Intencje modlitewne – nowy formularz

Intencje modlitewne

Moi drodzy, ostatnio dostałem listy od kilku osób narzekających na wadliwe albo zbyt trudne działanie formularza dodawania intencji modlitewnych na naszej stronie. Cóż, to skutek prawdopodobnie przeładowania strony mnóstwem intencji: otrzymaliśmy dotąd aż 17791 intencji, w których modliło się aż 102087 osób! To NIESAMOWITY WYNIK, świadczący o sile naszej modlitwy! Co więcej, intencje staramy się codziennie omadlać w Radiu Różaniec!

Zamiast naprawiać stare, musiałem wymienić oprogramowanie do zarządzania intencji. Dzięki temu:

  • potwierdzenie intencji nie powoduje przeładowania się całej strony, co bardzo ułatwia naszą modlitwę,
  • dzięki powyższemu strona będzie się mniej blokować,
  • potwierdzenia na e-mail będą działać płynniej.

Minusy? – To 99 dolarów, które za skrypt musiała zapłacić nasza Fundacja różańcowa. To całkiem sporo, dlatego, jeśli ktoś zechce wesprzeć nas choćby najmniejszą ofiarą, będę bardzo wdzięczny. Zobacz, jak to zrobić!

A tutaj dodasz swoją intencję w nowym formularzu!

Marek Woś, Fundacja PKRŚ

Opt In Image
Regularny biuletyn pompejański!
Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego bezpłatnego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. 

Zostań z nami w kontakcie!

 

12 myśli na temat „Intencje modlitewne – nowy formularz

  1. tak już bywa , że wszystko co nowe budzi opory i , że o tym, do czego się przyzwyczailiśmy twierdzimy, że było najlepsze.
    Kasiu przyzwyczaisz się 🙂

  2. Maryjo Pompejanska blgam Cie o zdrowie dla mojej coreczki o zdrowie i zgode dla calej rodziny krora sie rozpada z powodu dlugow.Pomoz o Najlepsza matko wyjsc z tej petli daj nam sile i prace bysmy mogli godnie zyc i wielbic Cie Maryjo Ukochana twoja sluzenbica

A Ty co o tym myślisz? Napisz!