Barbara: Mieliśmy z mężem wielkie problemy finansowe

Może ktoś kto ma podobne kłopoty lub inne i traci nadzieję bo wciąż jest coraz gorzej i mimo modlitw wszystko idzie w odwrotnym kierunku zaufa Bogu jak ja
Przeczytaj całość

Rafał: Wygrana w turnieju i uzdrowienie sytuacji finansowej

Odmawiałem wiele nowenn.Otrzymałem wiele łask i napisałem już tu kilka świadectw ,ale były też nowenny po których nie zawsze otrzymywałem to co prosiłem, albo nie od razu.Wiadomo ,że pompejanka nie jest koncertem życzeń.Po drugie Bóg i Maryja lepiej niż my wiedzą w jakim momencie pomóc.
Przeczytaj całość

Wioletta: moja pierwsza nowenna

Modląc się nowennę doznałam spokoju a moje nerwy pewnego dnia odeszły przestałam pić zioła uspokajające bez których nie funkcjonowałam.To na pewno nie była moja pierwsza i ostatnia nowenna :) kolejną chcę rozpocząć początkiem nowego roku
Przeczytaj całość

Karolina: zastanawiałam się czy Matka Boża przychyli się do mej prośby, bo nie byłam w stanie łaski

To dla nas wielka radość! Dziękuję Ci Matko Najświętsza, że mnie grzeszną wysłuchałaś! Zachęcam wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską :)
Przeczytaj całość

Joanna: Jestem szczęśliwa

Prawdziwą próbę przeszłam, gdy w mojej rodzinie nieomal doszło do tragedii. Wraz z siostrą postanowiłyśmy modlić się do Matko Boże o pomyślne rozwiązanie skomplikowanej sytuacji rodzinnej.
Przeczytaj całość

Katarzyna: uwolnienie

Dzień dobry,
Chciałabym przesłać swoje świadectwo. Przez długi czas żyłam w grzechu. Zostałam zniewolona przez złego ducha. Ciągle czułam czyjąś obecność. Chodziłam do księży egzorcystów ale to nic nie pomagało. Usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i długo zastanawiałam się czy zacząć ją odmawiać. W dzien po moich urodzinach zaczęłam Nowennę z prośbą o uwolnienie od złego ducha. Po skończeniu pierwszej części nowenny zaczęłam odmawiać druga i w pewnym momencie poczułam że nie modlę się gorliwie i odmawiam różańce aby tylko odmówić. Postanowiłam że codziennie będę odmawiała jeden różaniec ale ze skupieniem. Pewnego wieczoru podczas różańca usłyszałam głos „Pan Jezus Cię uzdrowi” od tego czasu nie czuję niczyjej obecności, ustały bóle w plecach. Mogę się modlić ze spokojem. Wszystko dzięki wstawiennictwu Najświętszej Matki Boskiej.
Pozdrawiam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Katarzyna: uwolnienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Chwała Panu!!

Zofia
Gość

Niech Cie Bog blogoslawi

Joanna Jastrzębska
Gość

CHwAŁA PANU!!:D

Brygida
Gość
Brygida

Z Ukochaną Mateńką dzieją sie cuda . Bądz Uwieilbiony Boze w Najswietszej Marii Pannie <3

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!