Monika: 4 nowenny pompejańskie

Chciałabym się z wami podzielić moimi nowennami. O nowennie powiedziała mi koleżanka w pracy. 1 nowennę odmawiałam o szczęśliwe rozwiązanie problemów z moim chlopakiem - rozstaliśmy się i to było najlepsze z możliwych rozwiązań.
Read More

Beata: Wysłuchana prośba

To będzie bardzo krótkie świadectwo. Chciałabym powiedzieć ze moja prośba została wysłuchana w 100
Read More

Elżbieta: Macierzyństwo

Od prawie 10 lat staraliśmy się o potomstwo. Niestety wszystkie ciąże kończyły się poronieniem. Przy ostatniej ciąży przez przypadek trafiłam na nowennę pompejańską, zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego dzieciątka. Matka Boska wysłuchała moje prośby, ciążę udało mi się donosić i zostałam mamą ślicznej córeczki. Dziękuję Maryi i wszystkim świętym, do których modliłam się w intencji mojego dziecka, za otrzymaną łaskę macierzyństwa.
Read More

Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na...
Read More

JOLANTA: Teraz wiem że wiara czyni cuda

Witam serdecznie. Długo nie mogłam napisać tego świadectwa ponieważ nie umiałam i nadal nie umiem tego opisać jak wielką moc ma różaniec pompejański.
Read More

G.: Modlitwa o potrzebne łaski

Witajcie po raz drugi składam świadectwo otrzymanych łask w nowennie pompejańskiej. Parę dni temu zakończyłam odmawianie mojej trzeciej nowenny. W moim życiu nagromadziło się tak wiele spraw, że nie wiedziałam, w której prosić Matkę Boską o wysłuchanie mnie. Dlatego też w końcu postanowiłam modlić się o ” potrzebne łaski ” To tak jakbym modliła się właściwie nie wiedząc do końca o co, ale postanowiłam zaufać w pełni Matce Boskiej i pozwolić jej działać. Podobnie jak w poprzednich nowennach również i w tej Matka Boska nie zawiodła mnie , nie pozostała obojętna na moje modlitwy W czasie nowenny wiele się działo, ale wszystko , wszystkie moje sprawy zaczęły się powoli pomyślnie układać Gdy dziś siedzę tutaj i piszę to świadectwo to widzę ile łask otrzymałam , ile było szczęśliwych zwrotów akcji , ile dobrych ludzi spotkałam na swojej drodze w czasie nowenny, jak bardzo zmieniło się moje podejście do wielu spraw. Przede wszystkim zaś dziękuję Matce Boskiej, że „zaprowadziła ” mnie do konfesjonału i po bardzo długiej przerwie przystąpiłam do sakramentu spowiedzi, pojednałam się z Bogiem . Ufam że wszystkie moje sprawy do końca ułożą się pomyślnie Nie wiem co jeszcze Matka Boska wobec mnie „planuje ” 🙂 ale dla mnie już dziś mogę powiedzieć ze zostałam wysłuchana, wysłuchana po raz kolejny. Dziękuje Ci Najlepsza Matko . Miej mnie w swej opiece . Miej nas wszystkich, którzy się do Ciebie modlą i tych , którzy Cię jeszcze nie znają .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!