Bożena: Modlitwa to źródło miłości

est to bardzo wzruszająca i długa historia powiem jedynie tyle - w ostatnią niedziele Roku Miłosierdzia w moim mieszkaniu wyspowiadała się mojemu zaprzyjaźnionemu Księdzu i... Nawróciła się.
Read More

Paula: Apel do wszystkich tych, którzy kontrolują w jakikolwiek sposób wolność drugiej osoby

Zrozumiałam swoje błędy, lecz powinnam dostrzec je 3 lata wstecz. Najgorsze jest to,że spotykam innych chłopaków ale cały czas mam w pamięci .. i przy żadnym nie czuje tego ,,ciepła ".
Read More

Barbara: Podziekowanie Matce Bożej

Gdy zaczęłam odmawiać Nowennę po tygodniu zjawił się klient .Bardzo jestem wdzięczna Królowej Różańca z Pompejów wierze i zawsze będę wierzyć ,ze Ona naprawdę pomaga.
Read More

Jagoda: niewysłuchana modlitwa wiąże się z rozbieżnością pomiędzy naszym oczekiwaniem a tym, co jest prawdziwym dobrem

Modlitwa różańcowa nigdy mnie nie pociągała. Próbowałam Ją polubić, kilka razy zobowiązałam się do odmawiania we wspólnocie lub w czyjejś intencji. Zdarzało się że słowa nie dotrzymałam. O Nowennie Pompejańskiej, jej historii, historii Sanktuarium i obrazu M.B. dowiedziałam się z internetu. To wszystko mnie zafascynowało i zamówiłam prenumeratę Pisma KRŚ...
Read More

Justyna: Opieka dla taty i… dla nas

Na nowennę pompejańską trafiłam przypadkiem. Pewnego dnia przeglądając internet, natrafiłam na świadectwa. Zaczęłam czytać i wciągnęło mnie to. Nie mogłam się oderwać. W tym czasie wiedziałam o chorobie mojego Taty, a właściwie o tym że nastąpiły przerzuty. Tata chorował od 5 lat, to był rak żołądka. Pod koniec zeszłego roku zaczął się gorzej czuć, słabnąć, chudnąć...
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny

Szczęść Boże, odmawiam trzecią Nowennie Pompejańską. Pierwsza o ratowanie rodziny, druga o moje małżeństwo (po zdradzie) i teraz odmawiam trzecią Nowennie o czystość serca i rozumu mojej rodziny. Przy pierwszej Nowennie już wydarzył się cud ponieważ mój mąż już o wiele bardziej zaczął zajmować się naszą córeczką, co mnie bardzo cieszy. Przy kolejnych Nowennach pytałam się Pana Jezusa co mam robić dalej z moim małżeństwem bo nadal jest bardzo źle. Dwa tygodnie temu śniło mi się że ktoś mi ukradł moją córeczkę, bardzo długo biegałam i jej szuķałam. W końcu na ścianie ujrzałam OBRAZ PANA JEZUSA – JEZU UFAM TOBIE. I pomyślałam już BĘDĘ DOBRA DLA MOJEGO MĘŻA obudziłam się i obok mnie spała moja córeczka. Już teraz wiem co mam robić. Być miłosiernym mimo wyrządzonych krzywd. Nie wiem co będzie dalej ale wiem że Pan Jezus i Matka Boża nas prowadzą. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nina
Gość
Magdaleno życzę Tobie duzo siły, miłosierdzia, i wybaczenia. Ja jestem zdradzana przez męza ale dopiero teraz po dwóch latach po jego wyprowadzce zdaję sobie sprawe jak ważne jest wybaczenie aby ta druga osoba przestała grzeszyć. wiem jest to trudne. Ja na razie nie mam sposobu sprawdzić jak bym postąpiła w stosunku do swojego męza , bo mówić i chcieć postepowac tak jak nakazuje nam Jezus to jedno a emosje i doznane krzywdy to drugie. Dzisiaj jak modliłam sie w kosciele koronka miłosierdzia za zbawienie mojego męza to łzy ogromnego żalu i krzywdy spływały jak grochy po moich policzkach. to bardzo… Czytaj więcej »
wiesława
Gość
wiesława

To prawda co napisałaś Nino. Gdyby nasi mężowie Nas naprawdę kochali i szanowali nie byłoby tyle wylanych łez . Uważam, że przy ołtarzu, przed BOGIEM i i Nas samych, te wypowiadane słowa czy one są prawdziwe! Bo czas nagli, bo ciąża, bo wiek.Jeśli tak wszyscy przysięgają sobie miłość i że Cię nie opuszczę aż do śmierci, to pytam się skąd tyle rozwodów, tragedii. Ile rozbitych rodzin. Najbardziej szkoda mi tych niewinnych dzieci.Co zrobić? Na to pytanie nie odpowie nikt. Zdrady, brak szacunku są od wieków.Boże dopomóż! Zaradź tej Sodomii.!

Edyta
Gość

Racja…gdyby kochali…jak się kogoś kocha to się go nie krzywdzi…to wszystko takie niepojęte…jak tak można przestać kochać..?!

Ania
Gość

Czytając wasze komentarze aż serce się kroi, każdy z nas ma jakieś bóle i nieszczęścia. Dziękuje Bogu ze po moich wieloletnich zmaganiach sercowych w końcu miałam na tyle rozumu żeby modlić się o wielką miłość prosto z nieba. Mam wrażenie, że ludzie na ziemi nie widzą co to jest prawdziwa miłość, prawdziwe wartości już dawno wyginęły na tym świecie. Dlatego dziękuję panu Bogu za człowieka którego postawił na mojej drodze, trochę odzyskałam wiarę w ludzi chociaż już całkiem straciłam nadzieję. Wam kobietki życzę Błogosławieństwa Bożego żeby dobry Bóg wysłuchał waszych modlitw.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!