M: Polecam spróbować każdemu, modlitwa dużo uczy

Jestem pewna, że to za sprawą Nowenny Pompejańskiej! Cały czas tej modlitwy 54 dni jest wspaniałym przeżyciem!
Przeczytaj całość

Justyna: Dziękuje Ci Mamo…

Nie potrafię zliczyć ile nowenn podjęłam w swoim życiu. Każda z nich była wołaniem o poczęcie i urodzenie dziecka. Bardzo pragnęłam być mamą i gdy wokół rodziny się powiększały z zazdrością patrzyłam na koleżanki, które zostają mamami.. Modlitwa wymagała ode mnie całkowitego zawierzenia się Matce i wiary w cud. Wierzyłam, choć bywały momenty zwątpienia. I stał się cud. A właściwie dwa.
Przeczytaj całość

Anna: Cudowne łaski

22 października 2014 zaczęłam swoją pierwszą nowennę pompejańską, postanowiłam odmawiać gdy mój synek mający 19 miesięcy wstał i powiedział Mama do obrazu Matki Boskiej, niestety tej nowenny w całości nie odmówiłam. Zaczynałam jeszcze dwa razy, ale w tej chwil mam za sobą 30 dzień i wierze że mi się uda....
Przeczytaj całość

Justyna: Wielka przemiana

Witam, odmówiłam już w sumie kilka Nowenn Pompejańskich. Ja i moja rodzina otrzymaliśmy wiele łask.
Przeczytaj całość

Hanna: Ukochana Skarbnica Łask.

Chcę złożyć swoje kolejne świadectwo, zmawiam 8 Nowennę Pompejańską i bardzo dużo mam do zawdzięczenia Matce Boskiej za taki ogrom łask otrzymanych od Niej. Gdy dowiedziałam się co to jest Nowenna Pompejańska i że trzeba zmówić dziennie 3 Różance, moja odpowiedż była ,,ja?,nigdy nie dam rady,,Dzisiaj zmawiam 4 części różańca i mam dużo czasu na wszystko,z całego serca wierzę,że jak się cos chce to mozna wszystko z pomocą Maryji.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo, zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego syna. Obawiałam się, czy wytrwam w takim postanowieniu. 

Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że moja prośba została wysłuchana – może nie od razu, ale małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać.

Obecnie odmawiam druga nowennę i nie wyobrażam sobie dnia bez tej pięknej modlitwy, więc na pewno na tej drugiej moje spotkania z Maryją się nie zakończą.

Szczęść Boże wszystkim czcicielom Królowej Różańca Świętego!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: Małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Tak dziala Matka Boska i to jest najpiekniejsze:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!