Ewelina: Nowenna Pompejańska zmienia życie

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji Maryi i Bogu dobrze widomej . W trakcie odmawiania doznałam wielu łask o które nie prosiłam

zaczęłam się nawracać do Boga czytając Pismo Święte, słuchając rożnych konferencji zobaczyłam też jakim  jestem grzesznikiem ile grzechów wcześniej zapchałam w kąt w swojej świadomości z których nigdy się nie spowiadałam. Przystąpiłam do spowiedzi z całego życia podczas której płakałam jak małe dziecko. Przede mną długa droga, ale dzięki Naszej  Matce Niebieskiej która wszystkie prośby zanosi do swojego Syna mi się uda. Różaniec zmienia życie. Zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewelina: Nowenna Pompejańska zmienia życie"

Powiadom o
avatar
Anna
Gość

Dziękuję tym, którzy wczoraj modlili się w mojej intencji o nawrócenie męża. Na razie to jeszcze nie nastąpiło ale przez niespotykany wręcz zbieg okoliczności wiem kim jest kobieta, która niszczy nasze małżeństwo( chociaż mieszka 70 km dalej).Od dzisiaj rozpoczynam już 4 NP w intencji uratowania małżeństwa. Ciągle nie tracę nadziei i czekam chociaż jestem tak bardzo upokorzona i smutna. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za ten piękny dar modlitwy. Bóg zapłać!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij