Alicja: Praca

Szczęść Boże. Odmawiam 3 Nowennę Pompejańską. Pierwsza i druga intencja się jeszcze nie spełniły. Trzecią Nowennę odmawiam w intencji pracy, bo pracowałam w telemarketingu na pół etatu. 11 dnia odmawiania (28 sierpnia) dostałam telefon z ofertą pracy. Myślałam, że ta oferta jest już nieaktualna, ponieważ w ogłoszeniu napisali, że rozpoczęcie...
Przeczytaj całość

Aneta: Bogu oddalam wszystko i nastąpił zwrot wydarzeń.

Kochani odmówiłam pewnie 9 NP w różnych intencjach, w tym dwie za siebie. To się wydarzyło w ostatnim okresie i nadal dzieje jest niesamowite. Bóg zaczął od mojej wewnętrznej zmiany i to chwilę trwało, zrozumiałam, że moja wiara była płytka. Moje życie jest zagmatwane, problemy finansowe, brak stałej pracy, stres itd.
Przeczytaj całość

Aneta: Walka z nowotwórem

Głęboko wierzę, że Matka Boska Pompejańska wesprze go w dalszej walce z chorobą
Przeczytaj całość

Uzależnienie od Nowenny Pompejańskiej

Każdy kto ma problem niech sięga po różaniec,naprawdę warto,niech cały świat się dowie jak dobra jest Maryja.
Przeczytaj całość

Luiza: niewłaściwy związek

Obiecałam Matce Bożej dość dawno złożyć świadectwo otrzymanych łask (odmówiłam 3 nowenny rok i dwa lata temu). Zwlekałam długo, bo mimo, że pewne łaski pojawiły się w moim życiu, nie wszystko układa się właściwie i tak jak tego oczekiwałam. Chciałabym w tym miejscu prosić o modlitwę w intencji poukładania moich...
Przeczytaj całość

Kinga: Nowenna o dobrego męża

W listopadzie ubiegłego roku czułam się rozbita i zagubiona. Byłam w pięcioletnim wolnym związku, zaczęłam nową pracę w nowym miejscu. Z narzeczonym planowaliśmy ślub na początek tego roku, ale ja tak naprawdę nie byłam przekonana co do słuszności tej decyzji z wielu powodów. Czułam się jak ptaszek na uwięzi, kontrolowana i emocjonalnie dręczona. Nie wiedziałam co zrobić, w tym czasie odmawiałam jedną część różańca, ale miałam wrażenie, że to za mało. Przypadkiem trafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej w Internecie. Początkowo zniechęcił mnie fakt odmawiania całego różańca i to przez 54 dni! Ledwie starczało mi sił na odmówienie jednej części. Jednak zdesperowana, początkiem grudnia zaczęłam zgłębiać moją wiedzę na temat Nowenny Pompejańskiej. W sklepiku parafialnym kupiłam czasopismo ‘Królowa Różańca Świętego’ i zaczęłam odmawiać nowennę. Za intencję obrałam znalezienie dobrego męża. Jak wielkie było moje zdziwienie gdy 1 stycznia, podczas drugiej nowenny błagalnej zerwałam z moim narzeczonym. Wcześniej kilkakrotnie rozstawaliśmy się, ale zawsze wracaliśmy do siebie. Tym razem było inaczej, wstąpiła we mnie ogromna siła dzięki której zakończyłam ten związek. Sama byłam zaskoczona moim zdeterminowaniem. Poczułam się jakby ktoś zdjął z moich pleców 50 kilogramowy ciężar. Poczułam się dobrze i przede wszystkim poczułam, że moja decyzja jest słuszna. Muszę też powiedzieć, że miałam wiele chwil zwątpienia, załamania, to dzięki Waszym świadectwom wytrwałam, dziękuję. Każdego dnia czytałam świadectwa szukając zapewnienia, że to ma sens, że to naprawdę działa. Poza tym kupiłam także książki Bartolo Longo ‘Cuda i łaski’ oraz ‘Bartolo Longo Od kapłana szatana do apostoła różańca’, które dosłownie pochłonęłam. Tak byłam złakniona wiedzy na ten temat. Jeśli chodzi o spełnienie samej prośby to nadal czekam. Wiem jednak, że Maryja zawsze dotrzymuje danego słowa. Otrzymałam wiele innych łask i darów. Mam wrażenie, że jestem przygotowywana na coś wyjątkowego. Uczę się cierpliwości i pokory, których zawsze mi brakowało. Udało mi się przystąpić do generalnej spowiedzi, ‘odkryłam’ istnienie Ducha Świętego. Zaczęłam rozczytywać się na temat Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu. Co najważniejsze, jestem w trakcie odmawiania 3 Nowenny Pompejańskiej., jak widać Maryja nie chce, żebym poprzestała. Już znam intencję na kolejną nowennę. Na pewno podzielę się moim świadectwem z drugiej i trzeciej nowenny w odpowiednim czasie. Nie ustawajcie i nie poddawajcie się zwątpieniu, dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych. Módl się za nami Królowo Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Kinga: Nowenna o dobrego męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Dziękuję bardzo za to świadectwo:-) jakiś czas temu rozpoczęłam odmawiać nowennę w podobnej intencji, a dokładnie o szczęśliwe małżeństwo. Byłam wówczas w niespełna rocznym związku. Dokładnie po kilku dniach od ropoczęcia Nowenny ten związek się bezpowrotnie rozpadł. Ja dalej kontynuowałam modlitwę.
Teraz jestem w szczęśliwym związku i jestem przekonana, że On jest odpowiedzią na tę modlitwę. Wierzę, że Maryja słucha każdej modlitwy i wysłuchuje, tylko czasem trzeba dłużej poczekać. Życzę siły i wytrwałości 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena

