Monika: Zdana matura

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od siostry zakonnej która uczyła mnie religii. Opowiadala że kiedy poświęcimy się Matce Bożej i odmówimy przez 54 dni nowennę,upragniona łaska będzie nam dana.
Read More

Magdalena: oczyszczenie

Witam. Postanowiłam opisać moje przeżycie z Nowenną Pompejańską. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna. Od samego początku, właściwie od 3 dnia odmawiania odczuwałam same kłopoty: zachorowałam i miałam prawie 40 stopni gorączki - pierwszy raz w życiu, ale nie odpuściłam i modliłam się dalej.Mój syn miał straszny atak astmy...
Read More

Szymon: Ta nowenna ma wielką moc !

Do odmawiania nowenny namowil mnie brat. Jak uslyszalem ile rozancow trzeba odmawiac dziennie odrazu stwierdzilem ze to nie dla mnie, ze nie ma takiej mozliwosci zebym dal rade. A jednak dalem rade i zostalem wysluchany.
Read More

Agnieszka Maria: Bądź pozdrowiona pełna łaski!

Właśnie obejrzałam wzruszający film "Tajemnica Nowenny Pompejańskiej" i był to dla mnie impuls do złożenia świadectwa. Do tej pory odmówiłam w swoim życiu cztery nowenny.
Read More

Jadwiga: świadectwo uproszonej łaski modlitwą Nowenny Pompejańskiej

Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej, Królowej Różańca Św. i Królowej Rodzin za wysłuchanie naszych próśb o zdrowie dla Jadzi i Jej poczętego Dzieciątka. W prezencie imieninowym otrzymałam wiadomość o poczętym Dzieciątku a za dwa dni wystąpiły komplikacje i krwawienie zagrażające życiu poczętego Dziecka. Wspólnie z moją rodziną rozpoczęliśmy Nowennę Pompejańską w intencji o zdrowie dla córki i Jej poczętego Dzieciątka. Komplikacje niemalże natychmiast ustąpiły. Cały ten dalszy okres stanu błogosławionego przebiegał bez komplikacji. Nasza Wnusia Hanna urodziła się 25 kwietnia cesarskim cięciem, tydzień po przewidywanym terminie. Córka i Wnusia są zdrowe. A my dalej trwamy na modlitwie Nowenną Pompejańską dziękując MB za otrzymane łaski. Tym świadectwem dziękuję MB Pompejańskiej i Św. Józefowi. Wdzięczna Jadwiga

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jadwiga: świadectwo uproszonej łaski modlitwą Nowenny Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał Zawada
Gość

Bóg jest wielki !!! Chwała Panu. 🙂

Bożena
Gość
Bożena

Bogu niech będą dzięki 😉

Obrazki z nowenną pompejańską?