Marlena: spełniona nowenna

Już kiedyś dałam swoje świadectwo na tej stronie. Dziś chciałam dopisać kolejne - modliłam się za pracę dla siebie w swoim zawodzie. Po ok 2 tyg. szukania dostałam taką pracę. Zachęcam wszystkich do modlitwy
Przeczytaj całość

Agata: prośba o pracę

Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Joanna: Cudowna pomoc od pierwszych dni nowenny

Już sam przypadek że znalazłam tak piękną modlitwę, która dała mi nadzieję w dniu kiedy dla mojej mamy prawie nie było już szans był czym cudownym. Mama miała powikłania po operacji wszczepienia stentu - zrobił jej się krwiak po wylewie (udarze krwotocznym), który rósł i rósł... Leki pooperacyjne wykluczały leczenie...
Przeczytaj całość

Iwona: otrzymanie pracy

Ja też zaczęłam w ten sposób modlić się dołączając jeszcze 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa. Już w połowie tej modlitwy dowiedziałam się, że zostałam przyjęta i w ciągu godziny miałam pracę, która jest dla mnie bardzo dobra.
Przeczytaj całość

Ewa: Zmiany we mnie

Nowennę Pompejańską odmawiam z przerwami od roku. To już 5, albo 6 intencji. Wiem, że wszystkie zostały wysłuchane, chociaż spektakularnych efektów nie widać. Ale zmiany są przede wszystkim we mnie. Wiem, że głównie ode mnie zależy, czy to o co proszę się spełni. To ja muszę działać i dążyć do realizacji tych próśb. A modlitwa mi w tym pomaga. Daje spokój i siłę.
Przeczytaj całość

Edyta: Zdrowie dla męża

Wzmiankę o Nowennie Pompejańskiej usłyszałam juz dawno . Jednak jej odmawiania podjęłam się wòwczas, kiedy mój mąż bardzo podupadł na zdrowiu.Bardzo cierpiał na bóle kręgosłupa i nóg. Przez trzy miesiące nie mógł spać z powodu bólu. Odwiedził wielu lekarzy i rehabilitantow,wysłuchał wielu diagnoz, wziął wiele lekarstw i zastrzyków (blokad), podjął rehabilitację i nic nie pomagało.Dwa razy podjął próbę o przyjęcie do szpitala celem wykonania jeszcze dokładniejszych badań. Jednak za każdym razem słyszał ,że stan nie zagraża życiu i nie został przyjęty.Bardzo to wszystko przeżywałam. Czułam , że jestem już wyczerpana .

Wtedy postanowiłam ,że odmówię Nowennę Pompejańską w intencji jego powrotu do zdrowia.Podobnie jak wielu ,którzy odmawiają NP czasem byłam rozkojarzona , czasem przysypiałam,czasem miałam nieprzyzwoite myśli.Jednak bardzo zależało mi na  tym , aby zdrowie mojego mojego męża uległo poprawie.W dziewiątym dniu odmawiania NP trafiłam w internecie na panią doktor,która cieszyła się dobrą opinią pacjentów. Zadzwoniłam do niej i opowiedziałam o dolegliwościach męża. Pani doktor kazała nam przyjechać do szpitala(do którego wcześniej nie został przyjęty!!!)  .

Swoim fachowym podejściem i dopasowaniem leków sprawiła , że bóle zaczęły ustawać ,a mąż mógł przespać noc. Jednocześnie rehabilitacja , która do tej pory była prowadzona zaczęła przynosić efekty. Rehabilitanci zwiekszyli jej ilość . W tej chwili mąż wrócił do pracy.Bóle odczuwa , ale jak sam powiedział , są nieporównywalne z tym, które były i z nimi da sie w miarę normalnie funkcjonować.

Dziękuję Ci Maryjo za wysłuchanie mojej prośby. ToTy sprawiłaś,że trafiłam na kompetentne osoby, które pomogły mojemu meżowi. Oprócz tego widzę,że i we mnie zaszły pozytywne zmiany.Inaczej patrzę na wiele spraw, jest we mnie wiecej spokoju, moja modlitwa stała się głębsza i dojrzalsza, a wokół siebie spotykam wiele życzliwych osób. Po skończeniu tej NP podjęłam sie odmawiania następnej, ale już w innej intencji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Edyta: Zdrowie dla męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. To prawda,Maryja zmienia tych ktorzy sie do Niej modla. A rozaniec uzaleznia, ale jest to pozytywne i mile uzaleznienie. Pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!