Jagoda: Zgoda w rodzinie

Długo zwlekałam ze świadectwem Nowenny Pompejańskiej.Otóż od połowy 2012 roku moja córka obraziła się na swoją teściową i urwała kontakty.Wszelkie zabiegi ze strony jej teściowej były daremne.
Read More

Małgorzata: Modlę się o syna.

Syn jeszcze nie zdecydował co będzie dalej robił
Read More

Basia: Ciągle zaskakują nas dziwne łaski, to niesamowite !!

Ja już wiedziałam że to pomoc którą otrzymałam za pośrednictwem Matki Boskiej. Chcąc potwierdzić swój stan zdrowia wykonałam wszystkie badania - bilans zdrowia, wszystkie są prawidłowe !!!
Read More

Łukasz: Wielki cud

Witam. Jakis czas temu pisałem tu po skończeniu pierwszej nowenny. Nic się nie zmieniło wtedy po niej. Zacząłem drugą i po 10 dniach pierwsza intencja stała się faktem. Kobieta, która kochałem wróciła do mnie. Okazało się, że cały czas kochała mnie, tylko się gdzieś zagubiliśmy. W pewien czwartek miałem natrętną...
Read More

Agnieszka: zdumiona mocą nowenny

Moją trzecią Nowennę Pompejańską (2 wcześniejsze wysłuchane) odmawiałam  (01.11.2013-24.12.2013) nie w swojej intencji, ale za osoby mi bliskie. Ich sytuacja finansowa była niezaciekawa, coraz bardziej zależni od innych, na pozyczkach... nie było widac optymistycznego końca... Są to osoby o dobrych sercach, ale jakoś finansowo się im w życiu nie ułożyło......
Read More

Magdalena: Moje małe cuda

Witam Wszystkich! Mam 26 lat, swoją drogę z Nowenną Pompejańską zaczęłam w marcu tego roku, chociaż muszę powiedzieć, że ta modlitwa „chodziła za mną” od dłuższego czasu, a poznałam ją przez Facebooka. 

Rok 2014 i początek 2015 był dla mnie straszny: mobbing w pracy dzień w dzień, zostawanie po godzinach w pracy codziennie, zastraszanie nas przez kierowniczkę, pilnowanie w pracy, abyśmy nie rozmawiały, obcinanie pensji, z mężem ciągłe kłótnie, że daje się wykorzystywać. Mój mąż miał oczywiście rację, że powinnam się zwolnić, niestety nie uczyniłam tego, a przypłaciłam to zdrowiem psychicznym i fizycznym,  ale ja chciałam pracować, żeby nikt nie powiedział z rodziny mojej i mojego męża, że to on mnie utrzymuje.

Największą tragedią jaka nas spotkała to utrata naszego dziecka 13.06.2014, poronienie w 6 tygodniu ciąży: jak piszę, to same łzy mi lecą. Mam do siebie wielkie pretensje, że nie poszłam na zwolnienie, że jeszcze trochę popracuję, że dostanę podwyżkę, żeby lepiej nam się żyło. Nasze plany legły w gruzach w jednej chwili. Ogromny ból, pustka w sercu, żal również do Pana Boga, że to nas spotkało, że lekarze, pielęgniarki traktowały mnie jakby nic się nie stało, że nie z każdego ziarenka wyrośnie roślinka, że leżałam na sali z kobietami, które były w ciąży. Ryczałam i nikogo to nie obchodziło. Po 10 dniach zwolnienia wróciłam do pracy, kierowniczka nie wiedziała, że byłam w ciąży, powiedziałam że miałam zabieg na torbiele w innym wypadku zwolniłaby mnie. Było coraz gorzej ze mną, utrata mojego wyczekiwanego dziecka, oskarżanie siebie, że to przeze mnie, stres w pracy doprowadziły, że zaczęłam mieć bóle w tylnej części głowy – codziennie, że nie mogłam spać, palpitacja serca, że to wszystko przeżywałam, wylądowałam na pogotowiu dali mi zastrzyk uspokajający, pomogło to tylko na chwilę. Od tamtej chwili zawsze miałam w torebce środki uspokajające, ja młoda dziewczyna, która powinna się cieszyć z życia, nie ruszałam się bez tabletek.

