Melany: Choroba wyleczona

Swoją pierwszą Nowennę odmówiłam w intencji wyleczenia koleżanki w pracy męża, ktora zachorowała na jakiś rodzaj nowotworu. Zapowiadała, że już nie długo zostawi pracę, bo czula się coraz gorzej. Po jakimś czasie chodziła z laską, później zaczęła chemię, ale w tym momencie jest już zdrowa. Dziękuję, Mateńko, z całego serca.
Read More

Ela: Blisko rok z nowenna

Wyjechalam z Polski na studia zagranice, pozniej calkiem niezle radzilam sobie zawodowo, poznalam przyjaciol, zwiedzilam spory kawalek swiata. Ale zycie osobiste zupelnie w rozsypce. Zawierzylam wszystko Maryi i postanowilam zaczac na nowo w Polsce. Czulam ze bedzie dobrze. Minelo kilka miesiecy, bezskutecznie szukam pracy, stracilam swoja niezaleznosc, mieszkam u rodzicow i z dnia na dzien coraz trudniej mi sie odnalezc.
Read More

Aleksandra: Matura-zaskakujące wyniki

Chciałam podzielić się swoim świadectwem o łasce jaką otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny pompejańskiej. W tym roku ukończyłam technikum
Read More

Patrycja: Chłopak, na którego tak długo czekałam.

Swoją nowennę zaczęłam odmawiać w zeszłym roku, w połowie października, w intencji znalezienia prawdziwej miłości. Początek był bardzo ciężki, przez pierwsze dwa tygodnie każdemu różańcowi towarzyszył strumień łez. Przez całą część błagalną Zły przeszkadzał bardzo, miałam duszności podczas odmawiania różańca, starałam się nie zostawiać modlitwy na wieczór, bo odczuwałam strach, lęk, nie mogłam zasnąć. Ogólnie miałam wrażenie, że świat wali mi się na głowę, miałam straszne doły psychiczne, chodziłam przybita i nieszczęśliwa. Wolałabym o tym nie mówić, bo trzeba mówić o rzeczach dobrych, nie złych. Sama jednak wiem z doświadczenia, że szukałam tego w świadectwach innych, by się upewnić, że to tylko sztuczki Złego, który za wszelką cenę próbuję nas odciągnąć od modlitwy i zniechęcić. Z początkiem części dziękczynnej przyszedł wewnętrzny spokój, radość i nadzieja.
Read More

Lidka: Wielbi Dusza Moja Pana…

Maryjo Wielbi Dusza moja Pana ,albowiem uczynił mi wielkie rzeczy.....Dziękuję Ci Matko Różańcowa za otrzymane łaski , w mojej rodzinie , za opiekę nad Jackiem i Beatą.Oboje stracili pracę , z pełną ufnością rozpoczęłam nowennę pompejańską o znalezienie dla nich pracy. MATKO MOJA MATKO LUDZI MARYJO , zostałam wysłuchana, Jacek...
Read More

Ilona: moje świadectwo

Dziś mija 27 dzień od momentu gdy zaczęłam odmawiać nowennę. Już od pierwszego dnia działy się dziwne rzeczy. Dostałam więcej łask niż mogłam sobie wyobrazić. Moja intencja jeszcze się nie spełniła ale jest na nią za wcześnie. Doświadczyłam wielu innych łask ze strony Matki Bożej, o które nawet nie prosiłam. Wiem, że taki jest Boży plan i nie da się go zmienić. Odkąd odmawiam nowenne jestem spokojniejsza, ale są też momenty złe, w których mam wrażenie, że dzieją się złe rzeczy w moim życiu. Jestem silna i wierzę, że uda mi się wytrwać do końca nowenny.

Wierzę również, że moja intencja zostanie wysłuchana, przyjdzie odpowiedni czas na nią…. Czytam świadectwa innych, dają mi one siłę jakiej nie miałam kilka lat temu. Wiara czyni cuda.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!