AGA: Pod wiatr, ale jednak do przodu

Nowennę Pompejańską odmawiam od jakichś 2 lat nieprzerwanie w różnych intencjach, w tym o zdrowie, za dzieci, za pracę. Bywają rozproszenia, przeciwności, dziwne choroby, chwile zwątpienia, niekiedy powtarzam intencję, jeśli problem pozostaje. Czasem kiedy zdaje mi się, że nic z tego, że moja modlitwa nie dociera do Nieba, wówczas przypominają...
Przeczytaj całość

AGA: wyzdrowienie mamy

chciałabym podzielić się z wszystkimi moją ogromną wdzięcznością i radością z powodu wyzdrowienia mojej mamy.
Przeczytaj całość

Polecam wszystkim Modlitwę! Bardzo pomaga nawet w beznadziejnych przypadkach

Witam wszystkich. Chciałabym zachęcić wszystkich do domawiania modlitwy Pompejańskiej. Jeszcze nie skończyłam całej modlitwy a już przekonałam się, że modlitwa pomaga, a oprócz łaski o którą się modlimy uzyskuje się (jak gdyby "przy okazji") mnóstwo innych dobrych rzeczy.Przeczytaj Polecam wszystkim Modlitwę! Bardzo pomaga nawet w beznadziejnych przypadkach
Przeczytaj całość

Elżbieta: Maryja mi nie odmówi i wstawi się do swego Syna.

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu od mojej siostry. Od tego czasu w każdej trudnej sprawie modlę się do Matki Bożej odmawiając tę nowennę. Już wiele razy moje prośby zostały wysłuchane. Modliłam się o dobrą pracę dla najstarszej córki, o pracę dla zięcia, o przywrócenie zdrowia i pełnej sprawności mojego, wtedy 83-letniego, taty po wylewie, o zdrowie córki, która była w zagrożonej ciąży i o jej dziecko. Mój wnuk ma teraz 9 miesięcy i jest wesołym i zdrowym chłopczykiem.
Przeczytaj całość

Iwona: Wdzięczna za pomoc

Szczęść Boże.Odmówiłam już kilkanaście nowenn. I chcę się podzielic doświadczeniem ze Matka Boża prędzej czy pózniej wysłuchuje naszych modlitw.Dla mnie dla mojej rodziny i przyjaciół wyprosiła tak dużo łask (intencje wiadome Matce Bożej).czym odmieniła moje życie życie mojej rodziny .Cuda zdarzają się naprawdę.Dziękuje Królowo Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Ilona: moje świadectwo

Dziś mija 27 dzień od momentu gdy zaczęłam odmawiać nowennę. Już od pierwszego dnia działy się dziwne rzeczy. Dostałam więcej łask niż mogłam sobie wyobrazić. Moja intencja jeszcze się nie spełniła ale jest na nią za wcześnie. Doświadczyłam wielu innych łask ze strony Matki Bożej, o które nawet nie prosiłam. Wiem, że taki jest Boży plan i nie da się go zmienić. Odkąd odmawiam nowenne jestem spokojniejsza, ale są też momenty złe, w których mam wrażenie, że dzieją się złe rzeczy w moim życiu. Jestem silna i wierzę, że uda mi się wytrwać do końca nowenny.

Wierzę również, że moja intencja zostanie wysłuchana, przyjdzie odpowiedni czas na nią…. Czytam świadectwa innych, dają mi one siłę jakiej nie miałam kilka lat temu. Wiara czyni cuda.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!