Nie dawałam rady, wtedy z pomocą przyszła do mnie Matka Boża,  przeczytałam, warunki Nowenny Pompejańskiej: 3 różańce przez 54 dni, jak ja to odmówię, pracuję na 2 zmiany, i w 2 weekendy po 12 godzin. Jeszcze mój mąż, który jest anty do modlitwy, do księży, do spowiedzi. Ale powiedziałam sobie, że to mój jedyny ratunek, że tylko Matka Boża może mi pomóc. Modliłam się o poczęcie naszego dziecka i urodzenie zdrowego dziecka. Nie o pracę, bo w życiu najważniejsza jest rodzina. Było bardzo ciężko koszmary w nocy, strach przy zasypianiu, ból głowy był jeszcze większy jakby moją czaszkę ktoś miażdżył, kłótnie z mężem, że powinniśmy się rozstać, miałam dużo upadków, ale na Mszy ŚWIĘTEJ, Ksiądz powiedział, że jak ktoś odmawia różaniec to tak, jakby strzelał w szatana. Pod koniec części błagalnej doznałam moich małych cudów, ale jak ważnych: mój ból głowy całkowicie znikł, w mojej pracy polepszyło się, odeszła moja kierowniczka, zwolnili ją, mój mąż zrozumiał, że ta modlitwa jest dla mnie ważna, stał się bardziej wyrozumiały, opiekuńczy, dużo rozmawiamy o naszym utraconym dziecku, że kiedyś doczekamy się potomka, ale też powiedział, że jeśli nie będziemy mieć dzieci to mnie nie zostawi, bo ożenił się ze mną z miłości. Muszę powiedzieć, że ostatniego dnia Nowenny usnęłam, zamiast rano się pomodlić to pojechałam na rynek z mamą i siostrą, a później zmęczona po pracypo prostu usnęłam, a mój mąż o 00.15 zadzwonił do mnie będąc w trasie czy odmówiłam Nowennę, byłam i jestem zmartwiona czy moja Nowenna się spełni, jeśli po północy zaczęłam ją odmawiać, ale dziękuję Najświętszej Maryi, za moje małe cuda, odmawiając Nowennę, tyle radości jest teraz w moim życiu, tylu dobrych ludzi spotkałam na swojej drodze.

Kochani uwierzcie, że Matka Boża naprawdę działa cuda, czekam na mój Wielki Cud i chciałabym zacząć Nowennę o nawrócenie mojego męża. Zaczynałam już 2 razy, ale zawsze coś mi przeszkodziło, mam nadzieję, że teraz wytrwam. Szczęść Boże. Czytam Wasze Świadectwa, dodają mi dużo otuchy. Pomódlcie się w mojej intencji, bardzo Was proszę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Magdalena: Moje małe cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Robert Pawlowicz
Gość
Robert Pawlowicz

Magdo,Matka Boska nie bedzie miala ci za zle ,ze odmowilas Nowenne po 24,Ona nie jest

strazniczka czasu.Odmawiaj dalej za meza i sie nie przejmuj czasem.Chwala Jezusowi i Maryji !

Joanna
Gość
Joanna

Magdaleno pomodle sie za ciebie do sw Rity.Zycze wszystkiego najlepszego:)

smutna
Gość
smutna

Doskonale panią rozumiem i za moją intencję modliły się panie 2 dwa dni temu dzisiaj ja pomodle sie za panią i mam prosbe aby ktoś pomodlił się rownież za moją corkę ,od soboty zacznie brać nowe lekarstwo marzę aby wreszcie okazało się skuteczne i nie były to tylko straszne skutki uboczne a kożyść znikoma

Dorota
Gość
Dorota

odmówiłam modlitwę w intencji Twojej córki

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Polecam stronę „Modlitwy wstawienniczej” ( wystarczy wpisać w google ) i wysłać intencję.
Tam w sile przeszło 500 osób modlimy się w przesyłanych intencjach.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja też się modlę za nawrócenie męża, Twoje świadectwo jest mi bardzo bliskie… Myślę, że w Twoim mężu już się coś dzieje skoro pyta Ciebie, czy odmówiłaś nowennę. A te 15 min po północy na pewno niczego nie zmienia.

