Emilia: Znalazłam dobrą pracę

Odmówiłam Nowennę Pompejańską pod koniec 2014 r. Modliłam się w niej o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę, ponieważ mieliśmy bardzo trudną sytuację finansową i z dnia na dzień nie zapowiadało się, że będzie lepiej. Szukałam pracy i nie mogłam nic znaleźć, a nawet gdy poszłam na rozmowę, to na tym etap się kończył i nie zostałam przyjęta. Gdy wróciłam do pracy, w której już byłam niewiele mi tam płacili. Nadal odpowiadałam na oferty pracy , lecz nic się nie wydarzało. Na początku lutego 2015 r. zadzwoniła do mnie pani, z oferty pracy i zaprosiła mnie na rozmowę. Poszłam następnego dnia i od razu zostałam przyjęta. Dostałam wynagrodzenie wyższe niż się spodziewałam. Niedawno dostałam podwyżkę i pani, która mnie zatrudniała powiedziała, że jeszcze trochę i dostanę kolejną podwyżkę. Jestem zadowolona, bo to jest praca, o której marzyłam. Robię to co lubię i do tego dostaję bardzo dobre wynagrodzenie. Dziękuję Ci Mateczko za tak wielką Łaskę jaką otrzymałam.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Apostoł Różańcaagnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
agnieszka
Gość
agnieszka

Chcialam dac swoje swiadectwo, niestety nie moge znalezc zakladki, ktora prowadzi do zakladania nowego tematu, wiec podbije u Ciebie.

Odmawialam Nowenne w zeszlym roku, kiedy szukalam pracy. Zostalam zaproszona na rozmowe i dostalam prace wlasciwie zanim skonczylam odmawiac cala czesc Dziekczynna. Dziekuje Ci Matko Przenajswietsza!

A Emilii zycze sukcesow w pracy i kolejnych podwyzek!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________