Monika: Prośba o zdrowie

został mi tydzień do końca nowenny jak tylko skończę napewno zacznę następną.
Read More

Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię

Chciałabym napisać, że Nowenna Pompejańska czyni prawdziwe cuda. Ale nie takie jakich my ludzie szukamy w naszych kategoriach postrzegania. Ta modlitwa zmienia nasze życie. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów stajemy się dziećmi Boga. Nie ma większej ochrony, twardszej tarczy.Przeczytaj Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię
Read More

Maria: Nawrócenia w rodzinie

Ostatnią Nowennę Pompejańską odmówiłam za nawrócenia przede wszystkim w mojej rodzinie ale również za osoby z którymi mam kontakt, a wiem że wymagają nawrócenia.
Read More

Anna: Jakoś wszystko wydaje mi się prostsze

Witajcie kochani. Jak większość z Was,nowennę znalazłam w internecie. Było to ponad rok temu. Od razu stwierdziłam,że nie dam rady i zrezygnowałam ale ziarno zostało zasiane.. Było nam ciężko w życiu, same zmartwienia i kłopoty. Z jednych nie wyszliśmy a już były nowe. Popadałam w depresje, mąż pił. W końcu...
Read More

Renata: znalezienie pracy

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. "Królowa Różańca Świętego", numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika! Przed Wigilią skończyłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji stałej pracy dla męża. No i właśnie mój mąż podpisał umowę o pracę. Na razie na okres próbny, ale wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Dziękuję Ci Mamo...
Read More

Elżbieta: Modlitwa matki

W 2002 roku po raz pierwszy odmówiłam nowennę pompejańską za moich bliskich. Nie wydarzyło się wtedy nic szczególnego, ale ja też nie modliłam się w konkretnych intencjach. Okazało się jednak, że był to rodzaj niebiańskiej lokaty kapitału!

Do nowenny powróciłam na początku 2013 roku. Odmówiłam ją w intencji zięcia, który wyjechał w daleka podróż służbową. Wyjazd był udany, a on wrócił szczęśliwie do domu. W połowie tego samego roku zaczęłam bardzo mocno odczuwać potrzebę odmówienia nowenny za moją córkę. Nowenna dosłownie wpadała mi w ręce, ale ja skutecznie się broniłam. I tak było aż do listopada. Na początku listopada idąc przez miasto usłyszałam wołanie koleżanki. Okazało się, że miała dla mnie prezent. Kiedy podała mi książeczkę z nowenną pompejańską mialam łzy w oczach. Nie byłam nawet w stanie powiedzieć, że ją znam. To zdarzenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że muszę ją zacząć odmawiać natychmiast.

Byłam w trakcie 3 części błagalnej gdy przyśniło mi się, że słyszę dzwonek do drzwi. Otworzyłam je i zobaczyłam moją córkę, która nic się nie odzywała tylko na mnie patrzyła. Zbudziłam się z niepokojem w sercu. Za chwilę zadzwonił telefon. Dowiedziałam się, że moja córka próbowała odebrać sobie życie. Osoba przekazująca mi tą wiadomość była bardzo zdenerwowana, wręcz rozhisteryzowana, a ja odczuwałam pokój. Tego dnia mój zięć miał zawieźć brata do lekarza. Dzięki temu, że lekarz odwołał telefonicznie wizytę, zięć wrócił do domu po odprowadzeniu dziecka do przedszkola. O życiu córki zdecydowała niecała minuta. Utrzymywana była w śpiączce farmakologicznej. Rokowania były złe, nastąpił już obrzęk mózgu potwierdzony badaniem tomograficznym. I zdarzył się cud. Po wybudzeniu okazało się, że zadziwiająco szybko zaczęła powracać do zdrowia (zdanie pani pielęgniarki). Ze szpitala wyszła w dniu kiedy kończyłam część błagalną nowenny pompejańskiej. Przez cały ten trudny czas wiele razy w ciągu dnia słyszałam jakby ktoś mówił mi do ucha: Bóg współdziała we wszystkim z tymi, którzy Go miłują.Te słowa dodawały mi otuchy i pozwalały przetrwać. W rocznicę opisanego wydarzenia (dokładnie w tym dniu) w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach była Msza św. za moją córkę.

Elżbieta

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Elżbieta: Modlitwa matki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Chwala Krolowej Rozanca Swietego z Pompejow.

Danka
Gość

mam łzy w oczach czytając, dziękuję 🙂

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

MBM
Gość

Bogu niech będą dzięki ! Za ten cud i zwycięstwo życia, za Nowennę, za to , że Sam o każdego z nas walczy, pomimo że opieramy się i nie do końca wierzymy.
Dziękuję za to świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!