Katka: Świadectwo „niewysłuchanych” modlitw

Moi Drodzy! Wiele osób pisze tu, że modli się/modliło w intencji pewnych relacji z konkretnymi osobami... o miłość... Historia mojego nawrócenia zaczęła się dokładnie w miejscu, w którym zostałam porzucona. Z dnia na dzień, przez osobę, od której byłam uzależniona. Modliłam się o jej powrót MIESIĄCAMI, byłam przekonana, że bez...
Read More

Marek: Odmawianie Nowenny to był wspaniały czas

14 marca zakończyłem swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Znalazłem informacje o niej całkiem przypadkiem. Stało się tak w momencie, gdy oczekiwałem na kontakt w sprawie pracy. Od ponad 1.5 roku poszukiwałem zatrudnienia. Gdy przeczytałem o nowennie, nie namyślałem się długo. Wziąłem różaniec do ręki i zacząłem odmawiać cztery tajemnice. Moją intencją było...
Read More

Barbara: Nowenna w naszej rodzinie

W tym roku kalendarzowym, 2017 rozpoczęłam (razem z mężem) już 4-tą nowennę pompejańską, a nie złożyłam świadectwa o miłosierdziu, które mi Królowa Różańca Świętego Wyświadczyła. Przepraszam Maryjo, chcę to zrobić w tym miejscu.
Read More

Anonim: Żyję i mam się coraz lepiej

Witam wszystkich, moja przygoda z nowenną zaczęła się kilka miesiecy temu kiedy to mój chłopak po 3, 5 roku z dnia na dzień mnie zostawił. Byłam załaman,ale zacznijmy od początku. Pewnego razu nakryłam mojego chłopaka na zdradzie, nie była to pierwsza tego typu sytuacja. Oczywiście postanowiłam dać mu kolejną szansę, ale początkowo nie byłam przekonana. Pamiętam jak płakałam tamtej nocy jak się dowiedziałam że ktoś kogo tak bardzo kochałam tak mnie skrzywdził. Nie byłam jakoś szczególnie związana z modlitwą, myślałam że to trochę nierealne by "zdrowaśka" mi pomogła jednak coś mi podpowiadało żeby zacząć się modlić.
Read More

Marta A. : Byłam pewna, że nie podołam

Dziś jestem po prawie trzech miesiącach Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Ilona: wierzę że wszystko będzie dobrze

Witam! Nowennę Pompeańską odmowiłam tylko raz. Było momentami bardzo ciężko ale otrzymałam tą łaskę ze wytrwałam do końca. Modliłam się o to by mój narzeczony zbliżył się do Boga. Po drodze otrzymałam wiele innych łask spokój wytrwałość. Czy zostałam wysłuchana? Myślę że w pewien sposób napewno. Nie jest idealnie i myślę że przed nim jeszcze wiele do odkrycia ale wierzę że Matka Boska nie zostawia nas samych i kiedy prosimy to ona działa może nie tak jak byśmy tego chcieli, nie w taki sposób jak my sobie to wyobrazilismy, ale musimy jej zaufać. Musimy zaufać Woli Bożej że Pan Bóg, jeżeli zawierzymy mu swoje życie, to On nas poprowadzi Swoimi scieżkami. Życzę wam wytrwałości i wiary, nie śmućcie sie przecież jeżeli Pan z nami to któż przeciw nam?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Ilona: wierzę że wszystko będzie dobrze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna
Witam Od grudnia 2014 roku przeżywam okres nawrócenia…przyznam, ze bylam oddalona od Boga 17 lat, jest to ciężka walka, zly jest kolo mnie i kusi…. Odmawiam obecnie drugą nowenne pompejańska. W pierwszej modlilam się w intencji pogłębienia wiary i o nieoddalenie sie od niej jak również bym się wyrwala od „zlego” bym szla śladami Chrystusa. Dzięki rozpadzie mojego małżeństwa zaczęłam wierzyć. Dzis modle sie aby Maria zeslala na moja drogę mężczyzne z którym będę szczesliwa stworze rodzine i nie bede zyc w grzechu. Wiedzialam ze maz nnie zdradza ale dziekowalam Bogu ze nie na moich oczach gdyz mieszkamy w anglii… Czytaj więcej »
Aga
Gość

Witam,

próbuję trzeci raz odmówić nowennę w pewnej intencji i nie mogę. Odrzuca mnie od różańca, zbiera na wymioty. Pomóżcie!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Aga… może nie rzucaj się od razu na Nowennę. Spróbuj metody małych kroczków. Najpierw przez pewien czas w tej intencji odmawiaj jedną dziesiątkę, później dodawaj kolejne….No i koniecznie idź do spowiedzi oraz jak najczęściej przyjmuj komunię św. Poza tym są też inne modlitwy np. Litanie. Najważniejsze jest abyś w ogóle się modliła…

Aga
Gość

dziękuję 🙂

Aga
Gość

przepraszam. omyłkowo kliknełam zgłoś zamiast odpowiedz

JOANNA
Gość
JOANNA

AGA mi bardzo pomaga modlitwa o ochronę przez Krew Chrystusa i Litania do Krwi Chrystusa. Ale tak jak napisała Zadowolona najważniejsze jest abyś w ogóle się modliła. Ja odmawiam już kolejną NP i naprawdę jest różnie. Czasami jest naprawdę ciężko ale dalej się modlę. Pozdrawiam:)

Janek
Gość

Aga nie poddawaj się. Bóg jest mocniejszy od szatana. Mnie pomagają słowa „W Ranach Twoich Świętych ukryj mnie”. Bezpiecznie się tam schronisz. Szatan nie ma dostępu do Ran Jezusa i nie będzie Ci przeszkadzał. Błogosławię

Marianna
Gość
Marianna
Modlę się od dłuższego czasu nawrócenie dwóch osób. Przyznaję, że dzieją się dziwne rzeczy. Nowennę i inne modlitwy odmawiam, choć może nie zawsze w należytym skupieniu, ale zły atakuje. Kilkakrotnie zrywałam się z krzykiem „Ratunku!!”. Okropnie wstrętne postacie atakowały mnie. Przychodzą też chwile zwątpienia i raz podjęłam decyzję, że już rezygnuję z modlitwy za tę osobę, a wtedy przyśniło mi się dziecko, które ktoś pozostawił na wysokim murze, było w niebezpieczeństwie i wołało o pomoc. Więc dalej podejmuję modlitwę. Świetnie, że jest taka strona, gdzie można się podzielić doświadczeniami. Dziękuję Joannie, dzięki temu uświadomiłam sobie, że jeśli ktoś oddali się… Czytaj więcej »
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Bardzo dobrym środkiem jest pozostawanie w łasce uświęcającej i najlepiej codzienne przyjmowanie Komunii Św. Postaraj się odmówić przed snem egzorcyzm, wtedy spokojniej się zasypia. To dobrze, że nie zaprzestajesz modlitwy, widać z tego, że te osoby naprawdę jej potrzebują. Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!