Dorota: Modliłam się o uzdrowienie małżeństwa, które przechodziło poważny kryzys

Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się w maju 2015 r. Od tego czasu moje życie się zmieniło.Jestem w trakcie odmawiania 5 nowenny.Pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask mojej 3 i 4 NP.Modliłam się o uzdrowienie duszy, czyste serce, uwolnienie od zła męża i siebie oraz o uratowanie naszego małżeństwa, które przechodziło poważny kryzys.
Read More

Ewelina: Odkochałam się i bardzo się z tego cieszę

Odkochałam się i bardzo się z tego cieszę, bo ten związek nie miał sensu.
Read More

STANISŁAW: Dziękuję Ci Matko Boża

26.12.2016 rok.Nowennę pompejańską odmawiałem drugi raz.Pierwszy raz w 2014 roku z której nie dałem swojego świadectwa za co przepraszam Cię Matko Boża.Rozpocząłem odmawianie nowenny w 2014 roku w intencji o przebaczenie i uzdrowienie mojego sakramentalnego małżeństwa.Chcę nadmienić, że w pewnym okresie mojego życia, byłem bardzo daleko od Boga, będąc kilka lat bez sakramentu spowiedzi, żyjąc w grzechach ciężkich
Read More

Monika: 4 nowenny pompejańskie

Chciałabym się z wami podzielić moimi nowennami. O nowennie powiedziała mi koleżanka w pracy. 1 nowennę odmawiałam o szczęśliwe rozwiązanie problemów z moim chlopakiem - rozstaliśmy się i to było najlepsze z możliwych rozwiązań.
Read More

Joanna: Wybłagałam zdrowe serce dla mojego dziecka

Pomimo, że modliłam się o zdrowie Nasza Krółowa Różańca Świętego dała mi więcej niż to o co prosiłam. Najwyraźniej zna bardziej pragnienia Naszego serca i jest prawdziwą Pośredniczką Bożych Łask.
Read More

Gabriela: nowenna życia

Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie, jedną przerwałam, w tej chwili odmawiam trzecią /kończę część błagalną/, łącząc ją z nowenną do Matki Bożej rozplątującej węzły.

Pierwsza nowenna dotyczyła spraw finansowo-zawodowych i odprawiłam ją kilka lat temu. Spełniła się, lecz nie na moich warunkach, co dziś rozumiem.

Przerwałam nowennę w osobistej intencji i też dopiero teraz rozumiem, że zlekceważyłam ważny sygnał, jakim był powód przerwania /niby przypadek/. Teraz wiem, że bałam się prawdy: nieumiejętności życia w niepatologicznej sytuacji .

Jesienią odprawiłam nowennę o nawrócenie bliskiej osoby. W konsekwencji zrozumiałam więcej na temat samej siebie niż przez całe półwiekowe życie. Pojęłam, że moje nawrócenie /2000 rok/ nie jest pełne, brakuje pełnego zawierzenia, a moje relacje są wciąż chore i nie da się dłużej zwalać wszystkiego na traumę z dzieciństwa.

Obecnie odmawiam nowennę o głębokie uzdrowienie mojego życia, w którym katastrofa obejmuje wszystkie płaszczyzny i dzieją się naprawdę rzeczy straszne. Codzienna Eucharystia i Różaniec okazały się stopniami prowadzącymi do lepszego rozeznania istoty mojej sytuacji duchowej i jej wszelkich możliwych skutków. Otrzymałam spokój ducha i serca, komfort prawdy /kłamstwo „w dobrej wierze” się wydało/, uwrażliwienie sumienia, wielką nadzieję na poprawę sytuacji życiowe,i ufność, zbliżenie do Maryi. To są skarby nieprzebrane.

Proszę jeszcze Maryję o pracę, dochody, uratowanie domu przed wypowiedzeniem kredytu, uzdrowienie z nieuleczalnych chorób w rodzinie, zgodę i miłość, głęboką wiarę, przemianę serca bliskich . To dużo, ale Jezus kazał prosić tylko o wiele.

Trzymajcie się wszyscy walczący o coś, a nierozumiejący, że to w pierwszej kolejności walka o nas samych, o naszą prawdziwą tożsamość /tutaj/ i naszą duszę /w perspektywie wieczności/.

Czasem tragiczna sytuacja życiowa jest jedynym kluczem do otwarcia „zamka” do ciemnej komnaty. Za drzwiami siedzimy my, zapakowani w kostiumiki naszych życiowych problemów. Myślimy o sobie jako o skrzywdzonych, porzuconych , ciężko doświadczonych przez innych ludzi i los. Potem się okazuje, że kostium za krótki i za ciasny. To nie nasza tożsamość, patrzymy na siebie ze złej perspektywy i bez miłości prawdziwej. Takiego dobrego spojrzenia uczy Maryja i chwała Jej za to. Każde inne spojrzenie od złego pochodzi. Pozdrawiam i Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Gabriela: nowenna życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Pięknie napisane. Życzę wielu łask Bożych. Jeżeli chodzi o zdrowienie z dzieciństwa, jeśli jest Pani DDA lub DDD, proszę sprawdzić OAT Zakroczym.

Gabriela
Gość
Gabriela
Bardzo dziękuję. Żaden z tych przypadków /to losowa sprawa/, ale pojęcie „dysfunkcja” /DDD/ jest szerokie jak ocean. Zwłaszcza w odniesieniu do całych pokoleń, które przeżyły wojny i inne straszne doświadczenia, a potem żyły w lęku. Paradoks: moi rodzice zapewnili mi i mojemu rodzeństwu elementarne bezpieczeństwo materialne, ale to my ponieśliśmy ich urazy, co uderzyło w pokolenie wnuków, doświadczające destabilizacji i, niekiedy, biedy.Inny przykład: mój ojciec nigdy nie pił, ale mój brat tak. Czasem myślę, że ludzie urodzeni w latach 50. i 60. dźwigali na sobie wszystkie traumy dwóch rodzin /ojca i matki/ i ze nie mogliśmy sobie z tym poradzić… Czytaj więcej »
Martyna
Gość
Martyna

Jestem trochę młodsza, więc ten rodzaj dysfunkcji akurat nie jest mi bliski/ja się urodziłam u schyłku PRL, chociaż niezależnie od źródła dysfunkcji objawy są chyba podobne/. W każdym razie – cokolwiek by to nie było – nie jest Pani sama z tą dysfunkcją rodzinną. Też się modliłam do Maryi rozwiązującej węzły oraz o zerwanie grzechów pokoleniowych. Zdecydowanie dziś jest większa świadomość tego, jak przeszłość rodziców wpływa na dzieci. Co mogę napisać … z serca życzę spokoju i rozwiązania węzłów. Wspieram modlitwą.

Gabriela
Gość
Gabriela

Bóg zapłać, odwzajemniam modlitwę:-).

Danka
Gość

tyle tu ciepła, prawdy i mądrosci – dziękuję

Gabriela
Gość
Gabriela

Serdecznie dziękuję za miłe słowa.To chyba owoce Nowenny i konsekwentnej modlitwy od września 2014. Wszystkiego dobrego!

Ola
Gość

Dziekuje za swiadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!