Maria: Sytuacja się poprawia, jest coraz lepiej

Szczęść Boże, chciałam się podzielić świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Sytuacja mojej rodziny a właściwie moich synów dwa lata temu była bardzo tragiczna i szczerze mówiąc nie mogłam uwierzyć, że może się coś zmienić na dobre.
Read More

Bożena: NIGDY NIE TRAĆCIE NADZIEI.

Jest to naprawdę piękna modlitwa bez której nie wyobrażam dobrego dnia.Co ważne dla każdego rozpoczynającego.
Read More

Chrześcijanka: Zerwanie z nałogiem nikotynowym

Odmówiłam pierwszą Nowennę Pompejańską było bardzo ciężko .Nie myślałam że wytrwam 54dni .Najbardziej na samym początku było ciężko naprawdę ciężko.
Read More

Wanda: Moje podziękowanie Matce Bożej Pompejańskiej

Nowennę pompejańska zaczełam odmawiać od 11 lutego 2016 r.Moje intencje dotyczyły różnych spraw osobistych jak i mojej rodziny, a mianowicie:
Read More

Beata: Mój partner jest niewierzący

Nie wiem co mam robić, cały czas mam mnóstwo wątpliwości czy powinnam nadal tu być. Obecnie myślę nad powrotem do Polski i rozpoczęciem życia od nowa.
Read More

Jagoda: przede mną jeszcze długa droga

Nowennę pompejańską odmawiam dopiero od 13 maja. Od 20 kwietnia modlę się do
Świętej Rity i Świętego Judy Tadeusza, a od 3 maja odmawiam różaniec kilka razy dziennie. Modlę się pokornie o to, aby mój partner dał naszemu związkowi jeszcze jedną szansę.

19 kwietnia zerwaliśmy ze sobą, mimo to utrzymujemy przyjacielski kontakt. Dziś (drugi dzień nowenny pompejańskiej) moja Miłość obiecała mi, że się jeszcze nad naszym ewentualnym związkiem zastanowi. Jestem bardzo szczęśliwa, bo to ogromny przełom. Znak, że moje modlitwy są wysłuchiwane. Naprawdę nie raz traciłam już nadzieję, że to koniec już na zawsze.

Wiem, że być może to jeszcze nic nie oznacza, że przede mną jeszcze długa droga jeżeli chodzi o modlitwę. Pragnę zaznaczyć, że moje modlitwy nie są tylko błagalne. Codziennie dziękuję Bogu za wszystko co od niego otrzymuję oraz przepraszam za moje grzechy, za to co robię źle, obiecuję poprawę i staram się ze wszystkich sił być lepszym człowiekiem, żeby być godną wysłuchania moich modlitw.

Mimo, że jestem na początku nowenny, chciałam podtrzymać na duchu wszystkich tych, którzy też zaczynają. Bądźcie cierpliwi i módlcie się pokornie. Ja mam nadzieję, że moje kolejne dni modlitwy będą również wysłuchane i niebawem będę mogła poinformować o pełnym wysłuchaniu mojej  prośby.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o