Marek: Maryja czyta w naszych myślach!

Szczęść Boże! Minęło sporo czasu od kiedy zakończyłem trzecią Nowennę Pompejańską. Potrzebowałem czasu na przemyślenie jakim świadectwem chcę się podzielić z Wami, czytelnikami, niniejszej strony.Przeczytaj Marek: Maryja czyta w naszych myślach!
Read More

Iwona: Odmawiając modlitwę pompejańską pokochałam różaniec

Modląc się nowenną pompejańską prosiłam o uwolnienie pewnej osoby od wpływu złej kultury, zwłaszcza w muzyce i w fotografii. Nowennę już odmówiłam. Osoba, za którą prosiłam wciąż zajmuje się złymi zdjęciami, ale w modlitwie przyszła mi wielka nadzieja, że będzie powoli otwierał oczy, tak, że pozna w kulturze to, co...
Read More

Karolina: Znalazłam swoją ukochaną pracę

Gdy ją odmawiałam czułam się spokojna, wyciszona ale po pewnym czasie zły dał o sobie znać. Gubiłam się w modlitwie, bardzo łatwo się rozpraszałam, zastanawiałam się czy ta modlitwa na sens, ale nie przestałam się modlić.
Read More

Józefina: Otrzymałam spokój duszy, pogłębiła się moja wiara

Witam wszystkich i dziękuję Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski. Ciężko było, zły nieraz mącił, ale warto. Otrzymałam spokój duszy, niezmiernie też pogłębiła się moja wiara.Przeczytaj Józefina: Otrzymałam spokój duszy, pogłębiła się moja wiara
Read More

Dawid: 2 ważne dla mnie sprawy

Kiedy już jednak zacząłem ją odmawiać wyczuwałem taki wewnętrzny spokój, w głębi duszy słyszałem jak ktoś do mnie przemawiał "spokojnie nie denerwuj się.
Read More

Karolina: Matka Boża wie, co dla nas jest najlepsze

Ostatnią nowennę pompejańską odmawiałam w intencji, aby mężczyzna, z którym obecnie byłam został moim mężem. Bardzo mi na nim zależało. Byłam w stanie nawet zacząć stosować antykoncepcję hormonalną, bo jemu zależało na współżyciu. Na początku nie chciałam się na to godzić, ale po pewnym czasie uległam. Mimo odmawiania nowenny wybrałam się do lekarza po tabletki. Lekarz najpierw dał mi skierowanie na badania krzepliwości krwi. Po otrzymaniu wyników okazało się, że nie mogę stosować hormonów, gdyż mój wskaźnik krzepliwości jest zawyżony i stosowanie tych pigułek może zagrozić mojemu zdrowiu i życiu. Lekarz jednak zachęcał minie do zostania honorowym dawcą krwi, ze względu na bardzo dobre wyniki morfologii. Byłam zawiedziona, że nie zacznę stosować tych pigułek (o zgrozo!). Gdy powiedziałam o tym mojemu facetowi kazał mi pójść do innego lekarza. Nigdy się tam nie wybrałam, za to zaczęło za mną chodzić to honorowe krwiodawstwo. Po dwóch tygodniach oddałam tą krew w naszym Regionalnym Centrum Krwiodawstwa, pomyślałam: „a co mi szkodzi”.  Na drugi dzień dowiedziałam się, że moja grupa krwi była pilnie potrzebna, gdyż zaczynało jej brakować.
Nowenna trwała. W międzyczasie  nasza znajomość z P. zaczęła się rozsypywać, ale jakoś dziwnie spokojnie to znosiłam. Wcale nie cierpiałam z tego powodu. Będąc z związku z P. bardzo zaniedbałam relację z moim serdecznym przyjacielem, niedoszłym bratem zakonnym. On przez cały czas myślał o mnie i się martwił. Kiedyś mieliśmy się ku sobie, ale ja wybrałam P. Odnowiłam tą relację z tym przyjacielem. On zawsze był blisko Boga. Z dnia na dzień nasze relację są coraz bliższe. I wydaje mi się, że coś z tego może być. Mój związek całkiem się rozsypał, nie mam kontaktu z P., ale nie sprawia mi to ani odrobiny bólu. Matka Boża, nie wysłuchała mojej prośby, tak, jak ja sobie tego życzyłam, ale teraz widzę, że zrobiła to z troski o mnie. Nie dość, że nie grzeszę współżyciem przedmałżeńskim,  nie niszczę sobie zdrowia przez tabletki antykoncepcyjne, zrobiłam coś dobrego dla innych, to jeszcze mam przy sobie wspaniałego człowieka, który dba o moje prawdziwe dobro i prowadzi mnie do Boga. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Karolina: Matka Boża wie, co dla nas jest najlepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Matka Boza wie co dla nas najlepsze, Twoje swiadectwo jest tego najlepszym przykladem, dziekuje Ci za nie. Wszystkiego dobrego Karolinko, idziesz wlasciwa droga.

wiesława
Gość
wiesława

Jak pięknie! Jesteś cudowną kobietą. Matka Najświętsza uchroniła Cię przed ZŁEM. Życzę wszystkiego co dobre i piękne. Z Panem Bogiem.AVE MARYJA!

Kasia
Gość

Cudowne świadectwo!!! 🙂

Cara
Gość

Piękne świadectwo!!! Życzę dużo miłości i powodzenia 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!