Beata: Maryja dodaje odwagi i otuchy

Chwała Panu i Matce Bożej.
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

Nie potrafię wam wprost tego opisać. Robię karierę na którą nie miałabym szans.Założyłam rodzinę,podróżuję po świecie,wypoczywam.Chwała Panu za te wszystkie łaski!!!!
Read More

Monika: Zdecydowałam się na rozpoczęcie pierwszej Nowenny

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem od współlokatorki na studiach kilka lat temu. Dodam że była to osoba daleka od kościoła, nie praktykująca, mimo to zdarzały się rozmowy o Bogu. To niesamowite że Bóg zaprasza Nas przez osoby po których byśmy się nie spodziewali.
Read More

Paulina: Modlitwa o dobrego męża

Zapisałam się na wolontariat na rzecz pomocy dla ludzi bezdomnych, oraz do wspólnoty osób uzależnionych by walczyć ze swoim nałogiem.
Read More

K: Ratunek dla rodziny

Jutro kończę moja 2nowenne 1sza przerwalam.Modlilam się w intencji mojej rodziny.Widze że ten czas był czasem blogoslawionym ,ale i czasem walki duchowej.Zly strasznie się wsciekal było naprawdę ciezko,ale warto było.Matka ocaliła nasze małżeństwo ,rodzinę które było bliskie rozpadu.Maz jest alkoholikiem który nie pije ponad 2miesiace ,leczy się chociaż wcześniej było to u niego wykluczone.
Read More

Elżbieta: Nawrócenie

Witam !
17 kwietnia zakończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji łaski nawrócenia dla mojego męża.
Ale z chwilą kiedy zaczęłam się modlić w mojej rodzinie zaczęło się niestety wszystko psuć jeszcze bardziej, mąż zrobił się w stosunku do mnie oschły, dochodziło z jego strony do ataków wręcz histerii z powodów, które nie powinny wywołać takich reakcji złości. co więcej mąż zamiast z czasem odmawiania Nowenny Pompejańskiej zmieniać na lepsze swój stosunek do kościoła, przestał w ogóle chodzić i zapowiedział mi, że koniec nie będzie chodził ma takie prawo i żebym go więcej nie namawiała. Uparł się. Mam w domu od tego czasu niedobrą atmosferę, prawie nie rozmawiamy ze sobą , a jak mąż coś mówi to tylko próbuje wzbudzić kłótnie.
Nie wiem co o tym sądzić? Modlę się nadal, ale już nie Nowenną Pompejańską tylko tak innymi modlitwami w tej intencji.
Mam cały czas jednak nadzieję, że Matka Najświętsza nie opuści nas i mój mąż otrzyma łaskę szczerej wiary,
Największym moim marzeniem jest abyśmy razem z mężem mogli kiedyś dziękować za łaskę nawrócenia Maryji, oraz razem modlić się też za nawrócenie naszych dzieci.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: Nawrócenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Elzbieto
Trzeba czasu i pokory. Zaufaj Matce Boskiej Ona wie co dla nas najlepsze.
Ja odmawiam juz 4 NP w intencji mojego meza i tak jak mowisz na poczatku bylo bardzo zle, coraz gorzej, z czasem zaczelo sie wszystko zmieniac na lepsze. Musimy tylko wierzyc i ufac i nie przestawac sie modlic, modlitwa a zwlaszcza modlitwa rozancowa ma wielka moc. Zycze Ci zebys doswiadczyla tego jak wielka.
Serdecznie pozdrawiam. Nie poddawaj sie i modl sie nadal w intencji nawrocenia meza.

Ela
Gość

Módl się dalej wszystko będzie lepiej tylko wytrwaj to zły staje na drodze ale nie przestawaj się modlić,też miałam przykre zajścia ale wszystko się zakończyło tak jak prosiłam i już odmawiam następną modlitwę….

Janek
Gość
Elżbieto. Gołym okiem widać kto stoi za Twoimi problemami. To towarzysz szatan. Ale Bóg jest silniejszy od niego. Nie bój się zła. Jezus zwyciężył zło na Krzyżu. To zwycięstwo Jezusowe jest również dla Ciebie. Módl się Nowenną Pompejańską a zobaczysz ze mąż zacznie wierzyć i chodzić do Kościoła i spowiedzi. Zło próbuje straszyć jakie ono jest mocne ale jest to zawsze kłamstwo bo szatan jest ojcem kłamstwa. Zobaczysz ze pewnie jeszcze nie dojdziesz do końca Nowenny a nastąpi poprawa. Otrzymasz wiele innych Łask o których nawet nie marzyłaś. Bóg jest Hojny zobacz ile chleba rozmnożył na pustkowiu, zostało wiele koszy… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!