rozstał się z tamtą kobietą, a nasze relacje są z każdym dniem coraz lepsze! 🙂

Nie potrafię powstrzymać łez szczęścia!! Coś co po ludzku nie było możliwe z pomocą Maryi stało się cudem! Zawsze wiedziałam, że Bóg chce abyśmy byli razem. Teraz wiem, że ten Jego związek z tamtą kobietą miał nas wiele nauczyć i nauczył. Jesteśmy teraz oboje innymi ludźmi niż te 4 lata temu! Powtarzajcie z wiarą „Jezu ufam Tobie- Ty się tym zajmij” i módlcie się na różańcu a Bóg was wysłucha!! Tylko módlcie się wytrwale!!!!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
15 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
MariannaZadowolonaLuizaMagdalenaSylwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M.
Gość
M.

To musi być wielka radość. Cieszę, że Ci się udało 🙂

wiesia
Gość
wiesia

Jesteś niesamowicie dzielna i ufna. Ale tym samym dajesz WIARĘ innym . Dałaś świadectwo, że trzeba zaufać, zaufać do końca. Mimo długiego czasu, a jednak wołałaś ZDROWAŚ MARYJO! DZIĘKUJĘ! NIESAMOWITE!

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Bardzo się cieszę i dziękuję, że napisałaś tu Twoje piękne świadectwo, które dodaje otuchy i nadziei. Życzę Wam obojgu radości nowego początku i wielu łask Bożych na wspólnej drodze.

stella
Gość
stella

Dziękuję za to świadectwo, na nowo mam nadzieję na polepszenie sytuacji w moim małżeństwie, zalamalam sie po dwukrotnym odmowieniu nowenny w tej intencji. Teraz znowu odmawiam , w depresji, juz nie mam piwoli nadzieji ,a dzieki Tobie ta nadzieja powraca!

Aldona
Gość
Aldona

Dziękuje Ci za to wspaniałe świadectwo które podniosło mnie na duchu. Ja jestem od roku w podobnej sytuacji, gorąco modlę się o nawrócenie mojego męża. Dziękuje Ci i życzę powodzenia

Martyna
Gość
Martyna

Wspaniałe świadectwo! Gratuluję i życzę szczęścia z całego serca :). Kochajcie się i oby tak dalej 🙂

AniaW
Gość
AniaW

Taka wiara i modlitwa czyni cuda, życzę dużo szczęścia.

yt
Gość
yt

Życzę Ci jak najlepiej, ale tak po ludzku rzecz ujmując nie wiem czy ty będziesz z tym człowiekiem szczęśliwa. Ja Ci tam bardziej współczuję, bo to chyba miłość jednostronna , czyli twoja do niego.

Sylwia
Gość
Sylwia

Teraz dałaś mi nadzieje…dziekuje

Magdalena
Gość
Magdalena

Cieszę się , że swoim świadectwem w jakimś stopniu Wam pomagam przetrwać! Nie zgodzę się z tym co napisała yt, że moge nie być z Nim szczęśliwa.. Parę dni temu usłyszałam od Niego, że jeżeli będzie w życiu budował przyszłość z jakąkolwiek kobietą to tylko ze mną!! Po tych słowach i Jego obecnym zachowaniu jestem pewna, że już niebawem będziemy razem!! 🙂 Zresztą każda Jego rozmowa ze mną wskazuje na to, że On chce być ze mną 🙂 Także módlmy się!

Luiza
Gość
Luiza

Być może to jest tak, że mu nie wyszło z tamtą kobietą,a wiadomo „tonący brzytwy się chwyta”, zobaczył, że czekałaś na niego jak wierny pies i jest mu wygodnie w tej sytuacji. Życzę Wam wszystkiego dobrego, ale Tobie również dystansu na początek, niech on się teraz o Ciebie stara, nie zarzucaj go swoją miłością, niech on się wykaże czy zasługuje na Ciebie.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Zgadzam się z Tobą Luizo. A Ty Magdo zachowaj rozsądek w tej sytuacji. „Omodlaj” tę relację. Może odmów następną NP w intencji poznania woli Bożej odnośnie Was? Pamiętaj, że ten człowiek już Cię raz bardzo skrzywdził…Przede wszystkim musisz zajrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie czy będziesz mu wstanie raz jeszcze zaufać i co zrobisz w sytuacji, gdyby mu się kolejny raz odwidziało.

Magdalena
Gość
Magdalena

Znam tego człowieka bardzo dobrze i wiem, że nie jest tak, że jestem jego kołem zapasowym. Bez obaw mam poukładane w głowie i wiem jak powinnam postępować z Nim w tej sytuacji. O wole Bożą już się modliłam i widać się układa. Nie proszę nikogo o żadne rady i pouczenia co do postępowania. Po prostu wypełniłam swój obowiązek składając świadectwo. Dlatego dziękuję za „rady” ale ich nie potrzebuję:) Czytałam wiele świadectw związanych z uczuciami i zadziwia mnie jedno.. Zawsze znajdą się osoby, które będą „narzekać”, np. że mogę być tak samo zostawiona jak tamta kobieta, że może mu się odechcieć,… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

A więc czekamy Magdo na Twoje świadectwo w 25 rocznicę Waszego ślubu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

Marianna
Gość
Marianna

Dałaś mi Nadzieje! Odmówiłamnowenne za powrót chłopaka i pomyślałam że skoro nie wrócił nie odezwał się do tej pory to już nie warto czekać. Oprócz tego modlę się do świętej Rity.wczoraj zaczęłam nowenne za moją mamę ale chyba w połowie zacznę druga znowu za chłopaka. Bo to dobry człowiek ale boi się odpowiedzialności, przerasta go założenie rodziny…wierzę że z pomocą Boga przetrwałmy wszystko, poradzimy sobie.Modle się też o wstawiennictwo do jego patrona.Kocham tego człowieka i nie Zrezygnuje! Nie wyobrażam sobie życia bez niego…ale jeśli będzie miał inna w międzyczasie to ja nie będę mogła z nim być 🙁 módlcie sie… Czytaj więcej »

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!