Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża

Wierzyłam,że Matka Boża da nam potrzebne łaski aby pokonać chorobę.
Read More

Jadwiga: Maryja słucha naszych próśb,ale Bóg sam wybiera czas…

W tej chwili odmawiam moją 4 nowenne, 2 poprzednie odmówiłam w tej samej intencji i mogę powiedziec,że intencja nie spełniła się tak jak ja bym chciała,ale Matka Boza cały czas pomaga mojej rodzinie i czuję jej opiekę myślę,że jak nadejdzie ta odpowednia chwila to na pewno Bóg mnie wysłucha,ale może...
Read More

Grażyna: Zostaniemy dziadkami

Pragnę dać świadectwo, że odmawianie nowenny pompejańskiej sprawia cuda. Moja córka i zięć od wielu lat starają się o dzieci. W leczeniu wykorzystywali wszystkie metody jakimi dysponuje współczesna medycyna. Bezskutecznie.
Read More

M.: Wychodzę za mąż

Ok. 3 lata temu, po kolejnym nieudanym związku wpadłam w psychiczny dołek. Miałam już wówczas blisko 30 lat i poważnie się martwiłam, że nie będzie mi dane wyjść za mąż i założyć rodziny. Wtedy trafiłam na Nowennę Pompejańską. Zaczęłam ją odmawiać w intencji znalezienia dobrego męża. Muszę napisać, że kiedy ją odmawiałam znacznie pogłębiła się moja wiara. Spłynął na mnie duży spokój.
Read More

Beata: świadectwo uzdrowienia

W lipcu 2014 r. u mojego Taty stwierdzono złośliwego raka prostaty, nie dając Mu szans na dożycie Świąt Bożego Narodzenia. Od tego czasu codziennie odmawiałam nowennę, zawsze z pokorną prośbą o uzdrowienie - jeśli taka wola Pana Boga. Z mężem i dwoma synkami każdego wieczora wspólnie modlimy się z różańcami....
Read More

Konrad: Chęć odzyskania utraconej miłości

Odmawiam już drugą NP, modlę się także do Św. Rity. Wiele osób we wspólnotach modlitewnych również wspiera mnie modlitwą….czytając świadectwa innych o otrzymanych łaskach byłem pełen nadziei. Na własne życzenie straciłem swoją największą miłość. Nie potrafiłem się zmienić.

Teraz wiem, że to przez moje grzechy, które oddalały mnie od mojej dziewczyny. Moje grzechy albo strach przed tą miłością… Nigdy wcześniej nikogo tak nie kochałem i może podświadomie bałem się dalszego zaangażowania. Nie wiem..Strasznie tego żałuję i każdego dnia przeżywam to coraz boleśniej. Prosiłem Matkę Najświętszą o danie mi szansy na odzyskanie mojej dziewczyny, a jeśli to niemożliwe to prosiłem o zmniejszenie cierpienia podyktowanego utratą tej miłości.

Nie przyszło ani jedno ani drugie. Co więcej zauważyłem, że podczas odmawiania drugiej NP jest mi coraz gorzej i tak jak wcześniej bywało różnie (raz lepiej raz gorzej) tak teraz jest tragiczny constans. Codziennie wylewam potoki łez, nie mogę spać i cały czas o niej myślę. Nawet teraz boleść ściska mi gardło. Wydaje mi się, że nie mogę już funkcjonować bez mojej kobiety. Często nachodzą mnie teraz myśli samobójcze. Wiem, że tego nie zrobię ale jednak nieswojo się z tym czuję, ponieważ nigdy w życiu tak nie miałem (wyspowiadałem się dziś z tego). Nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić i w przyszłym tygodniu wyjeżdżam za granicę, żeby zmienić otoczenie. Może wtedy zapomnę.

Po napisaniu tego świadectwa klękam do dalszej modlitwy. Mam nadzieję, że mój aktualny renesans duchowy nie skończy się największym upadkiem.

Świadectwo to jest swego rodzaju protestem i wylaniem żali na ręce Matki Najświętszej. Wiem, że nie można otrzymać wszystkiego czego się chce, ale wiem również, że zasługuję na drugą szansę.

Pozdrawiam wszystkich.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Konrad: Chęć odzyskania utraconej miłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość

Bardzo mi przykro i co jedyne moge napisac to to, ze doskonale znam Twoje stany. Modl sie nadal i wytrwaj bez wzgledu, jakie uczucia i emocje beda Cie ogarniac. Najwidoczniej to Ci jest potrzebne. Otaczam Cie modlitwa i myslami jestem blisko.

