Zdarzyl sie cud. Moja córeczka widzi!

Chcialam podzielic sie swoja historia:) Otóż urodzila mi sie córeczka kilka miesiecy temu i wykryto u niej bardzo rzadką wade genetyczna oczu. po wizycie w specjalistycznej klinice a miala ona wtdy 5 tygodni powiedziano nam ze nie bedzie widziala.w zasadzie to bedzie odrozniala dzien od nocy to wszystko. widzenie praktycznie...
Read More

Mariola: spokój i miłość w rodzinie

Nowenne Pompejańską zaczełam sie modlić w sierpniu kiedy moje małżeństwo rozpadało się całkowicie. Początek był okropny wszystko przybierało tempa mąż odchodził był nie obecny nie ten człowiek.Wierzyłam że zostane wysłuchana robiłam wszystko zeby to naprawić. Pewnego dnia powiedziałam Boże tobie powierzam moją rodzine niech się stanie co ma się stać...
Read More

Bernada: Nowenna zmieniła życie syna i moje

Chcę podziękować Maryji za wysłuchanie mojej prośby. Modlę się Nowenną w różnych intencjach jest czasem bardzo ciężko, brakuje czasu i co za tym idzie skupienia na modlitwie, ale nie przestaję chociaż wiem ,że trzeba bardziej. Chciałam podziękować za wysłuchanie mojej prośby o pracę dla syna.
Read More

Hubert: Modlę się i chcę już zawsze odmawiać Nowennę nie przerywać

Wcześniej rzadko chodziłem do kościoła tak jakby mnie coś wstrzymywało pokonałem to i zacząłem chodzić do kościoła, do częstszej spowiedzi i modlić się Nowenną.
Read More

Beata: wiele łask…

Moja przygoda z nowenną trwa już kilka lat... Wile razy odmawiałam już nowennę i za każdym razem otrzymuje wiele łask a intencje spełnia Matka Boska na swój Boży sposób. Jednak w tym roku , a właściwie w roku miłosierdzia była dla mnie szczególnie łaskawa .
Read More

Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej

Cuda nie zawsze są natychmiastowe. One trwają w czasie w naszej ziemskiej rzeczywistości. Dotyczą m.in. mojej osoby. Bóg ma indywidualne podejście do każdego z nas. Dotyczy to również naszych organizmów. Cud uzdrawiania mnie został rozłożony w czasie. 

W lipcu b.r. minie 15 lat, kiedy dowiedziałam się (po rutynowej wizycie kontrolnej u ginekologa ), że mam raka sutka. Mastektomia, chemia, radioterapia i chormonoterapia – wszystko przeszłam. Oczywiście modląc się i polecając Dobremu Bogu za przyczyną Niepokalanej Maryi rodzinę (wraz z dwójką małych dzieci), która współuczestniczyła w moich zmaganiach. To była szkoła bezgranicznego zaufania. Byłam pod stałą kontrolą onkologa. Wydawało się, że problem minął, że wszystko ustabilizowało się. Aż tu nagle po 12 latach okazało się, że są przerzuty do kości.

Zdiagnozowano, że przy tych uszkodzeniach kości powinnam mieć zespół bólowy nie pozwalający mi poruszać się i żyć. Tymczasem funkcjonuję normalnie, jestem zdrowa. Wprawdzie aplikują mi leki, ale jestem zdrowa.

„Przypadkowo” – choć u Boga nie ma przypadków – rok temu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Wertując po internecie, natrafiłam na Waszą stronę. Nauczyłam się Nowenny Pompejańskiej. Jestem przekonana i ufam Niepokalanej Maryi, że powróciłam do zdrowia mimo iż obraz badań: scyntygrafii i PET – CT jest nieprawidłowy jestem uzdrowiona przez Matkę Boga – Człowieka. Sądzę, że przez te moje nieksiążkowe badania komputerowe Dobry Bóg pragnie coś przekazać.

Dziękuję Tobie, Matko Chrystusa!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Piękne świadectwo, życzę dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego 🙂

Iwona
Gość

Życzę Pani dużo zdrowia i bezgranicznego zaufania Bogu,kto zaufa ten otrzyma wiele,

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!