Magda: Walczcie, bo warto!

Chciałam podzielić się swoim świadectwem i prosić Was o opinię. Dziękuję wszystkim za piękne świadectwa, zawsze dodają mi siły. Moja intencja jest błaha i banalna, chodzi mi oczywiście o miłość. Odkąd zaczęłam ją odmawiać zalał mnie ogrom niepowodzeń, oblane egzaminy, problemy w pracy, w relacjach z bliskimi, ze zdrowiem, samopoczuciem, wycieńczający...
Przeczytaj całość

Beata: Wysłuchana prośba

To będzie bardzo krótkie świadectwo. Chciałabym powiedzieć ze moja prośba została wysłuchana w 100
Przeczytaj całość

Magdalena: Dzięki Bogu nic się mojemu ojcu nie stało.

Szczęść Boże, zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałabym złożyć kolejne świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji osób zmarłych z mojej rodziny, niedawno ją skończyłam i na drugi dzień zaczęłam kolejną.
Przeczytaj całość

Justyna: przyśniła mi się Matka Boska identyczna jak na obrazie !

23 lipca 2016 roku zakończyła się moja już 3 nowenna do Matki Boskiej Pompejańskiej .tej nowennie towarzyszyły mi e-maile od Państwa .Przeczytaj Justyna: przyśniła mi się Matka Boska identyczna jak na obrazie !
Przeczytaj całość

Aga: Jak ogromnie cierpię wie tylko Ona – Matka Boża

Dziękuję Ci Matko Różańcowa, że byłaś przy mnie w tak trudnym czasie
Przeczytaj całość

Ewelina: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia

Witam serdecznie wszystkich czytelników. Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwsza intencja co prawda jeszcze nie została wysłuchana, ale wierzę, że Pan Bóg da mi tę łaskę, wtedy, kiedy będę jej najbardziej potrzebować. W końcu dla naszego Ojca czas nie istnieje. 
Swoją drugą Nowennę zakończyłam w listopadzie ubiegłego roku. Prosiłam w niej o dobrą obronę pracy licencjackiej i dobrą ocenę na dyplomie. Tym razem zostałam wysłuchana.
24.04. obroniłam się, z wynikiem lepszym, niż się spodziewałam. Wiem, że swój sukces zawdzięczam Panu Bogu, Panu Jezusowi i Matce Przenajświętszej. Bez pomocy Pana Boga człowiek sam nic nie może zrobić. Cierpliwa i wytrwała modlitwa potrafi przynieść bardzo dobre owoce.

Dzięki Nowennie Pompejańskiej odkryłam Różaniec. Jest to dla mnie najpiękniejsza z modlitw. Każdego dnia staram się odmówić chociaż jedną dziesiątkę.
Za pomocą Różańca także otrzymałam pomoc od Maryi. Modliłam się wtedy w intencjach bliskich mi osób.

Pierwsza intencja dotyczyła uratowania życia mojemu wujkowi. Jak się dowiedziałam od rodziny, wujek był reanimowany przez lekarzy aż 40 minut. Wierzę, że to dzięki pomocy Maryi wujek został uratowany i dostał kolejną szansę.

Druga intencja dotyczyła mojej siostry, która ma chore dziecko. Prosiłam Matkę Przenajświętszą, by przyznano siostrze świadczenie pielęgnacyjne na chorą córkę, która ma niecałe 6 lat. Sytuacja była właściwie z punktu widzenia zwykłego człowieka beznadziejna. Było wiadomo, że na tę chorobę, na którą cierpi moja siostrzenica, komisja orzekająca o niepełnosprawności nie przyznaje świadczeń. Jednak w tym przypadku stał się prawdziwy cud. Dla Pana Boga wszystko jest możliwe i on dokonał tego cudu. Dzięki łasce Ojca Niebieskiego mojej siostrze przyznano świadczenie:).

Bardzo się ucieszyłam z tego powodu. Mam za co dziękować Panu Bogu. Tak bardzo mi pomógł. Wiem, że nasz Ojciec jest zawsze obecny w naszym życiu, jeśli tylko zaprosimy Go do niego. Nie wyobrażam sobie życia bez Pana Boga, bez Niego to pustka, a nie życie.
Bóg jest wielki! Chwała Panu Bogu, Panu Jezusowi i Matce Przenajświętszej!
W Panu pokładam nadzieję, nadzieję żywi moja dusza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jola.
Gość

Piękne świadectwo.

Ania
Gość

Ja też dzięki tej Nowennie obroniłam licencjat ;]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!