Lucy: Nowenna przemienia życie

W Niedzielę Bożego Miłosierdzia skończyłam odmawiać 5 nowennę. Myślałam, że Maryja mnie nie wysłuchuje. Dopiero teraz dostrzegłam że przecież intencje nowenny 1, 2 i 3 się spełniają a ja tego nie widziałam. Skończyły się moje zawroty głowy i unormowało ciśnienie. Mój syn który ma cechy autystyczne zaczął być chwalony w szkole bo jego funkcjonowanie społeczne bardzo się poprawiło. Czuję że Maryja prowadzi mnie do Chrystusa. Pewnego dnia obudziłam się ze słowami pieśni na ustach „wszystko mogę w tym który mnie umacnia”. Tak po prostu te słowa same do mnie przyszły. Zaczęłam powierzać siebie i moją rodzinę św. Józefowi bo kilkakrotnie w krótkim czasie ten święty stanął na mojej drodze, to nie mogły być przypadki. Odmawiam też koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wczoraj sam Jezus włożył w moje usta słowa „o krwi i wodo któraś wytrysnęła z najświętszego serca Jezusowego jako źródło miłosierdzi a dla nas- ufam Tobie” wcześniej kończyłam po prostu „Jezu ufam Tobie” Dopiero kiedy wypowiedziałam tę dłuższą frazę, przypomniałam sobie o jej istnieniu. Byłam naprawdę zdumiona!
Mam straszny głód Komunii Świętej. Tak bardzo pragnę Ją przyjmować. Wcześniej bywałam u spowiedzi z okazji świąt rodzinnych np. chrzcin, czyli co kilka lat. Czekam na spełnienie 4 i 5 nowenny które odmówiłam w jednej intencji i zaczynam kolejną także w tej intencji. Teraz kiedy doświadczyłam obecności Maryji wiem, że moje życie już nie będzie nigdy takie jak wcześniej.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
LidkaAndrzej Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Ja też modlę sie nowennę aby skończyły się moje mocne zawroty głowy i szum w uszach. Przypadkowo nowennę kończę 8 maja w wielkie święto pompejańskie w które Maryja rozdaje wiele łask i mam nadzieje że to nie przypadek że kończę prawie w tym dniu.

Lidka
Gość
Lidka

a ja dziś kończę część błagalną 🙂

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką