Henryka: Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski

Pragnę dać świadectwo otrzymanych łask przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Odmówiłam trzy NP.Dwa lata temu modliłam się w intencji córki,która przechodziła załamanie nerwowe.
Read More

B: Dziękuję, że mogłam odmówić Nowennę

Nowenne odmawialam z radością, to wcale nie jest ani trudne, ani bardzo obciążające. To wielka łaska!,
Read More

Mieczysława: Wsparcie Matki Boskiej

Odmawiałam nowennę Pompejską w sprawie wyzdrowienia mojego męża ( powrót do sprawności po udarze) jest bez zmian, ale dostaliśmy wiadomość, że ma przyjechać 4 listopada na rehabilitację do szpitala. Na rehabilitację czeka się zazwyczaj długo, a my dostaliśmy zawiadomienie tuż po wysłaniu skierowania i niezbędnych papierów. Uważam, że jest to...
Read More

Krzysztof: narodziny dziecka

Chciałem podzielić się swoim świadectwem a właściwie chcieliśmy razem z żoną. Otóż po trudnym okresie w naszym małżeństwie (mojej zdradzie, chęcią odejścia od żony)pojechaliśmy do pewnego księdza z pytaniem co dalej jak to wszystko sobie poukładać ?(był to już moment kiedy oboje dostąpiliśmy Łaski Bożej powrotu do wiary)ale wiedzieliśmy, że...
Read More

Anula: potęga modlitwy

O Nowennie Pompejańskiej przeczytałam przez przypadek kiedyś w internecie i właściwie na tym się zakończyło, bo długo nie mogłam zrozumieć, pomimo że jestem osobą wierzącą, jak można wytrwać przez 54 dni w modlitwie różańcowej. przerażała mnie jej długość i było to dla mnie niewykonalne. Ale od chwili kiedy przeczytałam o...
Read More

Ewelina: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia

Witam serdecznie wszystkich czytelników. Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwsza intencja co prawda jeszcze nie została wysłuchana, ale wierzę, że Pan Bóg da mi tę łaskę, wtedy, kiedy będę jej najbardziej potrzebować. W końcu dla naszego Ojca czas nie istnieje. 
Swoją drugą Nowennę zakończyłam w listopadzie ubiegłego roku. Prosiłam w niej o dobrą obronę pracy licencjackiej i dobrą ocenę na dyplomie. Tym razem zostałam wysłuchana.
24.04. obroniłam się, z wynikiem lepszym, niż się spodziewałam. Wiem, że swój sukces zawdzięczam Panu Bogu, Panu Jezusowi i Matce Przenajświętszej. Bez pomocy Pana Boga człowiek sam nic nie może zrobić. Cierpliwa i wytrwała modlitwa potrafi przynieść bardzo dobre owoce.

Dzięki Nowennie Pompejańskiej odkryłam Różaniec. Jest to dla mnie najpiękniejsza z modlitw. Każdego dnia staram się odmówić chociaż jedną dziesiątkę.
Za pomocą Różańca także otrzymałam pomoc od Maryi. Modliłam się wtedy w intencjach bliskich mi osób.

Pierwsza intencja dotyczyła uratowania życia mojemu wujkowi. Jak się dowiedziałam od rodziny, wujek był reanimowany przez lekarzy aż 40 minut. Wierzę, że to dzięki pomocy Maryi wujek został uratowany i dostał kolejną szansę.

Druga intencja dotyczyła mojej siostry, która ma chore dziecko. Prosiłam Matkę Przenajświętszą, by przyznano siostrze świadczenie pielęgnacyjne na chorą córkę, która ma niecałe 6 lat. Sytuacja była właściwie z punktu widzenia zwykłego człowieka beznadziejna. Było wiadomo, że na tę chorobę, na którą cierpi moja siostrzenica, komisja orzekająca o niepełnosprawności nie przyznaje świadczeń. Jednak w tym przypadku stał się prawdziwy cud. Dla Pana Boga wszystko jest możliwe i on dokonał tego cudu. Dzięki łasce Ojca Niebieskiego mojej siostrze przyznano świadczenie:).

Bardzo się ucieszyłam z tego powodu. Mam za co dziękować Panu Bogu. Tak bardzo mi pomógł. Wiem, że nasz Ojciec jest zawsze obecny w naszym życiu, jeśli tylko zaprosimy Go do niego. Nie wyobrażam sobie życia bez Pana Boga, bez Niego to pustka, a nie życie.
Bóg jest wielki! Chwała Panu Bogu, Panu Jezusowi i Matce Przenajświętszej!
W Panu pokładam nadzieję, nadzieję żywi moja dusza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jola.
Gość

Piękne świadectwo.

Ania
Gość

Ja też dzięki tej Nowennie obroniłam licencjat ;]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!