Stanisław: Nie ustaję w modlitwach

Wskutek sepsy przestały pracować wszystkie narządy wewnętrzne, najgorzej nerki i płuca. Po wprowadzeniu syna w stan śpiączki farmakologicznej, nastąpiło bardzo wysokie ciśnienie, które spowodowało udar mózgu. Próba wybudzenia syna ze śpiączki po 24 g nie powiodła się. Mijały dnie i tygodnie a syn leżał jak roślina, żył dzięki podłączonym maszynom. Diagnoza lekarzy była dla nas druzgocąca, jeżeli syn przeżyje najbliższy tydzień, to będzie miał szansę żyć dłużej, ale ze śpiączki to najprędzej wybudzi się po roku albo i po 4-ch latach.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Miłosierdzie Boże

Matko Boża,dziękuje Ci za wszelkie łaski, które otrzymała moja rodzina.Zmówiłam 6 nowenn w intencji synów i miłosierdzia dla mojej rodziny.
Przeczytaj całość

Sebastian: zmienilem swój charakter

Matla Boska pomoglami przetrwac ciezkie chwile zmienilem swoj charakter wyszlem na prosta czekam na powrot swojej Angeliki bardzo chce z nia byc a ona troche watpi we mnie i mowi ze nie wroci
Przeczytaj całość

Anna: Urodzsiłam pięknego i zdrowego synka

Jezu, miej nas w opiece i obdarz łaskami.
Przeczytaj całość

Weronika: Maryja prowadzi mnie do Boga

Zanim przejdę do mojego świadectwa stricto sensu pozwolę sobie skorzystać z okazji i zrobić dwie uwagi. Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim, którzy umieszczają tutaj świadectwa. Byliście dla mnie wielkim wsparciem w momentach w których ogarniało mnie lenistwo. Dziękuję założycielom tej strony i wszystkim którzy mają odwagę i chęć dawania świadectwa.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Gosia: Podejrzenie guza

Trzy miesiące temu mój mąż źle się poczuł. Poszedł do lekarza na badania, diagnoza: podejrzenie guza trzustki. Wtedy zaczęłam się modlić Nowenną Pompejańska o zdrowie dla męża. Po szczegółowych badaniach i operacji okazało się, że to niegroźna torbiel śledziony! Mąż czuje się dobrze – Maryja wysłuchała mojej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Gosia: Podejrzenie guza"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Ja również chciałam złożyć podobne świadectwo. Kilka dni temu zakończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską o zdrowie bardzo bliskiej mi osoby. Kiedy dowiedziałam się, że może mieć podejrzenie guza od razu chwyciłam za rózaniec i prosiłam Najlepszą Lekarkę o zdrowie i pomyślne wyniki badań. To była modlitwa przez łzy. Nim zakończyłam Nowennę okazało się, że to nic poważnego. Dziekuję Ci Królowo Różańca Świetego!Wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną. M.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!