Joanna: Gdyby nie Matka Najświętsza nie zrozumiałabym istotnej rzeczy

Do Nowenny podchodziłam dwa razy, pierwszy raz bezskutecznie. Zostawiałam sobie wszystkie trzy części różańca na późny wieczór. To nie mogło mi się udać. Po pierwszej próbie minęły jakieś dwa miesiące. Podjęłam się jeszcze jednej próby, tym razem odniosłam sukces, wraz z pomocą Matki Najświętszej dotrwałam i dziś jestem w 52. dniu Nowenny.
Read More

W: Pomoc Boża w ratowaniu małżeństwa…

Świadectwem swoim obejmuje nie tylko uratowanie małżeństwa, ocalenie rodziny , ale także całą sferę życia , wszystkie jego przestrzenie. Teraz to wiem , że Bóg wielokrotnie pukał do mnie , do nas, a ja zatrzaskiwałam mu drzwi. Cała lawina nieszczęść , które się zadziały w naszym życiu , to po...
Read More

Monika: zdane prawo jazdy

Odmawiałam nowennę jeszcze przed zaczęciem kursu na prawo jazdy. Podeszłam do egzaminu na część teoretyczną z wielkim spokojem i entuzjazmem, zdałam za pierwszym razem z maksymalną ilością punktów. Do części praktycznej podeszłam również z pozytywnym nastawieniem.
Read More

Maria: Matka Boża nas połączyła tą modlitwą…

zytam na bieżąco Wasze świadectwa na poczcie mail.i w prenumeracie-Królowa Różańca Świętego .Często są one bardzo wzruszające i pokrzepiające.
Read More

Bożena: wierzymy Matce Bożej

Dzięki Ci Maryjo nasza najukochańsza Matko , modliłam się w intencji błogosławieństwa Bożego dla córki i dar macierzyństwa. Minęło trochę czasu od ukończenia Nowenny Pompejańskiej ale córka jest w ciąży. Dziś zaczełam kolejną Nowenny Pompejańskiej w intencji szczęśliwego donoszenia ciąży .Chwała Panu i Matce Najświętszej.
Read More

Klaudia: Łaska uzdrowienia otrzymana dzięki Nowennie

Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem. Otóż kilka miesięcy temu bliska mi osoba bardzo poważnie zachorowała. Nie mogła wychodzić poza własny pokój, nikogo nie przyjmowała, straciła wszelką nadzieję na wyzdrowienie. 
Postanowiłam sięgnąć po pomoc Maryi i zaczęłam się modlić. Nowenna pompejańska to bardzo wyczerpująca modlitwa, kosztuje wiele wysiłku i 100% skupienia. Matka Boska pomogła bliskiej mi osobie tuż po rozpoczęciu Nowenny. To był prawdziwy cud. Powrócił uśmiech, radość z życia, zdrowie. Jestem Jej bardzo wdzięczna. Maryja jest najcudowniejszą kobietą, jaka chodziła po ziemi. Wszystkim bardzo serdecznie polecam odmawianie nowenny pompejańskiej, ale nie tylko jej – wszelkie modlitwy różańcowe potrafią zdziałać cuda. Wystarczy tylko po nie siędnąć. 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!