Łukasz: Zdrowie koleżanki

Maryja pomogła wyzdrowieć mojej koleżance już po kilku dniach nowenny ,nie wiem czy był to wynik mojej modlitwy ,ale postanowiłem dokończyć nowenne w jej intencji i podziękować Maryji za pomoc, nawet jeśli niebyła ona wynikiem mojej modlitwy to i tak jestem bardzo szczęśliwy.
Read More

Dawid: W każdej sekundzie życia może wydarzyć się cud

Na początku tego świadectwa chciałbym powiedzieć, że to jest już moje trzecie świadectwo na tej stronie. Moja przygoda z nowenną trwa od 2013 roku jednak swoją ostatnią nowennę odmawiałem ponad rok temu i była to moja 6 nowenna pompejańska.
Read More

Natalia: LŁaska wyjścia z depresji/ nerwicy

Ukochanej Matce Bozej Pompejanskiej dziekuje. To naprawde cuda.
Read More

Anna: Znalazłam pracę

Moja modlitwa w formie "Nowenny Pompejańskiej" została wysłuchana. Prosiłam w niej o znalezienie pracy. W sytuacji gdzie w Polsce jest tak ogromne bezrobocie udało mi się otrzymać oferty pracy do trzech różnych firmach. W tej sytuacji, aż trudno było mi zdecydować, która z tych ofert jest najlepsza. Przeczytaj Anna: Znalazłam...
Read More

G: Modlitwa ta ma ogromną moc. Matko Boża bardzo dziękuję!

Moją pierwszą NP odmówiłam w intencji odnalezienia się w nowej pracy i wielu innych rzeczy, które są z nią związane.
Read More

Izabela: Maryjo dziękuję za Twoją opiekę

Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji otrzymania nowej lepszej dla mnie pracy. Pracy, nie otrzymałam, natomiast dostałam łaskę spokoju, nie martwienia się na zapas, polepszenia sytuacji w obecnej pracy i przede wszystkim pomoc w wykonywaniu obowiązków oraz „omijanie” trudności. Maryjo dziękuję za Twoją opiekę.
Odmawiajcie bo warto, nawet jeśli nie otrzymamy tego o co prosimy, Maryja wie co dla nas najlepsze w danym momencie. Dzięki Nowennie jesteśmy bliżej Boga, zgłębimy wiarę , a sprawy przyziemne już nie są często tak istotne. Modlitwa uzależnia – już nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca!
Nie przestawajcie się modlić!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Izabela: Maryjo dziękuję za Twoją opiekę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Chwala Maryji.Jest dokladnie tak jak mowisz, jesli nawet nie otrzymamy to o co prosimy, to i tak dostajemy duzo wiecej, czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
A Rozaniec uzaleznia, ale to jest dobry „nalog”.Konczy sie jedna NP a juz sie teskni za nastepna. Teskni sie za rozmowa z Matka, przynajmniej dla mnie jest tymmodlitwa rozancowa.Nie przestawajmy sie modlic, rozmawiajmy z nasza Matka jak najwiecej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!