List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego.

Mąż dostał pracę w Polsce, mieszkanie znaleźliśmy ze zgodą na psa w Polsce. Mieszkamy obok parafii Królowej Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Ola: Moje długo odkładane świadectwo

Moim świadectwem pragnę podziękować Naszej Mateczce za łaski, które spłynęły na mnie a zwłaszcza na moją rodzinę od czasu kiedy to 16.10.2013 r. zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego szwagra o łaskę uwolnienia od choroby alkoholowej, która niszczyła całą rodzinę.Przeczytaj Ola: Moje długo odkładane świadectwo
Przeczytaj całość

Magdalena: Intencje za innych przychodzą z łatwością…

Na nowenne natknełam się słuchając ks. Glassa ...Miałam silne lęki, wyjście i funkjonowanie a zwłaszcza chodzenie w miejscach pubicznych było dla mnie wręcz traumą... Od paru lat nie chodziłam do kościoła...do spowiedzi....doszło do momentu ze już nie wiedziałam co robic, tak źle się czułam , zawodowo non stop cos „spadało”...
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za łaski

Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać na początku tego roku , w tamtym okresie modliłam się o zdrowie dla siebie . Teraz widzę ,że wszystko idzie ku lepszemu . Podczas tej nowenny nie tylko poprawiło się moje zdrowie , ale także otrzymałam wiele innych łask . Maryja wyzwoliła mnie z grzechu ,...
Przeczytaj całość

Magdalena: Nadzieja

Moje świadectwo dotyczy stanu zdrowia mojego taty, u którego rok temu wykryto nowotwor.Operacja powiodła się niemniej jednak kilka miesięcy temu choroba znowu zaatakowała.Lekarz na podstawie wyników badań wpisał na skierowaniu chemioterapia paliatywna informujac ze powtornej operacji nie bedzie.Wowczas uznałam że wszystko w rekach Boga,który jest wszechmocny i miłosierny.
Przeczytaj całość

Ewa: wysłuchana nowenna

O nowennie dowiedziałam się rok temu i od tamtej pory(IV 2014) modliłam się nią 7 razy. W różnych intencjach i muszę przyznać, że większość z nich została wysłuchana po części. Modliłam się o zdrowie dla mojej mamy (trafiła do świetnego lekarza), o pracę dla mojego męża (nadal pracuje w dawnej firmie choć już wiele razy była mowa o tym, że likwidują jego oddział), modliłam się o łaski dla pewnej rodziny i także widać, że idzie ku dobremu, modliłam się także o to, żebyśmy zostali rodzicami (i trafiliśmy na panią doktor która jeszcze walczy o to, żeby się mogło począć nasze dziecko) a ostatnią nowennę wciąż odmawiam w intencji znalezienia stałej pracy. Nie pracowałam od jesieni 2012 i mimo morza wysłanych CV odpowiedzi od pracodawców były prawie żadne. Przez ten czas byłam dosłownie na kilku rozmowach, które niestety kończyły się słynnym „zadzwonimy do pani”. Wreszcie postanowiłam, że trzeba poprosić o pomoc w znalezieniu pracy.
Dlatego zaczęłam prosić Maryję o znalezienie stałej pracy. I wyobraźcie sobie, że w piątym dniu części dziękczynnej dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. A w dziewiątym dniu już zaczęłam pracę !! Co prawda jest to umowa zlecenie, więc wciąż nie mam pracy na stałe, ale wierzę, że Najświętsza czuwa nade mną. Teraz modlę się nadal część dziękczynną już z pewnością, że Jej dziękuję za pomoc. Chwała Panu !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!