ANITA: Królowa Pompejańska jest nieoceniona!!!!!

Pragnę z całego serca kolejny raz podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej prośby. Nie wiem która to już moja nowenna ale za każdym razem moje błagania zostają wysłuchane przez Maryję.
Przeczytaj całość

Justyna: Świadectwo – podziękowanie

Tym świadectwem chciałabym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za to, że otacza mnie Swoją opieką i skutecznie oręduje za mną u Swego Syna. Od kilku lat staraliśmy się z mężem o dziecko, lecz dopiero wytrwała modlitwa, również Nowenną pompejańską przyniosła owoce. Odmawianie nowenny skończyłam na początku września, a już w połowie października...
Przeczytaj całość

Bogusława: Prośba o uwolnienie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomych, z którymi śpiewam w chórze kościelnym. Początkowo odmawianie takiej nowenny wydawało mi się niewykonalne. Dopiero gdy zauważyłam problemy mojego syna postanowiłam prosić Matkę Najświętszą o pomoc. W czasie podróży do Licheńskiego Sanktuarium wraz z mężem postanowiliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji naszego syna....
Przeczytaj całość

Wiktoria: Moje relacje z mężem uległy zmianie na lepsze

Moje myślenie zmieniło się ,wiele spraw zeszło na drugi plan,zaczęłam zauważać jakie błędy popełniam,staram się być lepszym człowiekiem,dostałam dużo siły i wiem że na jednej Nowennie nie przestanę.
Przeczytaj całość

Monika: Moje pierwsze świadectwo otrzymanej łaski

Chcialabym złozyc moje pierwsze swiadectwo. jestem mężatka 3 lata od poczatku ukladalo nam sie nie za ciekawie ale chyba pomoc Mateńki i nasza Milosc przetrwala wszystkie kryzysy. Ale nie o tym moje swiadectwo. W tamtym roku dokladnie rok temu zachorowalam na nerwice lękową i depresje. Zazywalam i zazywam niestety nadal rozne leki przepisywane przez lekarzy. I czulam sie jakbym umarla za zycia nie mialam sily na nic nie cieszylo mnie nic. Ukojenie otrzymywyalam jak bralam rozaniec do ręki i odmawialam nowenne pompejanską.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Nawrócenie

Witam !
17 kwietnia zakończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji łaski nawrócenia dla mojego męża.
Ale z chwilą kiedy zaczęłam się modlić w mojej rodzinie zaczęło się niestety wszystko psuć jeszcze bardziej, mąż zrobił się w stosunku do mnie oschły, dochodziło z jego strony do ataków wręcz histerii z powodów, które nie powinny wywołać takich reakcji złości. co więcej mąż zamiast z czasem odmawiania Nowenny Pompejańskiej zmieniać na lepsze swój stosunek do kościoła, przestał w ogóle chodzić i zapowiedział mi, że koniec nie będzie chodził ma takie prawo i żebym go więcej nie namawiała. Uparł się. Mam w domu od tego czasu niedobrą atmosferę, prawie nie rozmawiamy ze sobą , a jak mąż coś mówi to tylko próbuje wzbudzić kłótnie.
Nie wiem co o tym sądzić? Modlę się nadal, ale już nie Nowenną Pompejańską tylko tak innymi modlitwami w tej intencji.
Mam cały czas jednak nadzieję, że Matka Najświętsza nie opuści nas i mój mąż otrzyma łaskę szczerej wiary,
Największym moim marzeniem jest abyśmy razem z mężem mogli kiedyś dziękować za łaskę nawrócenia Maryji, oraz razem modlić się też za nawrócenie naszych dzieci.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: Nawrócenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Elzbieto
Trzeba czasu i pokory. Zaufaj Matce Boskiej Ona wie co dla nas najlepsze.
Ja odmawiam juz 4 NP w intencji mojego meza i tak jak mowisz na poczatku bylo bardzo zle, coraz gorzej, z czasem zaczelo sie wszystko zmieniac na lepsze. Musimy tylko wierzyc i ufac i nie przestawac sie modlic, modlitwa a zwlaszcza modlitwa rozancowa ma wielka moc. Zycze Ci zebys doswiadczyla tego jak wielka.
Serdecznie pozdrawiam. Nie poddawaj sie i modl sie nadal w intencji nawrocenia meza.

Ela
Gość

Módl się dalej wszystko będzie lepiej tylko wytrwaj to zły staje na drodze ale nie przestawaj się modlić,też miałam przykre zajścia ale wszystko się zakończyło tak jak prosiłam i już odmawiam następną modlitwę….

Janek
Gość
Elżbieto. Gołym okiem widać kto stoi za Twoimi problemami. To towarzysz szatan. Ale Bóg jest silniejszy od niego. Nie bój się zła. Jezus zwyciężył zło na Krzyżu. To zwycięstwo Jezusowe jest również dla Ciebie. Módl się Nowenną Pompejańską a zobaczysz ze mąż zacznie wierzyć i chodzić do Kościoła i spowiedzi. Zło próbuje straszyć jakie ono jest mocne ale jest to zawsze kłamstwo bo szatan jest ojcem kłamstwa. Zobaczysz ze pewnie jeszcze nie dojdziesz do końca Nowenny a nastąpi poprawa. Otrzymasz wiele innych Łask o których nawet nie marzyłaś. Bóg jest Hojny zobacz ile chleba rozmnożył na pustkowiu, zostało wiele koszy… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!