Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko.
Przeczytaj całość

Kasia: Upragnione dziecko

Nowenna Pompejańska czyni cuda. Wierzę w to z całego serca. Otóż w 2010 roku urodziłam synka. Cała ciąża bez komplikacji, dziecko zdrowe. Niestety później przeżyłam 3 poronienia: pierwsze w 2011 roku w 10tc, drugie w 2013 w 9tc i trzecie 26.08.2014 roku w 20 tc. Załamałam się. Przeczytaj Kasia: Upragnione...
Przeczytaj całość

Maja: Jesteśmy szczęśliwi

Szczesc Boże Dziekujemy Ci Mateczko za cud poczęcia, za to dzieciatko, które jest juz z nami całe i zdrowe. Z mężem tak bardzo pragnelismy mieć dziecko, ale przez ponad rok nam się nie udawało. To dzięki nowennie, która odmówiła 3 razy w tej intencji stał się cud.
Przeczytaj całość

Marta: Maraton

Cztery lata temu zaczęłam biegać,były to zazwyczaj starty na 10 km i dwa półmaratony.Pewna osoba powiedziała mi ,abym przebiegła maraton,pomyślałam sobie "Ja i maraton ,nie wyobrażam sobie biec przez 6h(taki jest limit czasowy)" .Gdy udało mi się przebiec pierwszy w życiu maraton stwierdziłam dlaczego nie miałabym postarać się o koronę maratonów polskich( w ciągu 24 miesięcy należy przebiec 5 wyszczególnionych maratonów).
Przeczytaj całość

Grażyna i Janusz: Różańcowy mur

Jesteśmy z żoną w trakcie odmawiania 16 nowenny pompejańskiej w zasadzie bez przerwy od kilku lat.Naszym celem jest powierzenie opieki i trosk wychowawczych naszej najlepszej Matce Królowej Różańca Św.W każdej nowennie prosimy za każdego z naszych dzieci z osobna ,na szczęście nikt nie choruje to powierzamy jedną osobę na każdą nowennę,a teraz poszerzamy krąg modlitewny nad synową i wnukami,tym samym oplatamy różańcem całą rodzinę tworząc mur przed złem.Co prawda to dzieci są dorosłe, najmłodszy ukończył18 lat to nie muszę chyba wyjaśniać że idąc w dorosłe życie każde jest narażone na różne przeszkody i zagrożenia,których tak wiele w naszych czasach.Wychodząc niejako naprzeciw prosimy Maryję o opiekę nad nimi bo gdzie nie sięga wzrok ludzki tam Serce Matki zaradzi wszelkiemu złu i niebezpieczeństwu.Z bardziej widocznych cudów to na pewno zagościł pokój w naszym domu,gdzie nieporozumień i kłótni było sporo,dorośli otrzymali stabilną pracę.Syn z żoną podjęli różaniec rodziców za dzieci,drugi syn podjął odmawianie nowenny pompejańskiej,nie ma tu spektakularnych cudów lecz cuda przemiany serc,łaski i dobro które trudno ująć słowami.Za tę codzienność przeplatane zdrowaśkami łaski i dobro również to niewidoczne dzięki składamy Królowej Różańca Św.i zachęcamy do odmawiania nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Grażyna i Janusz: Różańcowy mur"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Gdzieś wyczytałam o NP: „Matka Boska szuka współpracowników na pełnym etacie, w żadnym wypadku nie satysfakcjonują Jej klienci. Oni czekają na towar, a kiedy go dostają, szybko opuszczają skład – mało który dziękuje” (R. Miriam)
Wy jesteście takimi pełnoetatowcami, na dobre zaprosiliście Matkę Najświetszą do Waszego codziennego życia. Wyrazy najgłębszego podziwu oraz życzenia jeszcze wielu łask i błogosławieństw dla całej Rodziny!

grażyna
Gość
grażyna

Modlitwa czyni cuda a ufność z jaką się modlimy jest fundamentem życia w Bogu.
Dziękuję za świadectwo . Również podjęłam zobowiązanie stałej modlitwy i przemiany siebie a z tym świata .Wspieram wszystkich trwających i ufających. Wielbię Maryję wraz z jej Synem a naszym Panem.Alleluja!!!

marta
Gość

tacy rodzice to błogosławieństwo:) Wyrazy podziwu, trzeba was naśladować:) Niech Maryja wam błogosławi.

Waldek
Gość
Waldek

Błogosławieni rodzice którzy potrafią dzieci zachęcić do długodystansowej nowenny pompejańskiej. Niech Królowa Różańca otacza Państwa opieką.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!