Anna: Czuję bliskość Boga

Już nie długo zakończę część dziękczynną swojej drugiej nowenny. Pierwszej nie udało mi się dokończyć, jednak wewnętrznie czułam, że intencja, w której się modlę jest niewłaściwa.
Read More

Renata: Osiągnęłam spokój ducha i wewnętrzną radość

Chciałam podzielić się świadectwem za pośrednictwem tej strony, ponieważ Boża opatrzność kilka miesięcy temu mnie tutaj przyprowadziła. Jakiś czas temu ukończyłam nowennę , moja intencja o dar macierzyństwa na razie się nie spełniła, ale wierzę, że na wszystko potrzebny jest czas.
Read More

Agnieszka: CUD MIŁOŚCI

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w połowie września 2016 roku, poznałam pewnego chłopaka na portalu internetowym, od razu złapaliśmy świetny kontakt.
Read More

Grzegorz: Myślę że pomogłem chociaż jednej duszy

Teraz większe wyzwanie, gdyż będę się modlił w intencji duszy mojego Taty, z którym rozstałem się w złości i gniewie.
Read More

Dana: Kocham Cie Mateńko

Koncze drugą Nowenne Pompejanską. Jakze długo przygotowywałam sie do niej.Wydawało mi sie niemożliwością ,abym wytrwała , abym dała rade.Za drugim razem ,podobnie jak za pierwszym zły czaił sie tuz za plecami.Było tak przez pierwsze 3-4 tyg.Czego to zły nie wyczyniał ,aby mi nie wyszło.Mogłam miec spokoj przez cały dzien ,...
Read More

Kasia: Wdzięczna za to że jest jak jest :)

Piszę ponieważ obiecałam to Matce Bożej. Chciałbym napisać, że długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ponieważ czekałam, aż moja intencja zostanie wysłuchana – modliłam się nowenna dwa razy i co do kwestii intencji o zdrowie nic się nie zmieniło a nawet wszystko się jeszcze bardziej skomplikowało. Mimo tego cały czas jest myśl żebym się nie poddawała, nie wątpiła i była bardziej pokorna – no i są plusy (te i inne ale nie będę się rozpisywała) 🙂 Dla tych którzy piszą, że po modlitwie jest gorzej – proszę nie wiążcie tego z nowenna bo według mnie każda modlitwa przybliża nas do Pana Boga, więc jak może być po modlitwie gorzej? Modlitwa ma nam pomóc a nie zaszkodzić. Każde świadectwo które czytam jest dla mnie wielkim wsparciem, dlatego każdemu (i sobie) życzę aby Wasze intencje spełniły się. Za wszystko co otrzymuję od Boga a przede wszystkim za te łaski których nie widzę z całego serca DZIĘKUJE Panu Bogu i Matce Przenajświętszej; Bogu niech będą dzięki. Proszę o modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Kasia: Wdzięczna za to że jest jak jest :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

To prawda. Będzie dobrze. Pozdrawiam

Kania
Gość

Nie nam oceniać plany Boże. Mam podobną sytuację, ale też nie ustaję w modlitwie, wierze i nadziei. Łaski, które otrzymuję jest tak naprawdę niczym w porównaniu do tego o co proszę.

Kania
Gość

Oj, źle się mi napisało!!! Miało być odwrotnie – to, o co proszę, jest tak naprawdę niczym w porównaniu do tych łask, które otrzymuję! Matko Najświętsza wybacz to przejęzyczenie.

Dorota
Gość
Dorota

Kaniu to zly ci miesza, bo chcesz chwalic Maryje i Jej dziekowac, a jemu to sie nie podoba.

sabina
Gość
sabina

Dlaczego podczas modlitwy jest tak źle miedzy mną a mężem a modle sie o miłość i zgodę

Obrazki z nowenną pompejańską?