Ewelina: Nowenna Pompejańska zmienia życie

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji Maryi i Bogu dobrze widomej . W trakcie odmawiania doznałam wielu łask o które nie prosiłam

zaczęłam się nawracać do Boga czytając Pismo Święte, słuchając rożnych konferencji zobaczyłam też jakim jestem grzesznikiem ile grzechów wcześniej zapchałam w kąt w swojej świadomości z których nigdy się nie spowiadałam. Przystąpiłam do spowiedzi z całego życia podczas której płakałam jak małe dziecko. Przede mną długa droga, ale dzięki Naszej Matce Niebieskiej która wszystkie prośby zanosi do swojego Syna mi się uda. Różaniec zmienia życie. Zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Dziękuję tym, którzy wczoraj modlili się w mojej intencji o nawrócenie męża. Na razie to jeszcze nie nastąpiło ale przez niespotykany wręcz zbieg okoliczności wiem kim jest kobieta, która niszczy nasze małżeństwo( chociaż mieszka 70 km dalej).Od dzisiaj rozpoczynam już 4 NP w intencji uratowania małżeństwa. Ciągle nie tracę nadziei i czekam chociaż jestem tak bardzo upokorzona i smutna. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za ten piękny dar modlitwy. Bóg zapłać!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: