Zuzanna: Zdrowie dzieci

Gdy starszy syn zaczął chodzić do przedszkola zaczął niestety "przynosić" wirusy do domu i zarażać młodszego brata. Mój młodszy syn (miał wtedy 5 miesięcy) zaczął chorować na zapalenie oskrzeli. W ciągu 3 miesięcy miał wielokrotne nawroty. Był bardzo malutki i strasznie się męczył chorobą. Za pierwszym razem pomógł antybiotyk, za...
Read More

Sebastian: Moja modlitwa była głębsza.

To naprawdę pomogło i moja modlitwa była głębsza.
Read More

X.: Zdrowie dla… czworonoga

Drodzy modlący się Nowenną Pompejańską, zastanawiałam się przez jakiś czas, czy zostawiać tu te świadectwo. Nie wiem, czy w ogóle zostanie ono opublikowane i nie jestem pewna też Waszych reakcji. Bo.. czy można modlić się za zdrowie psa? Tak, 54 dni modliłam się Nowenną o uzdrowienie chorego na złośliwy nowotwór psa. To była już moja 3 nowenna, teraz odmawiam 4. Niestety uzdrowienie nie przyszło, zresztą nie ma w Polsce praktycznie żadnych leków onkologicznych dla zwierząt. A jednak, wczoraj zdałam sobie sprawę, że chyba zostałam wysłuchana.
Read More

Tomasz: łaska zdrowia ostatniego dnia nowenny

Chciałbym podzielić sie swoim świadectwem na temat Nowenny pompejańskiej. Pierwsza sprawa to otrzymane łaski. Poczucie Matczynej opieki jakie na mnie spłynęło/spływa jest nie do opisania. Momentami jest to wręcz coś na kształt wzruszenia i pewności, że Matka czuwa. Jednocześnie zaznaczam, ku pokrzepieniu innych prostych ludzi, że sam jestem człowiekiem grzesznym,...
Read More

Anna: Szansa na odbudowanie małżeństwa

1.04 zakonczylam odmawiać nowenne w intencji mojego męża, który został przeze mnie bardzo skrzywdzony. Nasza trauma trwała kilka miesiecy, malzenstwo wisiało na włosku. to co przeszlismy jest nie do opisania. Dzięki łaskom ducha świętego na ktorego sie otworzyłam przerwalam zło ktore dzialo sie za moją przyczyną a nastepnie trafilam na nowenne pompejańską.
Read More

Elżbieta: Małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo, zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego syna. Obawiałam się, czy wytrwam w takim postanowieniu. 

Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że moja prośba została wysłuchana – może nie od razu, ale małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać.

Obecnie odmawiam druga nowennę i nie wyobrażam sobie dnia bez tej pięknej modlitwy, więc na pewno na tej drugiej moje spotkania z Maryją się nie zakończą.

Szczęść Boże wszystkim czcicielom Królowej Różańca Świętego!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Joanna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Tak dziala Matka Boska i to jest najpiekniejsze:)