Lucyna: trudności finansowe

Zaczęłam się modlić nowenną pompejańską aby jednak dzieci otrzymały podwyżkę alimentów , aby sąd uwzględnił moje uzasadnienie w złożonym pozwie ... i nieustannie się modliłam nie raz już z płaczem, zmęczona ale zawierzyłam tę sprawę M.B.
Przeczytaj całość

Beata: operacja

Chcę złożyć świadectwo pomocy przez Królową Różańca Świętego w kwestii uzdrowienia mojego 3- letniego synka. Rok temu trafiliśmy z nim do chirurga, podobno bardzo dobrego, który skierował nas na operację. Powiedział, że nie ma innej opcji wyleczenia. Wtedy zaczęłam się modlić, odmówiłam trzy nowenny nie do odparcia, poruszyłam chyba pół nieba, bo...
Przeczytaj całość

Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny.Przeczytaj Jolanta: Twierdzę, że jest to za...
Przeczytaj całość

Dariusz: Chwała Panu Bogu i Mateczce Niebieskiej

Bracia i siostry zakończyłem pierwsza nowennę pompejańska z pomocą nieba. Modliłem się o uwolnienie od leku i nerwicy, chce się podzielić co zmieniło się i jakie laski zesłała Mateczka Niebieska.Najpierw pozwólcie mi napisać cos ważnego co pozwoli zrozumieć sen nowenny pompejańskiej. Nie zawsze to o co się modlimy jest dobre dla nas choć tak się wydaje.Bóg ojciec zawsze wie co jest dla nas najważniejsze i czego potrzebujemy uświadomiły i utwierdziły mnie w tym przekonaniu ostatnie rekolekcje. Wiec Bóg Ojciec przez Maryje najpierw naprawi z woli swojej to, co zaśmieca serca nasze a jeżeli będzie to zgodne z wola Bożą to otrzymamy, o co prosimy, kiedy będziemy gotowi.
Przeczytaj całość

Milena: powrót ukochanej osoby

Witam. Chciałam podzielić się z wami ostatnimi wydarzeniami podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Miesiąc temu rzucił mnie chłopak którego kochałam nad życie. Powiedział, że już nie czuje do mnie tego co wcześniej i że chce zacząć nowe życie beze mnie. Byłam załamana. Cały świat mi się zawalił. Nie widziałam sensu w...
Przeczytaj całość

Kasia: Musimy ufać

Witam serdecznie, chciałabym złożyć świadectwo w podziękowaniu dla Ukochanej Matki Bożej Pompejańskiej. NP odmawiam z małymi przerwami od I /2012. Intencji jest wiele, tak więc zaczynam 24 NP. Zwykle odmawiam 3 różańce.

Proszę mi wierzyć: jeśli ktoś chce odmawiać NP, to siły i czas na pewno znajdzie, pomimo pracy i innych obowiązków.

Piszę to świadectwo, aby wszystkich zachęcić. To, co w zamian dostaje każdy, kto złapie za różaniec, jest cudowne, niesamowite! Oprócz spełnionej intencji jest wiele dodatkowych łask. Jest to spokój wewnętrzny, dotyk Ducha Świętego, prawdziwe przylgnięcie do Matki Bożej, szukanie bliskości z Panem Jezusem, realne odczucie obecności Pana Jezusa w życiu, z ogromną chęcią i radością uczestniczenie we Mszy św. i Adoracji.

Dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nic piękniejszego nie mogło mnie w życiu spotkać, tych przeżytych chwil z różańcem nie zamieniłabym na nic innego. Nie twierdzę, że było łatwo – różne sytuacje miały miejsce, szatan wie, gdzie ma uderzyć człowieka, w którą słabość celować – były chwile ciężkie, ale wiem, że warto. Pan Jezus jest na I MIEJSCU w moim życiu. Staram się być dobrym człowiekiem, walczę ze słabościami i ufam, że nie zbłądzę.

Obecnie odmawiam NP w intencji znalezienia nowej pracy i ufam, że Pan Jezus mnie wysłucha, a Maryja zaniesie do Jego stóp moją modlitwę. Kochani, zanoście wszystkie problemy, troski Matce Bożej – ONA jedna może nam pomóc!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: Musimy ufać"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Zgadzam się z Tobą, Kasiu 🙂 w moim świadectwie napisałam podobne słowa,iż nowenna to jedna z piękniejszych rzeczy w moim życiu 🙂 Dziękuję za świadectwo, niech stanie się otuchą i wsparciem dla tych, którzy się jeszcze wahają ,czy podjąć się tej przepięknej modlitwy 🙂 Chwała Panu!

Barbara
Gość
Barbara
Kochani módlcie się wierzcie i ufajcie Maryja jest największym skarbem hołd jej oddaję wiekuisty tylko Ona się dla mnie liczy właśnie okazał mi pomoc tak wielką ze wszystko dobrze się skońzczyło a było tak zle tragicznie ze juz prawie odchodziłam od zmysłów wierzcie wierzcie wierzcie imódlcie się gdy nie otrzymujecie czekajcie po porę i czas wybiera Ona sama do dania łaski niedenerwujcie się gdy długo czekacie to wielki błąd badzie wytrwali w wierze i spokojni nerwy niczemu nie służą Maryja napewno Was pozytywnie zaskoczy . Dzisiaj nie mam taki słow aby Ją wychwalać za to co robi i mówię tylko… Czytaj więcej »
A.
Gość

ja juz skończyłam 3 NP i nadal nie otrzymałam łaski ;((( Nie mogę zajść w ciążę tak bardzo mi Ciężko ….. Zaczynam tracić siłę i zaufanie …..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!