agnieszka: Cud życia dla mamy

Chciałabym podziękować Matce Boskiej za życie mojej mamy,za to ze jest z Nami.Moja mama ciężko zachorowała na nowotwór płuc z przerzutami do wątroby,węzłów chłonnych.W lutym 2015 r. rozmawiałam z lekarzem,który stwierdził ze mojej mamie pozostało parę tygodni życia-do pól roku.Zaczęłam odmawiać po raz pierwszy nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia mojej...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wiara w wielkość Nowenny Pompejańskiej

Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski i wszelką pomoc.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Nowenna pompejańska lekarstwem na całe zło

Odmawianie nowenny pompejańskiej nie skruszyło zawiści sąsiada, ale dało mi wiele otuchy i wsparcia. Ta otucha i obecność Matki Bożej była mi wielką pociechą, ponieważ od całego zajścia mieliśmy wiele niepowodzeń w gospodarstwie i zdrowiu naszej rodziny.
Przeczytaj całość

Agnieszka: wiara czyni cuda, czyli rozwiązanie problemów

Kilka miesięcy temu krucho zaczęło się dziać. Brak płynności finansowej plus inne czynniki sprawiły, że cały dorobek mojego życia miał nagle runąć. To było straszne , sytuacja tak tragiczna,że aż nie do wytrzymania. Nie wiedziałam co robić , wszelkie drogi do wyjścia na tkz. prostą były wręcz zamknięte.Przeczytaj Agnieszka: wiara czyni cuda,...
Przeczytaj całość

Agata: Ta modlitwa zmienia rzeczywistość, a przede wszystkim nas samych

Szczęść Boże! Po doświadczeniu ostatniej nowenny pompejańskiej zauważyłam, że Pan Bóg chętnie wysłuchuje próśb swoich dzieci gdy proszą o coś dla swoich braci i sióstr. W maju tego roku postanowiłam odmówić nowennę w swojej intencji, ponieważ stałam przed wyborem ważnej decyzji w moim życiu.
Przeczytaj całość

Lucy: Nowenna przemienia życie

W Niedzielę Bożego Miłosierdzia skończyłam odmawiać 5 nowennę. Myślałam, że Maryja mnie nie wysłuchuje. Dopiero teraz dostrzegłam że przecież intencje nowenny 1, 2 i 3 się spełniają a ja tego nie widziałam. Skończyły się moje zawroty głowy i unormowało ciśnienie. Mój syn który ma cechy autystyczne zaczął być chwalony w szkole bo jego funkcjonowanie społeczne bardzo się poprawiło. Czuję że Maryja prowadzi mnie do Chrystusa. Pewnego dnia obudziłam się ze słowami pieśni na ustach „wszystko mogę w tym który mnie umacnia”. Tak po prostu te słowa same do mnie przyszły. Zaczęłam powierzać siebie i moją rodzinę św. Józefowi bo kilkakrotnie w krótkim czasie ten święty stanął na mojej drodze, to nie mogły być przypadki. Odmawiam też koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wczoraj sam Jezus włożył w moje usta słowa „o krwi i wodo któraś wytrysnęła z najświętszego serca Jezusowego jako źródło miłosierdzi a dla nas- ufam Tobie” wcześniej kończyłam po prostu „Jezu ufam Tobie” Dopiero kiedy wypowiedziałam tę dłuższą frazę, przypomniałam sobie o jej istnieniu. Byłam naprawdę zdumiona!
Mam straszny głód Komunii Świętej. Tak bardzo pragnę Ją przyjmować. Wcześniej bywałam u spowiedzi z okazji świąt rodzinnych np. chrzcin, czyli co kilka lat. Czekam na spełnienie 4 i 5 nowenny które odmówiłam w jednej intencji i zaczynam kolejną także w tej intencji. Teraz kiedy doświadczyłam obecności Maryji wiem, że moje życie już nie będzie nigdy takie jak wcześniej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Lucy: Nowenna przemienia życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Ja też modlę sie nowennę aby skończyły się moje mocne zawroty głowy i szum w uszach. Przypadkowo nowennę kończę 8 maja w wielkie święto pompejańskie w które Maryja rozdaje wiele łask i mam nadzieje że to nie przypadek że kończę prawie w tym dniu.

Lidka
Gość

a ja dziś kończę część błagalną 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!