Agnieszka: Liczne łaski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To jest moje drugie bądź trzecie świadectwo. Jutro minie trzy lata jak odmawiam Nowennę Pompejańską. Modliłam i modlę się w różnych intencjach. Nie zawsze jest lekko i przyjemnie, ale nie poddaję się i trwam w modlitwie. Wiem, że jak jest trudniej, to zły wyciąga swoje pazury i mi przeszkadza.
Przeczytaj całość

Krystyna: Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci

Witam wszystkich czytająch! Dzisiaj poczułam nieodpartą potrzebę podzielenia się z wami moimi doświadczeniami związanymi z mocą Nowenny Pompejńskiej. Nowennę odmawiam od ok. 2-ch lat z małymi przerwami w różnych intencjach. Jest to moje drugie świadectwo wstawiennictwa Matki Przenajświętszej do Jezusa w moich ziemskich sprawach. Otóż jedną z Nowenn odmówiłam w intencji poczęcia dzieciątka u córki i zięcia, którzy już wychowują dwoje swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat, ale bardzo chcieli mieć jeszcze jedno dziecko.
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję za pracę…

Zawsze kiedy traciłam nadzieje na poprawę mojego losu czytałam świadectwa i wtedy robiło mi się weselej na duszy i wierzyłam, ze się mój los tez się w końcu odmieni i zostanę wysłuchana. Nie mogłam się doczekać aż ja napisze swoje świadectwo A wierzyłam, ze w końcu napiszę. Straciłam prace pod...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Kocham Cię Matko Boża i dziękuję za wszystko. Moje serce i moja rodzina należy do CIEBIE.

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski i proszę Cię chroń mnie i moją rodzinę, powierzam Ci Matko siebie i bliskie mi osoby.
Przeczytaj całość

K: Nie było rozwodu -to cud interwencji Maryi!

Trzeba zaufać Jezusowi w strapieniach bo tylko On może nam pomóc za przyczyną Maryi i dać pokój i rozwiązanie problemu. Jestem Panu Bogu niezmiernie wdzięczny za wszystkie łaski i dziękuję za wszystko.
Przeczytaj całość

Izabela: Maryjo dziękuję za Twoją opiekę

Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji otrzymania nowej lepszej dla mnie pracy. Pracy, nie otrzymałam, natomiast dostałam łaskę spokoju, nie martwienia się na zapas, polepszenia sytuacji w obecnej pracy i przede wszystkim pomoc w wykonywaniu obowiązków oraz „omijanie” trudności. Maryjo dziękuję za Twoją opiekę.
Odmawiajcie bo warto, nawet jeśli nie otrzymamy tego o co prosimy, Maryja wie co dla nas najlepsze w danym momencie. Dzięki Nowennie jesteśmy bliżej Boga, zgłębimy wiarę , a sprawy przyziemne już nie są często tak istotne. Modlitwa uzależnia – już nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca!
Nie przestawajcie się modlić!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Izabela: Maryjo dziękuję za Twoją opiekę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Chwala Maryji.Jest dokladnie tak jak mowisz, jesli nawet nie otrzymamy to o co prosimy, to i tak dostajemy duzo wiecej, czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
A Rozaniec uzaleznia, ale to jest dobry „nalog”.Konczy sie jedna NP a juz sie teskni za nastepna. Teskni sie za rozmowa z Matka, przynajmniej dla mnie jest tymmodlitwa rozancowa.Nie przestawajmy sie modlic, rozmawiajmy z nasza Matka jak najwiecej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!