Bogumiła: moje życie z NP

Modlę się o to żeby nikt przeze mnie nie płakał.
Read More

Monika: Wierzę, że to wszystko dzięki modlitwie

Witam, długo zbierałam się do napisania świadectwa. Nowennę Pompejańską odmówiłm już dwa razy w tej samej intencji, teraz zaczynam trzecią. I choć nie otrzymałam jeszcze głównej łaski jaką byłoby posiadanie potomstwa, o którą z całego serca codziennie proszę, wierzę że Matka Boża nam pomoże. Pomimo tego Maryja dopomogła w wielu innych sprawach. Wierzę, że to wszystko dzięki nowennie. Myślę, że dzieki temu bardziej zaczęłam wierzyć w Boga. Nie ustanę w modlitwie i wszystkich do tego zachęcam.
Read More

Danka: Modlitwa to jest siła!

Modliłam się Nowenną Pompejanską ponad rok. I jak to? Moja intenacja nie została wysłuchana? Modlę się i nic? może nikt mnie nie słucha.. może to bez sensu..Nie działa..!Przeczytaj Danka: Modlitwa to jest siła!
Read More

Agnieszka: zdumiona mocą nowenny

Moją trzecią Nowennę Pompejańską (2 wcześniejsze wysłuchane) odmawiałam  (01.11.2013-24.12.2013) nie w swojej intencji, ale za osoby mi bliskie. Ich sytuacja finansowa była niezaciekawa, coraz bardziej zależni od innych, na pozyczkach... nie było widac optymistycznego końca... Są to osoby o dobrych sercach, ale jakoś finansowo się im w życiu nie ułożyło......
Read More

Agnieszka: Niedawno urodziłam wcześniaczka !

Cierpienia tych różnych chorych dzieciaczków są nie do opisania, choć uczą innych człowieczeństwa i przewartościowują całe życie.Proszę wszystkich dobrych ludzi o odmówienie choć jednego Zdrowaś Maryjo przez kilka dni za wszystkich chorych i cierpiących oraz za moje dzieciątko.
Read More

grażyna: uzdrowienie oczu mojej duszy

odmawiam czwartą Nowennę Pompejańską i dawałam świadectwo łask jakie otrzymałam wraz z rodziną za którą się modlę do naszej Mateczki. Jednak teraz napiszę o tym jak sami się musimy zmieniać. Bardzo znieważył mnie brat męża więc miałam ogromny żal do niego. Po pewnym czasie przeprosił mnie mnie zachowując swoją wyższość i rację. Wybaczyłam ale postanowiłam że nigdy nie wejdę do jego domu ani nie zaproszę do siebie. Teraz miałam problem ponieważ to On chce przyjść do nas na imieniny. Byłam oburzona i najpierw powiedziałam że owszem przebaczyłam ale nie chcę Go u nas w domu. Byłam bardzo rozdarta tą sytuacją bo przecież modlę się Nowenną Pompejańską a jestem taka uparta , jak więc mogę być wysłuchana w takim stanie. Kiedy tak trwałam z kłębiącymi się myślami doznałam nagle olśnienia :gdyby Miłosierdzie Boże tak działało jak ja to Bóg wybaczając moje grzechy nie pozwolił by mi wejść do nieba , więc jeżeli nie jestem sama miłosierna to muszę się zmienić dla Jezusa. Natychmiast zrozumiałam jak działa zły duch we mnie i problem ulotnił się jak woda. Jest mi teraz lekko na duszy i wiem jak należy postępować w sytuacji urażonej dumy. Nowennę odmawiam w intencji uzdrowienia duszy i ciała dla siebie i rodziny. Wiem że bez modlitwy nie zrozumiała bym gdzie tkwi problem . Dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie doświadczenia którymi mnie prowadzi. Chwała i Uwielbienie Bogu jedynemu.
pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Violcia5Irena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Irena
Gość
Irena

Piękne świadectwo! Temu, kto swoje życie zawierzy Matce Bożej, Bóg otwiera oczy, uszy i serca. Zaczynamy inaczej myśleć, rozumować, wszystko, co robimy i mówimy staje się prostsze, mniej skomplikowane. Zaczynamy zauważać ludzi fałszywych, pokrętnych- czasem wydaje mi się, że to sama Matka Boża pokazuje nam prawdziwe oblicza ludzi, których kiedyś inaczej postrzegaliśmy. Niech Ci Bóg błogosławi.

Violcia5
Gość
Violcia5

Piekne swiadectwo dziekuje…
ja rowniez mialam podobny problem .poniewaz odmawialam nowenne za osobe ktora sie stoczyla i wrecz nie lubielismy sie.odmawiiajac prosilam o przemiane serca a w duszy prosilam rowniez dla siebie o milosierdzie bym umiala w takiej osobie zobaczyc dobro ..wysluchano mojej prosby
chwala Panu!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!