Zosia: wiem, ze moja prosba zostanie spelniona

koncze moja pierwsza nowenne. Modle sie o laske nawrocenia dla mojego meza. To bedzie prawdziwy cud! Nie jest wazne kiedy moja prosba zostanie spelniona, moze byc nawet w ostatniej minucie jego zycia. Mam jednak pewnosc, ze wszystko w tej sprawie dobrze sie ulozy. Laski jakie splynely na mnie i moja...
Read More

Symeona: świadectwo

Zanim zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską trafiłam na tą stronę i czytałam świadectwa ludzi, których modlitwy zostały wysłuchane. Pomyślałam sobie...to niemożliwe, moja sprawa jest beznadziejna, żadna modlitwa tu nie pomoże. Mimo wszystko rozpoczęłam nowennę, codziennie, dzień po dniu, każdego dnia z większą gorliwością, wiarą i ufnością. Myślałam sobie, że nawet jeżeli...
Read More

Anna: cudowna moc różańca świętego

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od młodszej córki. Szukała w internecie modlitw, które pomogłyby jej w nauce. Kiedy zaczęła mówić o nowennie, usłyszałam jakby wewnętrzny głos, ,,to jest to, czego szukałaś, to jest twoja pomoc!". Pragnęłam bardzo pomóc swoim córkom w trudach nauki. Starsza córka była na II roku studiów,...
Read More

Iwona: Studia medyczne i nerwica natręctw

Rok temu zdecydowałam, że wrócę na studia medyczne. Pisałam już świadectwo, ale nie byłam jeszcze w stanie dowiedzieć się, czy moja intencja jest zgodna z Wolą Bożą. Teraz już wiem- nie uciekłam ze studiów, a o to się modliłam. Mam nerwicę natręctw i w poprzednim roku akademickim zrezygnowałam po 2...
Read More

Maria: Prawidłowa diagnoza

Witam wszystkich! Pragnę podzielić się swoim świadectwem, podsumowując kończący się rok, który był jednym z najcięższych w moim życiu. Zaczęło się wszystko równo rok temu, Święta Bożego Narodzenia 2016. Wirusowa infekcja, zwykła grypa, niestety przechodzona, gdyż w pracy nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Wydawało się, ze rozeszło sie po kościach, jednak zaczęłam sie dziwnie czuć, serce zaczęło pracować na zwiększonych obrotach. Kardiolog stwierdził tachykardie, dostałam leki. Nie czułam sie lepiej. Lekarz rodziny przepisał antybiotyk, bo "coś tam jeszcze słyszy w klatce piersiowej".
Read More

Edyta: Zdrowie dla męża

Wzmiankę o Nowennie Pompejańskiej usłyszałam juz dawno . Jednak jej odmawiania podjęłam się wòwczas, kiedy mój mąż bardzo podupadł na zdrowiu.Bardzo cierpiał na bóle kręgosłupa i nóg. Przez trzy miesiące nie mógł spać z powodu bólu. Odwiedził wielu lekarzy i rehabilitantow,wysłuchał wielu diagnoz, wziął wiele lekarstw i zastrzyków (blokad), podjął rehabilitację i nic nie pomagało.Dwa razy podjął próbę o przyjęcie do szpitala celem wykonania jeszcze dokładniejszych badań. Jednak za każdym razem słyszał ,że stan nie zagraża życiu i nie został przyjęty.Bardzo to wszystko przeżywałam. Czułam , że jestem już wyczerpana .

Wtedy postanowiłam ,że odmówię Nowennę Pompejańską w intencji jego powrotu do zdrowia.Podobnie jak wielu ,którzy odmawiają NP czasem byłam rozkojarzona , czasem przysypiałam,czasem miałam nieprzyzwoite myśli.Jednak bardzo zależało mi na  tym , aby zdrowie mojego mojego męża uległo poprawie.W dziewiątym dniu odmawiania NP trafiłam w internecie na panią doktor,która cieszyła się dobrą opinią pacjentów. Zadzwoniłam do niej i opowiedziałam o dolegliwościach męża. Pani doktor kazała nam przyjechać do szpitala(do którego wcześniej nie został przyjęty!!!)  .

Swoim fachowym podejściem i dopasowaniem leków sprawiła , że bóle zaczęły ustawać ,a mąż mógł przespać noc. Jednocześnie rehabilitacja , która do tej pory była prowadzona zaczęła przynosić efekty. Rehabilitanci zwiekszyli jej ilość . W tej chwili mąż wrócił do pracy.Bóle odczuwa , ale jak sam powiedział , są nieporównywalne z tym, które były i z nimi da sie w miarę normalnie funkcjonować.

Dziękuję Ci Maryjo za wysłuchanie mojej prośby. ToTy sprawiłaś,że trafiłam na kompetentne osoby, które pomogły mojemu meżowi. Oprócz tego widzę,że i we mnie zaszły pozytywne zmiany.Inaczej patrzę na wiele spraw, jest we mnie wiecej spokoju, moja modlitwa stała się głębsza i dojrzalsza, a wokół siebie spotykam wiele życzliwych osób. Po skończeniu tej NP podjęłam sie odmawiania następnej, ale już w innej intencji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. To prawda,Maryja zmienia tych ktorzy sie do Niej modla. A rozaniec uzaleznia, ale jest to pozytywne i mile uzaleznienie. Pozdrawiam.