Ilona: wierzę że wszystko będzie dobrze

Witam! Nowennę Pompeańską odmowiłam tylko raz. Było momentami bardzo ciężko ale otrzymałam tą łaskę ze wytrwałam do końca. Modliłam się o to by mój narzeczony zbliżył się do Boga. Po drodze otrzymałam wiele innych łask spokój wytrwałość. Czy zostałam wysłuchana? Myślę że w pewien sposób napewno. Nie jest idealnie i myślę że przed nim jeszcze wiele do odkrycia ale wierzę że Matka Boska nie zostawia nas samych i kiedy prosimy to ona działa może nie tak jak byśmy tego chcieli, nie w taki sposób jak my sobie to wyobrazilismy, ale musimy jej zaufać. Musimy zaufać Woli Bożej że Pan Bóg, jeżeli zawierzymy mu swoje życie, to On nas poprowadzi Swoimi scieżkami. Życzę wam wytrwałości i wiary, nie śmućcie sie przecież jeżeli Pan z nami to któż przeciw nam?

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AleksandraMariannaJanekJOANNAZadowolona Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Witam Od grudnia 2014 roku przeżywam okres nawrócenia…przyznam, ze bylam oddalona od Boga 17 lat, jest to ciężka walka, zly jest kolo mnie i kusi…. Odmawiam obecnie drugą nowenne pompejańska. W pierwszej modlilam się w intencji pogłębienia wiary i o nieoddalenie sie od niej jak również bym się wyrwala od „zlego” bym szla śladami Chrystusa. Dzięki rozpadzie mojego małżeństwa zaczęłam wierzyć. Dzis modle sie aby Maria zeslala na moja drogę mężczyzne z którym będę szczesliwa stworze rodzine i nie bede zyc w grzechu. Wiedzialam ze maz nnie zdradza ale dziekowalam Bogu ze nie na moich oczach gdyz mieszkamy w anglii… Czytaj więcej »

Aga
Gość
Aga

Witam,

próbuję trzeci raz odmówić nowennę w pewnej intencji i nie mogę. Odrzuca mnie od różańca, zbiera na wymioty. Pomóżcie!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Aga… może nie rzucaj się od razu na Nowennę. Spróbuj metody małych kroczków. Najpierw przez pewien czas w tej intencji odmawiaj jedną dziesiątkę, później dodawaj kolejne….No i koniecznie idź do spowiedzi oraz jak najczęściej przyjmuj komunię św. Poza tym są też inne modlitwy np. Litanie. Najważniejsze jest abyś w ogóle się modliła…

Aga
Gość
Aga

dziękuję 🙂

Aga
Gość
Aga

przepraszam. omyłkowo kliknełam zgłoś zamiast odpowiedz

JOANNA
Gość
JOANNA

AGA mi bardzo pomaga modlitwa o ochronę przez Krew Chrystusa i Litania do Krwi Chrystusa. Ale tak jak napisała Zadowolona najważniejsze jest abyś w ogóle się modliła. Ja odmawiam już kolejną NP i naprawdę jest różnie. Czasami jest naprawdę ciężko ale dalej się modlę. Pozdrawiam:)

Janek
Gość
Janek

Aga nie poddawaj się. Bóg jest mocniejszy od szatana. Mnie pomagają słowa „W Ranach Twoich Świętych ukryj mnie”. Bezpiecznie się tam schronisz. Szatan nie ma dostępu do Ran Jezusa i nie będzie Ci przeszkadzał. Błogosławię

Marianna
Gość
Marianna

Modlę się od dłuższego czasu nawrócenie dwóch osób. Przyznaję, że dzieją się dziwne rzeczy. Nowennę i inne modlitwy odmawiam, choć może nie zawsze w należytym skupieniu, ale zły atakuje. Kilkakrotnie zrywałam się z krzykiem „Ratunku!!”. Okropnie wstrętne postacie atakowały mnie. Przychodzą też chwile zwątpienia i raz podjęłam decyzję, że już rezygnuję z modlitwy za tę osobę, a wtedy przyśniło mi się dziecko, które ktoś pozostawił na wysokim murze, było w niebezpieczeństwie i wołało o pomoc. Więc dalej podejmuję modlitwę. Świetnie, że jest taka strona, gdzie można się podzielić doświadczeniami. Dziękuję Joannie, dzięki temu uświadomiłam sobie, że jeśli ktoś oddali się… Czytaj więcej »

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Bardzo dobrym środkiem jest pozostawanie w łasce uświęcającej i najlepiej codzienne przyjmowanie Komunii Św. Postaraj się odmówić przed snem egzorcyzm, wtedy spokojniej się zasypia. To dobrze, że nie zaprzestajesz modlitwy, widać z tego, że te osoby naprawdę jej potrzebują. Szczęść Boże!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką