Urszula: powrot corki na lono rodziny

Dziekuje Matce Boskiej za jej oredownictwo i opieke, moje zaufanie i wiara w Nowenne Pompejanska sa bezgraniczne, w ciezkich, rozpaczliwych chwilach naszego zycia zaufajmy Bogu.
Read More

Dorota: Działanie Matki Bożej widoczne było praktycznie od razu.

To tylko część łask, które otrzymałam, wszystkich i tak nie jestem w stanie zliczyć, i te są najbardziej widoczne. Te drobne też są, każdego dnia widzę jak Maryja powoli działa w moim życiu, i za wszystkie jestem ogromnie wdzięczna.
Read More

Wiola: Pan Bóg wie, co robi

Nie tracę absolutnie nadziei i jestem przekonana, że Pan Bóg wie, co robi. Mimo tego doświadczyłam w trakcie odmawiania tej pierwszej NP wielu innych łask i zadziało się wiele pozytywnych dla mnie rzeczy.
Read More

Stanisława: Modlitwa za wnuka

Spokojnie rozmawiam o jego racjach, spojrzeniu na życie , i widzeniu świata. Gdy mnie coś boli w jego zachowaniu czy uraża , zwracam się do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej o opiekę nad nim, o jego przemianę a nade wszystko o łaskę wiary.
Read More

Paulina: Na cały etat

Witam. Chciałabym się podzielić moim doświadczeniem z odmawiania modlitwy pompejańskiej. odmawiałam modlitwe w intencji zachowania ciąglości pracy, żebym nie straciła pracy i miała cały czas zachowane dochody finansowe. obecnie pracuje w wojsku na 1/4 etatu.
Read More

Kasia: uzdrowienie z depresji narzeczonego

Swoją przygodę z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam ponad 2 lata temu. Jednak wtedy nie wytrwałam. Dziś Bogu dziękuję.
Do tej cudownej modlitwy wróciłam w lutym br. Modliłam się w intencji uzdrowienia z depresji mojego narzeczonego. Mateńka wysłuchała moich próśb, chociaż jeszcze nie do końca…. Nie stało się to jak bańka mydlana, że wszystko z dnia na dzień prysnęło. Obecnie mój narzeczony jest na rekolekcjach ignacjańskich-fundament. Wierzę, że to droga uzdrowienia, zwłaszcza tego wewnętrznego, bo jest on bardzo poraniony wewnętrznie przez najbliższych. Mateńko dziękuję za wszystko. Dziś znowu odmawiam nowennę, tym razem w intencji   uzdrowienia wewnętrznego. Wierzę, że Mateńka pomoże. Chwała Panu

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: uzdrowienie z depresji narzeczonego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

pewnie mój komentarz nie do końca w temacie, ale znalazlam piekne modlitwy dotyczące rozeznania powołania, może komus sie przyda
https://www.youtube.com/watch?v=9Mat21LKQfg

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!