Patrycja: Chłopak, na którego tak długo czekałam.

Swoją nowennę zaczęłam odmawiać w zeszłym roku, w połowie października, w intencji znalezienia prawdziwej miłości. Początek był bardzo ciężki, przez pierwsze dwa tygodnie każdemu różańcowi towarzyszył strumień łez. Przez całą część błagalną Zły przeszkadzał bardzo, miałam duszności podczas odmawiania różańca, starałam się nie zostawiać modlitwy na wieczór, bo odczuwałam strach, lęk, nie mogłam zasnąć. Ogólnie miałam wrażenie, że świat wali mi się na głowę, miałam straszne doły psychiczne, chodziłam przybita i nieszczęśliwa. Wolałabym o tym nie mówić, bo trzeba mówić o rzeczach dobrych, nie złych. Sama jednak wiem z doświadczenia, że szukałam tego w świadectwach innych, by się upewnić, że to tylko sztuczki Złego, który za wszelką cenę próbuję nas odciągnąć od modlitwy i zniechęcić. Z początkiem części dziękczynnej przyszedł wewnętrzny spokój, radość i nadzieja.
Read More

Bożena: Uratowanie małżeństwa i uzdrowienie z choroby.

Za parę dni kończę drugą nowennę,na stronę trafiłam gdy szukałam pomocy bo nie wiedziałam gdzie szukać.Nowennę odmówiłam o ratowanie mojego małżeństwa.Nie było dna bez kłótni,mąż przez tydzień nie odzywał się.Po paru dniach nowenny mąż zaczął mnie przepraszać i z dnia na dzień było coraz lepiej.Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 2.04.2014r.A 16.04...
Read More

Justyna: uzdrowienie duchowe ojca

Bez wątpienia ogromną moc ma modlitwa rodziców za dzieci, więc namówiłam babcię, by odmówiła nowennę pompejańską w intencji mojego Taty. Intencja była ogólna: "O potrzebne łaski". 7 lat temu, tragicznie zginął moj Brat, pogrzeb był dzień po jego 22 urodzinach. To wydarzenie na zawsze zmieniło nasze życie, Tata zaczął nadużywać...
Read More

Ania: Małe cudeńka

Na samym początku chciałabym opowiedzieć wszystkim, co się zaczęło dziać w moim życiu. Od 9.11.2014 zaczęłam odmawiać Nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej za mojego syna. Kiedy zaczęłam odmawiać zaczęły się dziać dziwne rzeczy począwszy od pierwszej nowenny, kiedy to odmawiałam różaniec, zaczęłam płakać jak bóbr. Przeczytaj Ania: Małe cudeńka
Read More

Stefka: otrzymanie daru pracy dla córki

Szczęść Boże. Trochę zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, ale cały czas byłam ponaglana, miałam tą świadomość, że nie wywiązałam się z obietnicy dzielenia się radością i otrzymanymi łaskami za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Jagoda: Zgoda w rodzinie

Długo zwlekałam ze świadectwem Nowenny Pompejańskiej.Otóż od połowy 2012 roku moja córka obraziła się na swoją teściową  i urwała  kontakty.Wszelkie zabiegi ze strony jej teściowej były daremne.

Sytuacja  była chora,anormalna,trudna dla nas wszystkich,tylko nie dla córki.Tak miało być i basta!!!!Postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską,by Matka Boża skruszyła nienawiść,złość,upór mojej córki.Tak bardzo chciałam,by w Wigilię 2014 roku podzieliły się opłatkiem.Czekałam na ten wieczór  z nadzieją,że tak będzie.Niestety,córka kolejny raz odrzuciła zaproszenie swojej teściowej.Było mi smutno,poczułam jakby jakiś zawód…ale modliłam się nadal.I oto tydzień póżniej,w Święto Rodziny ” lody pękły”i córka z mężem i synkiem udali się do teściowej.

Nie muszę pisać co działo się w naszych sercach….Rozpoczęły się normalne,zdrowe relacje w naszej najbliższej rodzinie,jesteśmy szczęśliwi!!!Dziękuję Ci Matko z całego serca .Nadal trwać będę w modlitwie do Ciebie,bo wiem,że Ty mnie wysłuchasz i pomożesz,może nie zaraz,już jak bym chciała,ale z czasem, na pewno,kiedy to Ty uznasz ,że jest odpowiedni czas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JagodaGosia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość
Gosia

Piękne świadectwo. Jesteś wspaniałą matką. Twoja córka ma ogromne szczęście. Widać że jesteś bardzo mądrą kobietą. Nie każda matka modliłaby się w takiej intencji. Wiem bo sama znam taki przypadek w mojej rodzinie. Jestem młodą mamą. Chciałabym zawsze mieć taką mądrość jak Ty Jagodo.

Jagoda
Gość
Jagoda

Miło czytac takie słowa…dziękuję.Wierzę, zeTy też będziesz wspaniałą matką dla swoich dzieci .Bądz tylko blisko naszej najlepszej,najtroskliwszej Matki,Ona pokieruje,podpowie,poprowadzi Ciebie i Twoje dzieci…