Zrobiłaś wspaniała rzecz oddając sprawy ew. małżeństwa Bogu. O tym przepięknie mówi Szustak-
posłuchaj proszę Pomarańczarni !!
Jeśli chcesz naprawdę dobrego męża posłuchaj koniecznie..
Polecam 🙂

Nadzieja
Gość
Nadzieja

Zapraszam do Roży Różańcowej za przyszłego małżonka. Wspaniała inicjatywa, obejmująca modlitwą każdego dnia drugą połówkę, którą przeznaczył nam Pan:)
wild9girl@wp.pl

Ewlina
Gość
Ewlina
Ja o dobrego męża modliłam się do Św. Józef i wymodliłam sobie moje szczęście, jednak nie wszystko było by takie proste. Moje szczęście nie chciało trwać w wierze tak jak ja, mówi że robi to tylko dla mnie. Zaczęłam się zastanawiać czy to może nie ten,który jest mi przeznaczony. To myślenie sprawiało wielki ból. Rozmawialiśmy wiele na ten temat, mówiłam że jwekwestii wiary nigdy nie odpuszczę bo to część mojego życia. Szukałam pomocy w modlitwie i natrafiłam na nowennę pompejańską. Już po pierwszym dniu zaczęłam być bardziej szczęśliwa tak po prostu. Moje myśli żeby to wszysyko skończyć się skończyły i… Czytaj więcej »
Natalia
Gość
Natalia

Witajcie! Czy mogę odmawiać nowennę w intencji tego, aby konkretna osoba mnie pokochała? Bardzo chciałabym żeby tak się stało, ale nie wiem czy to nie będzie takie jakby wymuszanie z mojej strony. Co o tym myślicie?

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Niezależnie od tego, zawsze możesz się modlić o to, żeby Bóg był obecny w relacji z tą osobą. Wtedy największe cuda się dzieją, bo czasem jest tak, że ktoś nie jest Ci „sądzony”: na męża, ale wiele dobra może wyniknąć z innych aspektów znajomości.

Marek (adm.)
Admin

Najlepiej módl się o dobrego męża.

Maria
Gość

Do pana Marka adm. Blogoslawienstwa od dzieciatka Jezus i Krolowej Rozanca Swietego zyczy Panu i pana zonie Maria

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
DO ZADOWOLONEJ, SUNNY i MAGDALENY. ZAMYKAM NASZĄ RÓŻĘ. Do modlitwy włączyła się moja córka, Karolina, biorąc V Tajemnicę. Tak więc mamy INTENCJĘ: 1. W Intencjach Matki Bożej Rodzicielki. 2. Za naszych rodziców (jeśli nie żyją, to za spokój ich duszy) 3. Za rodziców osieroconych i opuszczonych przez dzieci 1. Tajemnica – Zwiastowanie (plus modlitwy początkowe) Gabriela 2. Tajemnica – Nawiedzenie św. Elżbiety – Zadowolona 3. Tajemnica – Narodzenie Jezusa – Sunny 4. Tajemnica – Ofiarowanie – Magdalena 5. Tajemnica – Odnalezienie Jezusa w świątyni – Karolina Odmawiamy jak zawsze, jeśli ktoś chce, może dołączyć dodatkowe modlitwy. Modlimy się bez ustalania… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!