Emilia: Znalazłam dobrą pracę

Odmówiłam Nowennę Pompejańską pod koniec 2014 r. Modliłam się w niej o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę, ponieważ mieliśmy bardzo trudną sytuację finansową i z dnia na dzień nie zapowiadało się, że będzie lepiej. Szukałam pracy i nie mogłam nic znaleźć, a nawet gdy poszłam na rozmowę, to na tym etap się kończył i nie zostałam przyjęta. Gdy wróciłam do pracy, w której już byłam niewiele mi tam płacili. Nadal odpowiadałam na oferty pracy , lecz nic się nie wydarzało. Na początku lutego 2015 r. zadzwoniła do mnie pani, z oferty pracy i zaprosiła mnie na rozmowę. Poszłam następnego dnia i od razu zostałam przyjęta. Dostałam wynagrodzenie wyższe niż się spodziewałam. Niedawno dostałam podwyżkę i pani, która mnie zatrudniała powiedziała, że jeszcze trochę i dostanę kolejną podwyżkę. Jestem zadowolona, bo to jest praca, o której marzyłam. Robię to co lubię i do tego dostaję bardzo dobre wynagrodzenie. Dziękuję Ci Mateczko za tak wielką Łaskę jaką otrzymałam.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Apostoł Różańcaagnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
agnieszka
Gość
agnieszka

Chcialam dac swoje swiadectwo, niestety nie moge znalezc zakladki, ktora prowadzi do zakladania nowego tematu, wiec podbije u Ciebie.

Odmawialam Nowenne w zeszlym roku, kiedy szukalam pracy. Zostalam zaproszona na rozmowe i dostalam prace wlasciwie zanim skonczylam odmawiac cala czesc Dziekczynna. Dziekuje Ci Matko Przenajswietsza!

A Emilii zycze sukcesow w pracy i kolejnych podwyzek!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką