Wolna: Maryja działa precyzyjnie w czasie

Pojawiła się myśl o nowennie pompejańskiej. Maryja zadziałała w sposób spektakularny.
Przeczytaj całość

Natalia: Zaczęło się dziać coś niesamowitego:)

Było mi ciężko,gdyż robiłam wszystko,aby było dobrze,a zawsze było, coś nie tak, i to mnie bardzo zasmucało, do tego stopnia,że wracałam do domu i płakałam i nie miałam ochoty iść na drugi dzień do pracy bo zwyczajnie się bałam, miałam wrażenie,że nikt mnie nie lubi,i się śmieje ze mnie.
Przeczytaj całość

Beata: Dziękuje Matce Bożej za wszelkie łaski i pomoc

To już moja 4 Nowenna. Modliłam sie w niej o spokój serca i opiekę Matki Bożej nad moim znajomym . Depresja owładnęła go do tego stopnia , że przez kilka miesięcy nie wychodził z domu . Odciął sie od wszystkiego i wszystkich i objadał się w samotności. Jedyne co mogłam...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Zmiany dzięki nowennie

Moja główna intencja nie została wysłuchana od razu, jednak moje życie zmieniało się. Stałam się bardziej cierpliwa, łagodna i spokojna na to, co czeka każdego dnia.
Przeczytaj całość

Izabela: Łaski, o których nie można milczeć

Jestem obecnie w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej. I właśnie podczas odmawiania poczułam, że nie powinnam dłużej zwlekać ze świadectwem tego, co zmieniło się w moim życiu już w trakcie tej pierwszej modlitwy, która rozpoczęłam 01.01.2015. Wiedziałam o Niej wcześniej – z Internetu - ale tak, jak zapewne wielu osobom...
Przeczytaj całość

Karolina: droga do wyjścia z depresji

,,Wysłuchanie mojej modlitwy”o różańcu pompejańskim dowiedziałam się z internetu szukając dobrej modlitwy o uzdrowienie ,mnie z depresji złych myśli. .Pewnego dnia stwierdziłam musze się wybrać do kościoła od czegoś trzeba zacząć same tabletki nie wystarczą muszę się za to zabrać.Wtedy to już dostałam znak od Boga gdzie się kierować i jak się modlić,wysłał do mnie Matke Boską do której zaczęłam się modlić.Dziś jest już dobrze bo wiem że Maryja mi pomogła i trzyma mnie w swojej opiece,wiem też że na pewno będę się dalej modlić o dalsze łaski.Wszystko dzięki Bogu i Maryji.KAROLINA.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Karolina: droga do wyjścia z depresji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, chwała Maryi!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!