Edyta: Uzdrowienie z depresji

Matka Boża pozwoliła mi odnależć dawną siebie,optymistkę,empatyczną,kochającą świat i życie.Myślę,że ta Nowenna,miała mnie przygotować na coś,trudniejszego,co wydarzyło się trzy m-ce po moim wyzdrowieniu
Read More

Aneta: otrzymane łaski

Witam,chciałabym również tak jak Wiktoria dać swoje świadectwo.Byłam osobą bezrobotną, moja siostra powiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać w intencji znalezienia pracy. Wkrótce stał się cud zostałam wysłuchana,dostałam pracę nasze życie się zmieniło a ja odzyskałam wiarę i pewność siebie którą ostatnio straciłam. Ale to nie wszystko,...
Read More

H: modlitwa za syna

Przypadkowo znalazlan na mojej comorce o modlite pompejanskiej I postanowilam zaczac ja odmawiac w intencji mojego syna.
Read More

Grzegorz: Różaniec – cud cudów

Nowennę pompejańską odmawiam od kilku lat, jednak jest to moje pierwsze świadectwo na portalu internetowym. Sięgnąłem po nią, kiedy znalazłem się na bardzo ostrym życiowym zakręcie: w pracy było pełno stresu i nerwowości, w domu częste kłótnie i nieporozumienia, a mnie po prostu odechciewało się czasami żyć. Na nowennę trafiłem w internecie.
Read More

Joanna: Dziękuję Ci Matko Boża!

Dziękuję Ci Matko Boża że mogłam odmówić kolejną nowennę do Ciebie. Odmawiałam ją od 15 sierpnia do 7 października prosząc Maryję o potrzebne dla mnie łaski. Dwa wydarzenia odczułam jako namacalną opiekę i pomoc Maryi w moim życiu. Polecajcie jej swoje sprawy, problemy.
Read More

kora: Dziękuję Królowo pełna miłości

Skończyłam moją trzecią nowennę i już mam zamiar zacząć następną, te trzy nowenny nie były łatwe, bo intencje też trudne. Prośby moje nie zostały wysłuchane…może to jeszcze nie czas, a może jest jakiś lepszy Boży plan. Wiem jedno Matka Przenajświętsza czuwa nade mną i pomaga (choć pewnie czasami tego nie dostrzegam) Dostałam wiele innych łask, które były mi potrzebne w danym momencie i w trudnych chwilach.Dziękuję Królowo pełna miłości za opiekę, wsparcie i pomoc. Modlitwa nie szkodzi tylko pomaga!!!najlepsze lekarstwo na wszystko! Módlcie się, trwajcie, wierzcie i nie ustawajcie…a Matka Kochana na pewno pomoże. Ile mi starczy sił będę rozszerzać cześć Twoją o Dziewico Różańca Świętego!!!!!Dziękuję.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!