Iwona: Modlitwa trzymała mnie przy życiu

Głęboko wierzę, że Matka Boża wysłuchuje wszystkich naszych próśb, a Jej Boski Syn wie czego nam potrzeba zanim poprosimy.
Przeczytaj całość

Ania: Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia

Chciałam złożyć świadectwo. Swoją pierwszą NP ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ 1 LISTOPADA 2013 R. Dowiedziałam się od koleżanki o niej . po wejściu na stronę nowenna pompejańska zaczęłam się wahać czy starczy mi czasu i czy wytrwam oraz ataków złego. Zaryzykowałam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia drugiej połówki ( nadmieniam...
Przeczytaj całość

Mariusz: Wierzę w to, że Miłościwy Pan Bóg i Mateńka pomogą mi w tym wszystkim

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zastanawiałem się, czy pisać o swoim świadectwie, którego jeszcze tak naprawdę nie otrzymałem, albo w danej chwili nie jestem w stanie zauważyć. Idę więc za słowem modlitwy dziękczynnej, gdzie są słowa „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.”, należy się podzielić z Wami swoimi łaskami,...
Przeczytaj całość

Irena: Pomoc w zachowaniu pracy

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej i Jezusowi, poprzez złożenie kolejnego świadectwa po otrzymaniu wyproszonych łask. Matka Boża dwa razy uratowała mnie przed utratą pracy. Dostałam prace w firmie od stycznia 2014 na okres 6 miesięcy. Po tym czasie, firma w której pracowałam przegrała przetarg i moje stanowisko stało pod znakiem...
Przeczytaj całość

Magdalena: Nie radziłam sobie z tym, ciągle płakałam i straciłam nadzieję

Odmówiłam dwie nowenny jedną o powrót chłopaka a drugą o to abym potrafiła zaufać Bogu. Dwie inne nowenny nie udało mi się dokończyć. Nie wiem czy coś się zmieniło w moim życiu, wciąż czuję ból w sercu, ale równocześnie czuję opiekę Matki Bożej w wielu innych sprawach i dostrzegłam wiele łask, którymi mnie Bóg obdarowuje.
Przeczytaj całość

Emilia: Znalazłam dobrą pracę

Odmówiłam Nowennę Pompejańską pod koniec 2014 r. Modliłam się w niej o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę, ponieważ mieliśmy bardzo trudną sytuację finansową i z dnia na dzień nie zapowiadało się, że będzie lepiej. Szukałam pracy i nie mogłam nic znaleźć, a nawet gdy poszłam na rozmowę, to na tym etap się kończył i nie zostałam przyjęta. Gdy wróciłam do pracy, w której już byłam niewiele mi tam płacili. Nadal odpowiadałam na oferty pracy , lecz nic się nie wydarzało. Na początku lutego 2015 r. zadzwoniła do mnie pani, z oferty pracy i zaprosiła mnie na rozmowę. Poszłam następnego dnia i od razu zostałam przyjęta. Dostałam wynagrodzenie wyższe niż się spodziewałam. Niedawno dostałam podwyżkę i pani, która mnie zatrudniała powiedziała, że jeszcze trochę i dostanę kolejną podwyżkę. Jestem zadowolona, bo to jest praca, o której marzyłam. Robię to co lubię i do tego dostaję bardzo dobre wynagrodzenie. Dziękuję Ci Mateczko za tak wielką Łaskę jaką otrzymałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Emilia: Znalazłam dobrą pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
agnieszka
Gość
agnieszka

Chcialam dac swoje swiadectwo, niestety nie moge znalezc zakladki, ktora prowadzi do zakladania nowego tematu, wiec podbije u Ciebie.

Odmawialam Nowenne w zeszlym roku, kiedy szukalam pracy. Zostalam zaproszona na rozmowe i dostalam prace wlasciwie zanim skonczylam odmawiac cala czesc Dziekczynna. Dziekuje Ci Matko Przenajswietsza!

A Emilii zycze sukcesow w pracy i kolejnych podwyzek!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!