Kasia: Musimy ufać

Witam serdecznie, chciałabym złożyć świadectwo w podziękowaniu dla Ukochanej Matki Bożej Pompejańskiej. NP odmawiam z małymi przerwami od I /2012. Intencji jest wiele, tak więc zaczynam 24 NP. Zwykle odmawiam 3 różańce.

Proszę mi wierzyć: jeśli ktoś chce odmawiać NP, to siły i czas na pewno znajdzie, pomimo pracy i innych obowiązków.

Piszę to świadectwo, aby wszystkich zachęcić. To, co w zamian dostaje każdy, kto złapie za różaniec, jest cudowne, niesamowite! Oprócz spełnionej intencji jest wiele dodatkowych łask. Jest to spokój wewnętrzny, dotyk Ducha Świętego, prawdziwe przylgnięcie do Matki Bożej, szukanie bliskości z Panem Jezusem, realne odczucie obecności Pana Jezusa w życiu, z ogromną chęcią i radością uczestniczenie we Mszy św. i Adoracji.

Dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nic piękniejszego nie mogło mnie w życiu spotkać, tych przeżytych chwil z różańcem nie zamieniłabym na nic innego. Nie twierdzę, że było łatwo – różne sytuacje miały miejsce, szatan wie, gdzie ma uderzyć człowieka, w którą słabość celować – były chwile ciężkie, ale wiem, że warto. Pan Jezus jest na I MIEJSCU w moim życiu. Staram się być dobrym człowiekiem, walczę ze słabościami i ufam, że nie zbłądzę.

Obecnie odmawiam NP w intencji znalezienia nowej pracy i ufam, że Pan Jezus mnie wysłucha, a Maryja zaniesie do Jego stóp moją modlitwę. Kochani, zanoście wszystkie problemy, troski Matce Bożej – ONA jedna może nam pomóc!

Chcesz pomóc? Zapraszamy! 

Wesprzyj nasze działania

i zostań darczyńcą!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
A.BarbaraMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Zgadzam się z Tobą, Kasiu 🙂 w moim świadectwie napisałam podobne słowa,iż nowenna to jedna z piękniejszych rzeczy w moim życiu 🙂 Dziękuję za świadectwo, niech stanie się otuchą i wsparciem dla tych, którzy się jeszcze wahają ,czy podjąć się tej przepięknej modlitwy 🙂 Chwała Panu!

Barbara
Gość
Barbara

Kochani módlcie się wierzcie i ufajcie Maryja jest największym skarbem hołd jej oddaję wiekuisty tylko Ona się dla mnie liczy właśnie okazał mi pomoc tak wielką ze wszystko dobrze się skońzczyło a było tak zle tragicznie ze juz prawie odchodziłam od zmysłów wierzcie wierzcie wierzcie imódlcie się gdy nie otrzymujecie czekajcie po porę i czas wybiera Ona sama do dania łaski niedenerwujcie się gdy długo czekacie to wielki błąd badzie wytrwali w wierze i spokojni nerwy niczemu nie służą Maryja napewno Was pozytywnie zaskoczy . Dzisiaj nie mam taki słow aby Ją wychwalać za to co robi i mówię tylko… Czytaj więcej »

A.
Gość
A.

ja juz skończyłam 3 NP i nadal nie otrzymałam łaski ;((( Nie mogę zajść w ciążę tak bardzo mi Ciężko ….. Zaczynam tracić siłę i zaufanie …..