W: moje życie zmienia się na lepsze, na życie w zgodzie z Bogiem

Zawsze uważałem się za człowieka wierzącego. Pochodzę z katolickiej rodziny, wiarę zaszczepili we mnie rodzice oraz babcia. Przez ostatni rok odwróciłem się od Boga. Na początku zaniedbywałem modlitwę codzienną, później opuszczałem również niedzielne msze święte, co wcześniej dla mnie było nie do pomyślenia. Jednocześnie moje życie zaczęło się kręcić wokół...
Przeczytaj całość

Honorata: Cudowne laski

Modlitwa uzaleznia w pozytywny sposob. Jak sie uda z Boza pomoca to na swieta odwiedze mateczke w Pompejach, bowiem wybieramy sie do Rzymu po raz kolejny na dluzej. Widocznie Bog ma plan dla nas i probuje nas naprowadzic mimo, ze jestesmy grzeszni. Warto zaufac.
Przeczytaj całość

Ewa: Mateczka pomogła mi wybrać czystość

Nowenna dała mi siłę aby wyrwać się z grzechu. Mam 49 lat i jestem panną. Przez wiele lat nie myślałam o małżeństwie po nieszczęśliwej miłości z lat młodzieńczych. Dwa lata temu zaczęłam modlić się o dobrego męża, kogoś komu będę potrzebna. Dobrego mężczyznę z którym razem będę klękać do modlitwy. I stało się poznałam jak mi się wydawało cudownego mężczyznę wierzącego z bagażem doświadczeń - miał za sobą dwa związki bez ślubu i dziecko. Twierdził że chce założyć rodzinę, że chce wypowiedzieć sakramentalne "tak" i że zrozumiał że źle postępował.
Przeczytaj całość

Miłosz: nie uratowane małżeństwo

Tak widać musi być. Nie mam już sił...ile razy rękę wyciągnę do żony tyle razy dostaję po łapach.
Przeczytaj całość

AGA: Pod wiatr, ale jednak do przodu

Nowennę Pompejańską odmawiam od jakichś 2 lat nieprzerwanie w różnych intencjach, w tym o zdrowie, za dzieci, za pracę. Bywają rozproszenia, przeciwności, dziwne choroby, chwile zwątpienia, niekiedy powtarzam intencję, jeśli problem pozostaje. Czasem kiedy zdaje mi się, że nic z tego, że moja modlitwa nie dociera do Nieba, wówczas przypominają...
Przeczytaj całość

Emilia: Lekarze dawali jej trzy tygodnie życia

Moja 36-letnia siostra, szczęśliwa żona i matka dwojga małych dzieci, w połowie listopada, podczas badań dowiedziała się o przerzutach czerniaka złośliwego do mózgu. Lekarze dawali jej raptem trzy tygodnie życia, gdyż w jej głowie wykryto ok. 50 małych guzów i kilka większych, które wywołały stan zapalny i obrzęk. Wówczas dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i o cudownych uzdrowieniach, jakie dzieją się za przyczyną tej modlitwy. Zaczęłam sama gorąco modlić się do Matki Bożej, a po dwóch dniach namówiłam mamę, aby także modliła się w intencji uzdrowienia Ani. Na początku nie było łatwo. Gdy siostra wyjechała na leczenie do Niemiec (co uważam za cud, ponieważ w tej renomowanej klinice na wizytę czeka się około 3 miesięcy, a siostrę przyjęto w ciągu paru dni!), wykryto u niej jeszcze dwa przerzuty nowotworu. Jednak ja wtedy byłam już niesamowicie spokojna, pocieszałam wszystkich i wierzyłam, że będzie dobrze. Ania dostała nowoczesne leki. Jednak niemieccy lekarze nie pozostawiali złudzeń, oceniając jej stan jako bardzo ciężki. Uznali, że siostra ma jedynie 35% szansy na powrót do zdrowia. Rozpoczął się okres walki. Ania raz czuła się lepiej, w inne dni strasznie bolała ją głowa. Jednak ja bardzo gorliwie modliłam się. Nieraz byłam skupiona i wierzyłam, że Matka Boża mnie słucha, innym razem podczas modlitwy nie potrafiłam się skupić, moje myśli krążyły gdzieś daleko. Na święta siostra wróciła do domu. Już wtedy byłam pewna, że wraca do zdrowia, odzyskała siły i czuła się dużo lepiej niż wcześniej. Właśnie wtedy zaczęłam odmawiać część dziękczynną nowenny i wiedziałam, że już otrzymałam łaskę, o którą prosiłam Matkę Bożą. Przełomowym dniem okazał się dzień 7 stycznia 2015 r., kiedy wykonywano szereg kontrolnych badań, decydujących o dalszym leczeniu. Po telefonie otrzymanym od siostry utwierdziłam się w przekonaniu, że nastąpił cud! Okazało się, że prawie wszystkie guzy w głowie zniknęły. Niemieccy lekarze orzekli, że to sensacja na całą klinikę, że nie spodziewali się takich efektów leczenia już po miesiącu czasu! Leczenie odniosło skutek prawie w 100%! Pozostałe wyniki badań także są bardzo dobre. Lekarze przypisują je nowoczesnej metodzie leczenia, ale my wiemy, że to cud. Siostra w tej chwili jest w domu, nadal zażywa leki, ale czuje się bardzo dobrze. Modlę się i wierzę, że gdy w marcu Ania będzie miała kolejne badania kontrolne, po nowotworze nie będzie już śladu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Emilia: Lekarze dawali jej trzy tygodnie życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mirka
Gość

Chwala Panu !

JOANNA
Gość
JOANNA

To świadectwo powinni czytać Ci którzy nie wierzą w sens tej modlitwy. Ja również modlę się i wierzę że Matka Boska nikogo nie zostawia i wysłuchuje naszych próśb.

Bożena
Gość
Bożena

Wspaniałe świadectwo,nich będą dzięki;)

agata
Gość

siła modlitwy i wiara czynia cuda!!!!!!!! łzy płyna mi po policzkach i w głowie słowa pieśni „bo wielkiś Ty,wielkie dzieła czynisz dziś, nie dorówna Tobie nikt, nie dorówna Tobie nikt…”

Kamila
Gość
Kamila

Dziękuję za to świadectwo. Bóg jest Wielki i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

dutsz
Gość

Niedowiary!!!
Chwała Jezusowi i Maryjii

Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Tobie Boże

Basia
Gość

Cudowne świadectwo. Dużo zdrowia dla Twojej siostry !

Monika
Gość
Monika

Czy możesz podać namiary do tej kliniki? Mamy chore dziecko z przerzutem nowotworu płuc do mózgu, Od Święta Bożego Ciała odmawiamy Nowennę Pompejańską. Jak możesz, podaj proszę

damian
Gość
damian

Czy mogłabyś się ze mną skontaktować? Mam ciężko chorą mamę, chciałbym dowiedzieć się coś więcej o tej klinice i o tym jak zaczęliście się modlić.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Emilio życzę aby Twoja siostra miała dobre wyniki . Z pewnością tak będzie

Obrazki z nowenną pompejańską?