Magda: MÓDLMY SIĘ A BĘDZIE NAM DANE

Szczęść Boże.
Nie jestem dobra w piśmie wyrażania swoich uczuć ale postaram jak tylko potrafię podzielić się z wami swoimi swoimi darami od Pana Jezusa Siostry Faustyny Matki dobrego Miłosierdzia.Miałam bardzo trudny okres w swoim życiu (jestem już dorosłą kobietą i wiem że w życiu czasem trzeba upaść by powstać właśnie do lepszego życia )ale tamten okres był wyjątkowo ciężki,wtedy mój umysł serce Pan Jezus pokierował do Sanktuarium w Łagiewnikach tam otrzymałam jak by nowe życie.Zawsze byłam wierząca praktykująca ale po tym doznaniu modliłam się co wieczór przyszedł okres co przestałam chyba straciłam nadzieję Wtedy dostałam dar o który prosiłam,nie wiem czy to z rozpędu bo dużo pracuję czy się pogubiłam wyszło nie tak jak chciałam.Po jakimś czasie doszło do mnie że moja modlitwa została wysłuchana wtedy też przyśniła mi się Matka Boża i w tym okresie w internecie wyświetlił mi się różaniec.Od 29,04 odmawiam co wieczór koronkę do Miłosierdzia Bożego od tego czasu dostałam już BARDZO DUŻO łask Pan Jezus Matka Boża jest z mną czuje to stałam się weselsza i zmaganie z trudnościami życiowymi stały się łatwiejsze.Czekam jeszcze na ten wielki dar o który proszę Jest to powrót chłopaka którego bardzo kocham tęsknię za nim ale wiem że gdy Wolą Boga będzie by znów nasze drogi i serca się połączyły On musi się zmienić Kocham go bo to dobry chłopak nie chodzi do kościoła ale bardzo poważnie podchodzi do sakramentu małżeństwa a to tak rzadkie w tych czasach.Jetem już bardzo długo sama na rodzinie nie za bardzo mogę polegać Modlę się i gorąco proszę Boga by dał jeszcze raz szanse nam a jeśli jest inna wola Boga to proszę by pozwolił mi o nim zapomnieć i postawił tą drugą połówkę na mojej drodze.Bardzo go kocham i tęsknię tak bardzo bym chciał być szczęśliwa jak wtedy gdy go poznałam.Bardzo was proszę o Modlitwę w mojej intencji.Ps Jeśli ktoś pogubił się w życiu zachęcam do modlitwy żaden psycholog wam tak nie pomoże ja Pan Jezus.Bóg Zapłać

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
słonkoZadowolonaAsia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Droga Madziu. Również modlę się w podobnej intencji jak Ty. Wciąż kocham chłopaka, z którym z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn rozstałam się już ponad rok temu, nie mogę o nim zapomnieć. Można powiedzieć, że spotykam się z kimś innym, ale niestety ciągle w moim sercu pozostaje jego poprzednik. Tak bardzo chciałabym się z nim spotkać, porozmawiać. Wiem, że Bóg nie może ingerować w jego wolną wolę i sprawić żeby on mnie pokochał na nowo. Absolutnie Boga o to nie proszę, zależy mi po prostu na odnowieniu urwanego kontaktu i szczerej rozmowie. Prosze tylko o to, a może aż o… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

„Jeżeli kogoś kochasz pozwól mu odejść. Jeśli wróci jest Twój, jeśli nie nigdy Twój nie był”…Stara i jakże prawdziwa zasada. Tylko trzeba uważać, żeby całe życie nie czekać na kogoś, kto już dawno ułożył sobie życie.

słonko
Gość
słonko

czasem wróci dlatego że innego nie ma i po jakimś czasie znowu zostawi

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką