Mieczysław: Pod nieustającą opieką Matki

Pragnę dać świadectwo opieki Matki Bożej nad moją rodziną i na poprawę mego stanu zdrowia (mam 78 lat). W maju 2012 roku dowiedziałem się, że mam nowotwór złośliwy 5 stopnia. Odmawiałem nowennę pompejańską w swoim imieniu jak również o zdrowie żony, siostry, dzieci i wnuków.
Read More

Dagmara: Powrót wiary

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Ja jestem w połowie odmawiania Nowenny Pompejskiej- zaczęłam część dziękczynną. I bardzo dziękuje Matce Bożej za wszystkie łaskie jakie otrzymałam ( córka zdała maturę, dostała się na wymarzone studia, druga córka ma wspaniałego, dobrego chłopaka, jest w mojej rodzinie więcej wrażliwości, miłości, cierpliwości. Przeczytaj Dagmara: Powrót...
Read More

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej

Nadszedł dzień, w którym piszę swoje osobiste świadectwo związane z nowenną pompejańską. Wymodliłam u Matki Bożej prośbę o zachowanie czystości przedmałżeńskiej, mimo że mój chłopak nie chciał nawet o tym słyszeć! Wiedział, jak ważna jest to dla mnie sprawa, gdyż rozmawialiśmy o tym niejednokrotnie, ale twierdził, że nie podoła i po co czekać?
Read More

Magdalena: Nowenna pompejanska wyrwala mnie z sidel Szatana

Chce pwoedziec ze dla BOGA nie ma rzeczy niemozliwych! Nowenna pomejanska i Akt oddania przeciw niepokojom i zmartwieniom wg ks. Dolindo Ruotolo przywrocil nadzieje w moje nieszczesliwe zycie. Naprawde byly cuda mniejsze i wieksze.
Read More

Agnieszka: Cud narodzin

Ufamy Ci Maryjo bezgranicznie!
Read More

Magda: Pomoc często przychodzi niepostrzeżenie

Witajcie, chciałabym Wam przedstawić moje krótkie świadectwo. Nowennę Pompejańską odmówiłam kilka miesięcy temu. Oczywiście często zdarzały mi się dni słabości, modlitwa odmawiana byle jak, dopadało mnie zmęczenie, ale wytrwałam. Wytrwałam, bo intencja była dla mnie bardzo ważna – moja rodzina popadła w problemy finansowe i na tamten czas zdawały się one bardzo trudne do rozwiązania, a przynajmniej nie od nas bezpośrednio zależała poprawa tej sytuacji. Dopadały nas czarne myśli i ogólnie był to trudny psychicznie czas. Modliłam się o poprawę tej sytuacji. Skończyłam nowennę, jakoś trwaliśmy, ciągle było za co żyć – może nie było kokosów, ale koniec z końcem dało się jednak wiązać (o co bardzo się wcześniej obawialiśmy).

Ostatnio podczas rodzinnej rozmowy ktoś bliski powiedział coś, co zostało mi w pamięci. Mianowicie, że X (osoba utrzymująca naszą rodzinę) trochę odżył, że wychodzi na prostą i może przestanie się już tak przejmować naszą sytuacją, bo jest lepiej. Oświeciło mnie, że poprawa przyszła tak niepostrzeżenie, że łaska spływająca na nas umknęła mojej uwadze. Nie jest może kolorowo, ale zdecydowanie jest lepiej i wierzę, że Maryja wyprosi dla nas jeszcze więcej łask. Za otrzymane ogromnie dziękuję! Bądź z nami Maryjo i błogosław nam. Módlcie się, Kochani! Naprawdę warto.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!