Natalia: Szczęśliwy poród

Odmawiajmy tę Najpiękniejszą modlitwę, nawet gdy czasem jest ciężko, bo łaski jakimi Pan obdarował Naszą Królową są nieskończone.
Read More

Paulina: Chwała Maryi!

Szczęść Boże! Nowennę pompejańską odmawiam już dziewiąty raz. Modlitwa ta jest wspaniała, lecz też bardzo trudna. Mimo tego, po każdej zakończonej nowennie jakaś nieodparta siła mówi mi, abym rozpoczęła następną. W końcu tyle jest intencji! Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Przeczytaj Paulina: Chwała Maryi!
Read More

Agnieszka: praca

I wtedy stał się CUD! Zadzwonił do mnie pan z Solidarności, że jest praca w moim mieście na stanowisku nauczyciela języka angielskiego :) Pracę otrzymałam też na zastępstwo na cały rok.
Read More

Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam. Niestety okazało się, że od wielu lat jest alkoholikiem.
Read More

Agata: Z perspektywy czasu to najpiękniejsze co mogło mi się przydarzyć.

Witam wszystkich czytających. Długo zwlekałam z napisaniem świadectw ale kiedyś trzeba sie zmobilizować;) Nowenna nieustannie towarzyszy mi juz prawie od roku. Odmówiłam ich kilkanaście i wciąż odmawiam.intencje były różne za siebie za innych o zdrowie o pomoc w trudnych chwilach gdyż bylo ich niemało. Otóż nowenna uratowała mojego teścia,który w ciężkim stanie tygodniami z niewydolnościami i praktycznie brakiem szans na przeżycie przebywał na intensywnej terapii pod aparatura podtrzymująca funkcje życiowe.
Read More

Kasia: Musimy ufać

Witam serdecznie, chciałabym złożyć świadectwo w podziękowaniu dla Ukochanej Matki Bożej Pompejańskiej. NP odmawiam z małymi przerwami od I /2012. Intencji jest wiele, tak więc zaczynam 24 NP. Zwykle odmawiam 3 różańce.

Proszę mi wierzyć: jeśli ktoś chce odmawiać NP, to siły i czas na pewno znajdzie, pomimo pracy i innych obowiązków.

Piszę to świadectwo, aby wszystkich zachęcić. To, co w zamian dostaje każdy, kto złapie za różaniec, jest cudowne, niesamowite! Oprócz spełnionej intencji jest wiele dodatkowych łask. Jest to spokój wewnętrzny, dotyk Ducha Świętego, prawdziwe przylgnięcie do Matki Bożej, szukanie bliskości z Panem Jezusem, realne odczucie obecności Pana Jezusa w życiu, z ogromną chęcią i radością uczestniczenie we Mszy św. i Adoracji.

Dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nic piękniejszego nie mogło mnie w życiu spotkać, tych przeżytych chwil z różańcem nie zamieniłabym na nic innego. Nie twierdzę, że było łatwo – różne sytuacje miały miejsce, szatan wie, gdzie ma uderzyć człowieka, w którą słabość celować – były chwile ciężkie, ale wiem, że warto. Pan Jezus jest na I MIEJSCU w moim życiu. Staram się być dobrym człowiekiem, walczę ze słabościami i ufam, że nie zbłądzę.

Obecnie odmawiam NP w intencji znalezienia nowej pracy i ufam, że Pan Jezus mnie wysłucha, a Maryja zaniesie do Jego stóp moją modlitwę. Kochani, zanoście wszystkie problemy, troski Matce Bożej – ONA jedna może nam pomóc!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
A.BarbaraMagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Zgadzam się z Tobą, Kasiu 🙂 w moim świadectwie napisałam podobne słowa,iż nowenna to jedna z piękniejszych rzeczy w moim życiu 🙂 Dziękuję za świadectwo, niech stanie się otuchą i wsparciem dla tych, którzy się jeszcze wahają ,czy podjąć się tej przepięknej modlitwy 🙂 Chwała Panu!

Barbara
Gość
Barbara

Kochani módlcie się wierzcie i ufajcie Maryja jest największym skarbem hołd jej oddaję wiekuisty tylko Ona się dla mnie liczy właśnie okazał mi pomoc tak wielką ze wszystko dobrze się skońzczyło a było tak zle tragicznie ze juz prawie odchodziłam od zmysłów wierzcie wierzcie wierzcie imódlcie się gdy nie otrzymujecie czekajcie po porę i czas wybiera Ona sama do dania łaski niedenerwujcie się gdy długo czekacie to wielki błąd badzie wytrwali w wierze i spokojni nerwy niczemu nie służą Maryja napewno Was pozytywnie zaskoczy . Dzisiaj nie mam taki słow aby Ją wychwalać za to co robi i mówię tylko… Czytaj więcej »

A.
Gość
A.

ja juz skończyłam 3 NP i nadal nie otrzymałam łaski ;((( Nie mogę zajść w ciążę tak bardzo mi Ciężko ….. Zaczynam tracić siłę i zaufanie …..