Jagoda: Zgoda w rodzinie

Długo zwlekałam ze świadectwem Nowenny Pompejańskiej.Otóż od połowy 2012 roku moja córka obraziła się na swoją teściową  i urwała  kontakty.Wszelkie zabiegi ze strony jej teściowej były daremne.

Sytuacja  była chora,anormalna,trudna dla nas wszystkich,tylko nie dla córki.Tak miało być i basta!!!!Postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską,by Matka Boża skruszyła nienawiść,złość,upór mojej córki.Tak bardzo chciałam,by w Wigilię 2014 roku podzieliły się opłatkiem.Czekałam na ten wieczór  z nadzieją,że tak będzie.Niestety,córka kolejny raz odrzuciła zaproszenie swojej teściowej.Było mi smutno,poczułam jakby jakiś zawód…ale modliłam się nadal.I oto tydzień póżniej,w Święto Rodziny ” lody pękły”i córka z mężem i synkiem udali się do teściowej.

Nie muszę pisać co działo się w naszych sercach….Rozpoczęły się normalne,zdrowe relacje w naszej najbliższej rodzinie,jesteśmy szczęśliwi!!!Dziękuję Ci Matko z całego serca .Nadal trwać będę w modlitwie do Ciebie,bo wiem,że Ty mnie wysłuchasz i pomożesz,może nie zaraz,już jak bym chciała,ale z czasem, na pewno,kiedy to Ty uznasz ,że jest odpowiedni czas.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
JagodaGosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gosia
Gość
Gosia

Piękne świadectwo. Jesteś wspaniałą matką. Twoja córka ma ogromne szczęście. Widać że jesteś bardzo mądrą kobietą. Nie każda matka modliłaby się w takiej intencji. Wiem bo sama znam taki przypadek w mojej rodzinie. Jestem młodą mamą. Chciałabym zawsze mieć taką mądrość jak Ty Jagodo.

Jagoda
Gość
Jagoda

Miło czytac takie słowa…dziękuję.Wierzę, zeTy też będziesz wspaniałą matką dla swoich dzieci .Bądz tylko blisko naszej najlepszej,najtroskliwszej Matki,Ona pokieruje,podpowie,poprowadzi Ciebie i Twoje dzieci…

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką