Anna: Ufam

Dzięki Matce Bożej za uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. Ufam, że Matka Boża będzie nadal nad nią czuwać.
Przeczytaj całość

Barbara: depresje corki i praca syna

Chce powiedziec, ze Matka Przenajswietrza bardzo mi pomogla i nigdy nie przestane sie modlic, prosic i dziekowac. Prosze Was nie zwlekajcie, naprawde warto sie modlic.
Przeczytaj całość

Matka: Podziękowanie za pracę

Pragnę serdecznie podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za łaskę znalezienia pracy mojej córce Emilce. Nowennę tę odmawiałam w intencji córki, która bezskutecznie poszukiwała pracy zgodnie ze swoim wykształceniem.
Przeczytaj całość

Katarzyna: uwolnienie

Dzień dobry, Chciałabym przesłać swoje świadectwo. Przez długi czas żyłam w grzechu. Zostałam zniewolona przez złego ducha. Ciągle czułam czyjąś obecność. Chodziłam do księży egzorcystów ale to nic nie pomagało. Usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i długo zastanawiałam się czy zacząć ją odmawiać. W dzien po moich urodzinach zaczęłam Nowennę z...
Przeczytaj całość

G.: Modlitwa o potrzebne łaski

Witajcie po raz drugi składam świadectwo otrzymanych łask w nowennie pompejańskiej. Parę dni temu zakończyłam odmawianie mojej trzeciej nowenny. W moim życiu nagromadziło się tak wiele spraw, że nie wiedziałam, w której prosić Matkę Boską o wysłuchanie mnie. Dlatego też w końcu postanowiłam modlić się o ” potrzebne łaski ” To tak jakbym modliła się właściwie nie wiedząc do końca o co, ale postanowiłam zaufać w pełni Matce Boskiej i pozwolić jej działać. Podobnie jak w poprzednich nowennach również i w tej Matka Boska nie zawiodła mnie , nie pozostała obojętna na moje modlitwy W czasie nowenny wiele się działo, ale wszystko , wszystkie moje sprawy zaczęły się powoli pomyślnie układać Gdy dziś siedzę tutaj i piszę to świadectwo to widzę ile łask otrzymałam , ile było szczęśliwych zwrotów akcji , ile dobrych ludzi spotkałam na swojej drodze w czasie nowenny, jak bardzo zmieniło się moje podejście do wielu spraw. Przede wszystkim zaś dziękuję Matce Boskiej, że „zaprowadziła ” mnie do konfesjonału i po bardzo długiej przerwie przystąpiłam do sakramentu spowiedzi, pojednałam się z Bogiem . Ufam że wszystkie moje sprawy do końca ułożą się pomyślnie Nie wiem co jeszcze Matka Boska wobec mnie „planuje ” 🙂 ale dla mnie już dziś mogę powiedzieć ze zostałam wysłuchana, wysłuchana po raz kolejny. Dziękuje Ci Najlepsza Matko . Miej mnie w swej opiece . Miej nas wszystkich, którzy się do Ciebie modlą i tych , którzy Cię jeszcze nie znają .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!