Alicja: Okazało się, że operacja nie jest konieczna!

To już kolejna moja nowenna kolejne świadectwo. W listopadzie zaczęłam odmawiać w intencji kuzynki, która jest po operacji piersi. Właśnie szykowała sie do kolejnej operacji, bo wyniki nie są dobre. Wczoraj zadzwoniła do mnie z radosną nowiną. Była u swojego lekarza i okazało się, że operacja nie jest konieczna, a wyniki są dobre.
Przeczytaj całość

Iwona: Cud poczęcia dziecka dzięki Nowennie Pompejanskiej

Witam,długo sie przymierzałam do napisania świadectwa bo az ponad rok i wkoncu stwierdziłam ze nie mogę tej cudownej łaski jaka otrzymałam za wstawiennictwem Matki Boskiej zachować tylko dla siebie. Zaczynajac od samego początku, jestesmy z mężem ponad 5lat po ślubie i tyle tez lat staraliśmy sie o dziecko ,były to bardzo ciężkie i długie lata a szczególnie dla mnie.
Przeczytaj całość

Kasia: Nowe życie

Szczęść Boże, witam Wszystkich czytających i składających tutaj swoje świadectwa. Na wstępie chcę za nie podziękować, bo są budujące, dają nadzieję i wszystkie mówią właściwie o tym samym – że nie najważniejsze jest, czy otrzymaliśmy to o co prosiliśmy konkretnie, ale to co otrzymaliśmy oprócz tego. Mam na myśli całe morze innych łask od Boga, które Maryja nam przynosi. Do każdego modlącego się różańcem Matka Najświętsza przychodzi, już z nim zostaje i cały czas prowadzi do swego Syna. I to jest najpiękniejsze. Każdy z nas otrzymuje przez jej wstawiennictwo nieopisany wprost pokój w sercu, nadzieję i przede wszystkim zaufanie Bogu Ojcu.
Przeczytaj całość

Aleksandra: odmawiając poprzednią nowennę za córkę wymodliłam jej męża

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji córki.Matce Bożej powierzyłam wszystkie sprawy dotyczące mojego dziecka. Córka pracowała na tzw. umowę śmieciową,nie była ubezpieczona przez jakiś czas i spodziewała się dziecka.Przeczytaj Aleksandra: odmawiając poprzednią nowennę za córkę wymodliłam jej męża
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nowenna Pompejanska jest zawsze wysluchana

Wierze goraco, ze kazdy zostanie wysluchany, trzeba tylko zaczac, a potem to juz jest tylko radosc z odmawiania nowenny.
Przeczytaj całość

Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej

Cuda nie zawsze są natychmiastowe. One trwają w czasie w naszej ziemskiej rzeczywistości. Dotyczą m.in. mojej osoby. Bóg ma indywidualne podejście do każdego z nas. Dotyczy to również naszych organizmów. Cud uzdrawiania mnie został rozłożony w czasie. 

W lipcu b.r. minie 15 lat, kiedy dowiedziałam się (po rutynowej wizycie kontrolnej u ginekologa ), że mam raka sutka. Mastektomia, chemia, radioterapia i chormonoterapia – wszystko przeszłam. Oczywiście modląc się i polecając Dobremu Bogu za przyczyną Niepokalanej Maryi rodzinę (wraz z dwójką małych dzieci), która współuczestniczyła w moich zmaganiach. To była szkoła bezgranicznego zaufania. Byłam pod stałą kontrolą onkologa. Wydawało się, że problem minął, że wszystko ustabilizowało się. Aż tu nagle po 12 latach okazało się, że są przerzuty do kości.

Zdiagnozowano, że przy tych uszkodzeniach kości powinnam mieć zespół bólowy nie pozwalający mi poruszać się i żyć. Tymczasem funkcjonuję normalnie, jestem zdrowa. Wprawdzie aplikują mi leki, ale jestem zdrowa.

„Przypadkowo” – choć u Boga nie ma przypadków – rok temu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Wertując po internecie, natrafiłam na Waszą stronę. Nauczyłam się Nowenny Pompejańskiej. Jestem przekonana i ufam Niepokalanej Maryi, że powróciłam do zdrowia mimo iż obraz badań: scyntygrafii i PET – CT jest nieprawidłowy jestem uzdrowiona przez Matkę Boga – Człowieka. Sądzę, że przez te moje nieksiążkowe badania komputerowe Dobry Bóg pragnie coś przekazać.

Dziękuję Tobie, Matko Chrystusa!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Piękne świadectwo, życzę dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego 🙂

Iwona
Gość

Życzę Pani dużo zdrowia i bezgranicznego zaufania Bogu,kto zaufa ten otrzyma wiele,

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!