E.
Gość

Konrad, zastanów się czy ty nie jesteś w jakiś sposób zniewolony tą dziewczyną. Idź na Msze o uwolnienie i uzdrowienie, spowiedź dużo znaczy, ale walcz dalej. Nie uzależniaj szczęścia od drugiego człowieka, bo nigdy nie będziesz szczęśliwy. uwierz mi, znam to z własnego podwórka i gwarantuje ci, że z każdej miłości można się wyleczyć. Potrzebujesz czasu, zmiana otoczenia to dobry pomysł. Złap dystans. Zobaczysz i dla Ciebie jeszcze zaświeci słońce 🙂

Mariusz
Gość
Mariusz
Podobnie miałem jak Ty Konrad tylko , że już po pierwszej Nowennie odzyskałem ukochaną kobietę , jednak zabrakło modlitwy i po tygodniu nadal ja utraciłem z mojej winy . Powiedziała ,że to już naprawdę koniec a jesteśmy już naprawdę długi czas to nie parę miesięcy czy, lat . Zacząłem druga Nowennę i pod koniec odzyskałem Moją największą miłość na nowo .Powiedziałem sobie że już jej nie stracę , w naszej intencji zamówiłem mszę w Pompejach 25 maja .Teraz odmawiam trzecia Nowennę w intencji naszego ślubu wiem ,że nam się uda i nie ma sensu odkładać tego co i tak kiedyś… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Mariusz, trzymam kciuki za was, ja też odmawiam Nowennę w intencji uzdrowienia relacji między mną a moją utraconą miłością. zamówiłam mszę w Pomejach na 25 maja a oprócz tego zaczęłam w tym samym czasie drugą Nowennę aby mój były, uwolnij się od grzechu niewiary.
Już tak nie cierpię jak na początku rozstania, Kochana Mateczka wylała balsam na moje serce i jest mi już łatwiej funkcjonować. Kochana Mateczko, Kocham Cię.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Konrad niech Bóg Cię prowadzi .

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Konrad a tak po ludzku to nie możesz do niej zadzwonić, napisać lub pojechać i porozmawiać?
Przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz a nie żył złudzeniami…

Martyna
Gość
Martyna

Konrad, takie tam gadanie. A może Maryja szykuje dla Ciebie niespodziankę. I pani Zadowolona ma rację… zadzwoń do niej 🙂

Barbara
Gość
Barbara

Tu nie ma co płakać tylko działać po mesku Panie Konradzie.Prosze sie zastanowić co Panu dyktuje serce. Ono powinno podpowiedziec jakie poczynić kroki. No i tak zrobić. Maryja wysłuchała Twojej prośby nie weżmie Ciebie za reke i nie poprowadzi.W Twoim sercu mieszka Duch Świety tj. nasz;pocieszyciel. Pomódl sie do Niego a zobaczysz, że wszystkie lęki miną i wroci miłośc. Tego życze serdecznie ipozdrawiam. Szcześć Boże

basia
Gość

Czas leczy rany spróbuj się otrząsnąć. Może to nie jest dziewczyna dla Ciebie! Moż był byś z Nią za jakiś czas nieszczęśliwy.Uwierz Bóg wybiera dla nas to co najlepsze choć czasami jest to dla nas niezrozumiałe.Podziękuj Maryi za wszystko co otrzymałeś a zobaczysz że ukoi Twoje złamane serce.Pozdrawiam

Marta
Gość

Konradzie, znam doskonale stan, w którym się teraz znajdujesz. Ja też utraciłam 2 dni temu ważną dla mnie osobę przez moją własną głupotę, przez zbyt duże zaangażowanie, zbyt duże zainteresowanie tą osobą. Na początku bałam się tej znajomości, jednak później zaczęłam ją „zmuszać” do bycia ze mną, wywierałam ogromną presję, co gorsza wiedziałam o tym. Chciałam się poprawić.Prosiłam go o wybaczenie, o szansę. Szczerze chciałam się poprawić.Mieliśmy się spotkać w niedzielę 24.05. br. to były moje urodziny – on zadzwonił i zakończył definitywnie naszą znajomość.

Konrad
Gość
Konrad
Tak jak wspomniałem wyjechałem ale nadal kocham i tęsknię. Wszystko tak się do tej pory układa, że nie przerwałem Nowenny także jeszcze jakieś 18 dni i skończę odmawiać II NP. Tak sobie myślę, że skoro Matka Najświętsza nie pozwala mi zapomnieć i nie uleczyła mojego serca przy równoczesnej możliwości kontynuowania modlitwy to może jednak jest szansa na odzyskanie utraconej miłości. Może na wszystko potrzeba czasu….Jak skończę II Nowennę to chyba napiszę świadectwo, ponieważ miało miejsce ostatnio w moim życiu wiele mniejszych i większych sytuacji, które wskazują na to, że zostałem otoczony szczególną opieką. Jest wśród nich wiele sytuacji dotyczących mojej… Czytaj więcej »
mo
Gość

U mnie tez bylo gorzej jak zaczelam Np.chlopak sie wyprowadzil i znalazl inna

zagubionawuczuciach
Gość
Doskonale cię Konradzie rozumiem, gdyż przeżywam obecnie to samo. Nie wiem, ile masz lat, ja jestem bardzo młoda, jeszcze „18-stka” przede mną. Mianowicie moja sytuacja polega na tym, iż jestem stale zakochana w moim dawnym chłopaku. Kiedy się poznaliśmy, miałam zaledwie 13 lat, on też był w moim wieku, była to znajomość internetowa i niestety bardzo dużo nas dzieliło kilometrów, co było wg. nas przeszkodą by razem być w tamtych czasach. Dużo nas łączyło i to sprawiło, że szybko się zakochaliśmy w sobie. Co prawda krótko byliśmy ze sobą, po rozstaniu utraciliśmy kontakt, później wznowiliśmy tak około 2 razy (przyznam,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!