Marta: Na nowo poznałam miłość Bożą

Pragnę podzielić się moim świadectwem z odmówionych trzech nowenn pompejańskich. Początkowo wydawało mi się, że nie jestem w stanie odmawiać trzech różańców dziennie, ale udało mi się znaleźć na nie czas, a były też dni, że odmawiałam również Tajemnice Światła. Podczas pierwszej nowenny przez kilka pierwszych dni czułam jakąś ogromną złość do wszystkich i o wszystko, ale nie przestawałam się modlić.
Read More

Lidia: Zmiana życia

W tym świadectwie chcę dotrzymać przyrzeczenia, które złożyłam Najświętszej Maryi Pannie podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Ów nowennę rozpoczęłam 1 listopada 2016 roku. Namówił mnie do niej mąż.
Read More

Joanna: Nowenna Pompejańska dziala cuda.

Bóg za wstawiennictwem Matki Maryji naprawde Nas słucha.Modlilam sie Nowenna Pompejańska trzy miesiace temu za moja ukochana Babcie Ale.Modlilam sie o Jej dobra smierc i zeby nie cierpiala choc wydawalo sie to niemozliwe.Moja Babcia nie cierpiala, choc wg medycyny powinna umierac w mekach.To Wstawiennictwo Matki Bozej Maryji Boza Łaska.Nowenna dodatkowo...
Read More

Maria: Szczęśliwy poród

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. W ostatnich tygodniach przed rozwiązaniem podjęłam się odmawiania Nowenny w intencji szczęśliwego porodu, nowennę zakończyłam na kilka dni przed terminem. Niecierpliwiłam się z powodu długiego oczekiwania na jakiekolwiek oznaki rozpoczynającego się porodu, w końcu nadszedł dzień, kiedy poczułam prawdziwe regularne skurcze.
Read More

Marcin: dość trudna sytuacja związana z miłoscią

Witam was wszystkich , :) mam na imie Marcin mam 30 lat i chciałem opisać co sie stało w moim przypadku ,a więc początek mojej Nowenny to 1 maj tego roku a koniec Nowenny to 23 czerwiec.
Read More

Joanna: Praca mnie znalazła

Tak, praca mnie znalazła po tygodniu odmawiania Nowenny Pompejańskiej skontaktował się ze mną ktoś,kto chciał, żebym dla niego pracowała. Pracy szukałam ok.roku, nie pracowałam ponad 7 lat, opiekowałam się ciężko chorymi rodzicami. Wcześniej miałam moją ukochaną pracę, którą przerwałam ze względu na sytuację. Mam dość nietypowy zawód,wykształcenie i doświadczenie, co sprawia,że nie jest łatwo znalezć właściwą pracę. A jednak ! Królowa Różańca Świętego obdarzyła mnie łaską pracy, której nawet najmądrzejszy człowiek by nie wymyślił. Praca łączyła w sobie absolutnie wszystko, mój zawód i umiejętności, umiłowanie do opieki nad chorymi, warunki komfortowe,jezdziłam do pracy w rodzinne strony co miesiąc na 2 tygodnie, tak, w rodzinne strony, za którymi bardzo tęsknie mieszkając za granicą. W pozostałym czasie pracowałam z gabinetu w domu przez internet. Praca była tylko częścią Wielkiej Łaski otrzymanej za pośrednictwem Matki Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompejów, za którą każdego dnia dziękuję Matce Najświętszej.
Nowennę Pompejańską odmawiam bardzo często a dzień bez modlitwy różańcowej to jak wchodzenie po krętych schodach bez poręczy. Do dziś przeżywam niepojęty ogrom tej Łaski.
Dodam jeszcze, że w czasie odmawiania tejże Nowenny w miejscu, w którym mieszkam odbywała sie peregrynacja kopii Cudownego Obrazu z Sanktuarium w Pompejach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Joanna: Praca mnie znalazła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Niki
Gość

Takie cuda potrafi czynić tylko Pan Bóg za wstawiennictwem Maryi. I to jest piękne.

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Ela
Gość

Jak pani zazdroszcze w dobrym slowa tego znaczenia. Rowniez mam dzieci, poswiecilam sie ich wychowaniu bo mieszkam za granica, nie mamy tu nikogo z rodziny, zadnego wsparcia i chcialam dac dzieciom torche ciepla i milosci. Teraz staram sie wrócic do pracy ale jest bardzo ciezko. Modle sie w tej intencji ale przychodza chwile zwatpienia i ucieka nadzieja. Czasami jestem satawiona optymistycznie a za chwile znów powraca smutek.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!