Monika: Wybłagane łaski dla moich bliskich i siebie samej

Pragnę złożyć moje koleje świadectwo odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej i podziękować Matce Przenajświętszej za opiekę, modlitwę, wstawiennictwo i wybłagane łaski dla moich bliskich i siebie samej.
Read More

Iwona: Dziękuję za zdany egzamin syna

W maju syn zdawał maturę, później w czerwcu miał egzamin zawodowy. Niestety wyszedł z niego załamany, powiedział nam, że jest pewny iż nie zda. Widziałam ile go to wszytko kosztuje i było mi go tak bardzo żal, bo przez cztery lata szkoły przykładał się do nauki zawodu. Kiedy syn oswajał...
Read More

Joanna: Radość z cierpienia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lata temu. Prosiłam o uzdrowienie mojego syna z niskorosłości ,niestety bez rezultatu, ale otrzymałam mądrość, że nie wzrost ważny a zdrowie dziecka. II NP odmawiałam w intencji tegoż syna, by mógł żyć bez bólu.
Read More

Gosia: Łaski otrzymane od Pana Boga i Matki Boskiej

Bardzo duzo sie modle i wiem, ze nikogo do modlitwy nie musze namawiac. Ktoregos dnia kazdy dojdzie do wniosku, ze bez Boga ani Matki Boskiej zycie jest puste i nie ma wiekszego sensu.
Read More

Dorota: moja kolejna nowenna- wciąż czekam

odlitwa dodała mi sił i cały czas walczę choć nie jest mi łatwo ale wierzę że Matka Pompejańska pomoże mi w końcu i zmieni moje życie na lepsze.Widzę światełko w tunelu i wierzę że będzie wreszcie dobrze.
Read More

Karolina: droga do wyjścia z depresji

,,Wysłuchanie mojej modlitwy”o różańcu pompejańskim dowiedziałam się z internetu szukając dobrej modlitwy o uzdrowienie ,mnie z depresji złych myśli. .Pewnego dnia stwierdziłam musze się wybrać do kościoła od czegoś trzeba zacząć same tabletki nie wystarczą muszę się za to zabrać.Wtedy to już dostałam znak od Boga gdzie się kierować i jak się modlić,wysłał do mnie Matke Boską do której zaczęłam się modlić.Dziś jest już dobrze bo wiem że Maryja mi pomogła i trzyma mnie w swojej opiece,wiem też że na pewno będę się dalej modlić o dalsze łaski.Wszystko dzięki Bogu i Maryji.KAROLINA.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Karolina: droga do wyjścia z depresji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, chwała Maryi!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!