Izabela
Gość
Izabela
Oddaj wszystko , swą teraźniejszość i przyszłość Jezusowi i Matce Boskiej ,pozwól im zająć się Twoimi problemami , Ty tylko się módl ,nie ma modlitw nie wysłuchanych , wszystkie są wysłuchane , bądź cierpliwa i nie zniechęcaj się przyjdzie czas ,że wszystko w Twoim życiu zacznie się zmieniać ,doświadczysz wiele dobrego ,modlitwa to jak ciągłe uderzanie w szkło kuloodporne ,uderzasz, uderzasz wiele razy i zdaje się ,że nie ma żadnego rezultatu ale w końcu powstaje rysa , staje się coraz większa aż wreszcie szkło pęka, proś ale i dziękuj , za wszystko , nawet za to czego jeszcze nie doświadczyłaś… Czytaj więcej »
Vita
Gość

Cześć, Magda! Dziękuję za przepiękne świadectwo! Matka Boża na pewno Cię wysłucha, jestem pewna tego! Niech otoczy Ciebie i twoją rodzinkę Swoją Opieką i życzę Wam wielu łask:) pozdrawiam, Vita

Karolina
Gość
Karolina

Posłuchaj Madzia – jestem w trakcie 6 albo siódmej nowenny (nie pamiętam dokładnie), ale jako osoba która przeżyła naprawdę wielkie problemy w związku z modlitwą powiem Ci jedno – zawsze jak zaczynasz nowenne Pompejańską proś Matkę Bożą o łaskę wytrwania w modlitwie do końca. To nigdy nie zawodzi, Ona chętnie pomaga jeśli Ją poprosić, i mimo przeszkód da się.

Wszystkiego dobrego, trzymaj się i módl się w intencji męża.

Nela
Gość

Piękne jest to twoje świadectwo Madziu, ja mam problemy finansowe dwa razy zaczynałam nowennę pompejską, po przeczytaniu Twojego świadectwa stwierdziłam, że nie mogę się poddać, dzisiaj zaczynam odnowa. Pomodlę się również za Ciebie.

Kruszynka
Gość
Kruszynka

Magdaleno, piękne świadectwo. A to , ze twój mąą zadzwonił z pytaniem czy odmówiłaś nowenne to juz coś. faceci nie potrafią sie przyznać do wielu rzeczy- bo facet to facet i co on tam bedzie….
A Matka Boża nie prowadzi księgi ze statystykami- czy ktoś odmówił przed północa czy po północy czy za mało tajemnic czy za duzo.liczy sie intencja. ja tez sie kiedyś ” zapędziłam” i zmówiłam 32 dni, zamiast 27 dni nowenny błagalnej.bóg nie jest skrupulatny. Pomodle sie za ciebie.

Bea
Gość

Magda wierzę, że doczekacie się dzieciątka. Cieszę się że mąż Cię wspiera a to bardzo ważne. Ja modliłam się o potomstwo i po 11 latach dzięki Wstawiennictwu Matki Bożej jestem teraz w 14 tygodniu …to Maleństwo to wielki Cud. Módl się wytrwale a i Wy doczekacie się dzieciątka. Pomodlę się aby Matka Boża Wam pomogła. ..

Bea
Gość

Oczywiście nie odmawiałam Nowenny 11 lat;) tylko od listopada dwie Nowenny i przy końcu drugiej dowiedzieliśmy się, bije serduszko.

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję za wszystkie modlitwy mam swój Wielki cud Zuzie. Dzięki tej Nowennie mam dzieciatko. A drugie w drodze ale miałam plamienie i modlę się żeby wszystko było dobrze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!