Asia: Bóg wie lepiej

Witam wszystkich. Długo zwlekałam ze świadectwem,ale dziś postanowiłam się podzielć tym,czego doświadczyłam. Zacznę od intencji ,w której prosiłam. Modliłam się o związek z chłopakiem,którego kocham a który ma już dziewczyne. (Nie jestem szaloną nastolatką. Zanmy się z 10lat,wiemy o sobie sporo,kiedyś ze sobą byliśmy blisko ).Przeczytaj Asia: Bóg wie lepiej
Read More

Magdalena: Całkowite uwolnienie

Swoje świadectwo piszę tu drugi raz. Pierwsze zostało zamieszczone dwa lata temu. Pisałam wówczas o tym, że nie zostałam co prawda uwolniona z grzechu nieczystości, który mnie zniewalał, ale wiele łask Matka Boża wylała na mnie podczas tych 54 dni. Teraz wiem, że Najświętsza Dziewica działa na rożne sposoby. Uwolnienie przychodziło stopniowo.
Read More

Magda: Pokój, siła i silna wola

Różaniec jest modlitwą kontemplacyjną, doskonale nadaje się dla osób szukających spokoju wewnętrznego. Pierwszym doświadczeniem które przybliżyło mnie do Boga były rekolekcje ingnacjańskie, dopiero po ok. roku "przypadkiem" trafiłam w internecie na Nowennę Pompejańską. Czułam się wtedy beznadziejnie, bezsilnie wobec siebie, nie wiedziałam już zupełnie co mogę zrobić żeby wreszcie zacząć...
Read More

Agata: Nieustannie się módlcie, za wszystko dziękujcie

Szczęść Boże. Pochodzę z rodziny wielodzietnej. Mojego dzieciństwa nie wspominam zbyt dobrze, towarzyszył mi lęk. Mama przeciążona obowiązkami nie dawała rady, chorowała psychicznie , wymyślała różne niestworzone historie, które nie miały miejsca. Płakała bez powodu. Brakowało pieniędzy, rodzice kłócili się między sobą, tata miał pretensje że mama za dużo wydaje. Mieszkaliśmy na blokowisku, gdzie dużo młodych chłopaków brało narkotyki, kiedy rodzice zwracali im uwagę mścili się na nas i nękali naszą rodzinę , porysowali samochód, wybili szybę na balkonie raz nawet pobili mojego tatę, wyzywali nas.
Read More

Kala: Czuje, że nasze małżeństwo ma sens

Nowenne Pompejańską rozpoczęłam w dniu urodzin mojego męża w jego intencji. Między nami było już bardzo źle, mimo że jesteśmy małżeństwem dopiero trzeci rok. Byłam już przekonana, że odejdę, trzymał nas razem tylko nasz półroczny synek. Mąż w ogóle się nami nie przejmował, nie pomagał przy dziecku, nie liczył się ze mną, moimi uczuciami, traktował jak przedmiot. Widział mnie tylko wtedy gdy coś ode mnie potrzebował, czym niszczył mnie psychicznie. Byłam zrozpaczona.
Read More

Kasia: Cud poczęcia

Dziekujemy Ci Matko Boza za cud naturalnego poczecia naszego syna, ktore wedlug lekarzy bylo niemozliwe z powodu moich jak i meza problemow z plodnoscia. Lekarze proponowali nam in vitro jako jedyna metode posiadania dziecka, nie zgodzilismy. Podjelismy leczenie metoda naprotechnologii. Po 4 latach staran, moich dwoch operacjach, mimo braku poprawy wynikow badan u meza ( liczba plemnikow nie dajaca szans na naturalne poczecie) a wrecz ich pogorszeniu doszlo do poczecia naszego dzieciatka. Nastapilo to podczas odmawiania czesci dziekczynnej nowenny. Lekarz widzac malenka kropeczke na badaniu usg zapytal – do kogo sie Pani modlila, bo to co sie stalo to cud !!! Dziekujemy Ci Matko Boza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Kasia: Cud poczęcia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
agnieszka
Gość
agnieszka

Piękne świadectwo.Chwała Panu

Justyna
Gość
Justyna

świadectwo cudu w dzisiejszych czasach….Pani Kasiu wielkie gratulacje !!!!

Czesia
Gość
Czesia

Pani Kasiu! Widocznie Pani jak mało kto, na ten cud sobie zasłużyła, choć „troche wody” upłynęło! Chwała Maryi za jej wstawiennictwo!

kasia
Gość

Dzieki czekalam na takie świadectwo. Dzieki niemu zaczynam dzis nowenne

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo. Gratuluję 🙂

Bea
Gość

Piękne świadectwo. Gratuluję wytrwałości.

Ewa
Gość

Dziękuję Pani za tak piękne świadectwo. Życzę dużo radości Pani Rodzinie 🙂

hanka208
Gość
hanka208

Wspaniałe świadectwo oby takich było jak najwięcej 🙂 Chwała Naszemu Panu i Królowej Różańca Świętego.

Martyna
Gość
Martyna

Gratulacje kochana i życzę szczęścia 🙂 :*. Wspaniałe świadectwo!

Irena
Gość

Wspaniałe świadectwo , jakież to piękna , jesteś wspaniała wiara czyni cuda a Ty uwierzyłaś

Małgosia
Gość
Małgosia

Gratuluję i życzę dużo zdrowia 🙂 Niech Matka Boża ma Waszą rodzinę w swej opiece.

Anna
Gość

Piękne świadectwo Pani Kasiu. Wiara czyni cuda 🙂
Szczęść Boże Pani i całej rodzinie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!