Aleksandra: Wymodlony spokój

Nie do końca pamiętam dokładnie śwą prośbę jednak wiem, że na pewno modlilam się o rozpalenie serca mojego ukochanego do mnie ponieważ bardzo cierpiałam jak ode mnie odszedł.
Read More

Małgorzata: Matka Boża jest niesamowita

Polecam każdemu wahającemu się czy podjąć trud nowenny żeby zaufał pomocy Maryi.
Read More

Marta: Zmiany w życiu rodzinnym

Witam.Czuję głęboką potrzebę serca, by podziękować publicznie ukochanej Matce różańcowej za łaski którymi mnie obdarza, za ten rok modlitwy Nowenną Pompejanską. Widzę ogromne zmiany w życiu mojej rodziny, wierzę ,że jest przed nami jeszcze wiele zmian, ale wiem też że muszę być cierpliwa i zostawić wszystko w rękach Matki i jej ukochanego syna. "Bądź wola Twoja " "Oddaję się Tobie, troszcz się o mnie Ty "
Read More

Anna: Dar pracy

Piszę to świadectwo, ponieważ chcę podziękować Królowej Pompejańskiej za to, że wysłuchała mojej prośby o znalezienie pracy. Pewnego dnia moja mama powiedziała, że znalazła ofertę w internecie i powiedziała mi, żebym wysłała tam swoje CV.Wysłałam je bez większego przekonania. Moim zadaniem nie spełniałam postawionych wymagań. Zupełnie się nie spodziewałam, że to właśnie tam znajdę pracę. To Ona, Królowa Pompejańska dała znak mojej mamie. Bardzo dziękuję Ci, Królowo Różańca Świętego za to i inne łaski.
Read More

Tadeusz: skuteczność nowenny

Rok temu zacząłem odmawiać nowennę pompejańską o właściwe ułożenie relacji międzyludzkich w pracy, było to 11 października 2014 r. , po odmówieniu tej nowenny miałem kilka dni przerwy i rozpocząłem odmawianie nowenny pompejańśkiej o łaskę nawrócenia dla blskiej mi osoby, po odmówieniu 2 nowenny , rozpocząłem natychmiast odmawiać 3 nowennę...
Read More

Magda: MÓDLMY SIĘ A BĘDZIE NAM DANE

Szczęść Boże.
Nie jestem dobra w piśmie wyrażania swoich uczuć ale postaram jak tylko potrafię podzielić się z wami swoimi swoimi darami od Pana Jezusa Siostry Faustyny Matki dobrego Miłosierdzia.Miałam bardzo trudny okres w swoim życiu (jestem już dorosłą kobietą i wiem że w życiu czasem trzeba upaść by powstać właśnie do lepszego życia )ale tamten okres był wyjątkowo ciężki,wtedy mój umysł serce Pan Jezus pokierował do Sanktuarium w Łagiewnikach tam otrzymałam jak by nowe życie.Zawsze byłam wierząca praktykująca ale po tym doznaniu modliłam się co wieczór przyszedł okres co przestałam chyba straciłam nadzieję Wtedy dostałam dar o który prosiłam,nie wiem czy to z rozpędu bo dużo pracuję czy się pogubiłam wyszło nie tak jak chciałam.Po jakimś czasie doszło do mnie że moja modlitwa została wysłuchana wtedy też przyśniła mi się Matka Boża i w tym okresie w internecie wyświetlił mi się różaniec.Od 29,04 odmawiam co wieczór koronkę do Miłosierdzia Bożego od tego czasu dostałam już BARDZO DUŻO łask Pan Jezus Matka Boża jest z mną czuje to stałam się weselsza i zmaganie z trudnościami życiowymi stały się łatwiejsze.Czekam jeszcze na ten wielki dar o który proszę Jest to powrót chłopaka którego bardzo kocham tęsknię za nim ale wiem że gdy Wolą Boga będzie by znów nasze drogi i serca się połączyły On musi się zmienić Kocham go bo to dobry chłopak nie chodzi do kościoła ale bardzo poważnie podchodzi do sakramentu małżeństwa a to tak rzadkie w tych czasach.Jetem już bardzo długo sama na rodzinie nie za bardzo mogę polegać Modlę się i gorąco proszę Boga by dał jeszcze raz szanse nam a jeśli jest inna wola Boga to proszę by pozwolił mi o nim zapomnieć i postawił tą drugą połówkę na mojej drodze.Bardzo go kocham i tęsknię tak bardzo bym chciał być szczęśliwa jak wtedy gdy go poznałam.Bardzo was proszę o Modlitwę w mojej intencji.Ps Jeśli ktoś pogubił się w życiu zachęcam do modlitwy żaden psycholog wam tak nie pomoże ja Pan Jezus.Bóg Zapłać

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: MÓDLMY SIĘ A BĘDZIE NAM DANE"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość
Droga Madziu. Również modlę się w podobnej intencji jak Ty. Wciąż kocham chłopaka, z którym z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn rozstałam się już ponad rok temu, nie mogę o nim zapomnieć. Można powiedzieć, że spotykam się z kimś innym, ale niestety ciągle w moim sercu pozostaje jego poprzednik. Tak bardzo chciałabym się z nim spotkać, porozmawiać. Wiem, że Bóg nie może ingerować w jego wolną wolę i sprawić żeby on mnie pokochał na nowo. Absolutnie Boga o to nie proszę, zależy mi po prostu na odnowieniu urwanego kontaktu i szczerej rozmowie. Prosze tylko o to, a może aż o… Czytaj więcej »
Zadowolona
Gość
Zadowolona

„Jeżeli kogoś kochasz pozwól mu odejść. Jeśli wróci jest Twój, jeśli nie nigdy Twój nie był”…Stara i jakże prawdziwa zasada. Tylko trzeba uważać, żeby całe życie nie czekać na kogoś, kto już dawno ułożył sobie życie.

słonko
Gość
słonko

czasem wróci dlatego że innego nie ma i po jakimś czasie znowu zostawi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!