Anna: Ciąża i poprawa relacji małżeńskiej

Witam serdecznie, chcę podzielić się swoim świadectwem otrzymanych łask po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od wspaniałej koleżanki z pracy - Ani. Rozpoczynałam ją kilka razy, jednak przez kilka miesięcy nie udało mi się dokończyć żadnej z rozpoczętych nowenn.
Read More

Beata: Moc wytrwałej modlitwy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 1.11.14r. W tej chwili jestem w trakcie mojej 7 nowenny, jeżeli ktoś przeliczy to wyjdzie, ze coś za dużo sobie policzyłam, jednak był taki okres, ze równocześnie odmawiałam 2, które dotyczyły różnych spraw. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, że przecież tyle razy już się modliłam...
Read More

Magdalena: Maryja zaprowadziła mnie do swojego Syna!

Pragnę podzielić się świadectwem z zakończonej trzeciej nowenny, którą odmawiałam za szwagierkę i jej męża w intencji "o zdolność przejrzenia i życia w Prawdzie, o uwolnienie od siebie samych-o przyjęcie Prawa Miłości Jezusa i o życie wg pierwszego przykazania"
Read More

Lidia: Módlmy się za dusze w czyśćcu cierpiące!!!

Nowennę pompejanska odmawiam juz po raz 11. Na chwilę obecną modlę się trzeci raz z rzędu za dusze w czyśćcu cierpiące.
Read More

Marta: Uzdrowienie

Pragnę podzielić się świadectwem o moim uzdrowieniu dzięki Matce Bożej z Pompejów. Wiele lat zmagałam się z różnymi przykrymi dolegliwościami zdrowotnymi - odwiedzałam kardiologów, endokrynologów itp., brałam różne leki i preparaty a moje samopoczucie było coraz gorsze i nikt tak naprawdę nie wiedział, co mi jest i jakie to ma...
Read More

Edyta: Wszystkie konflikty i kłótnie odeszły w niepamięć!

Pragnę podzielić się z Wami moją wielką radością – za sprawą Maryi zostało uratowane moje małżeństwo. Wszystkie konflikty i kłótnie odeszły w niepamięć, a mój mąż stał się ponownie takim człowiekiem, w jakim zakochałam się kilka lat temu! Znowu potrafimy ze sobą rozmawiać i wspólnie spędzać czas. Teraz pragnę prosić Maryję, aby scementowała nasz związek jeszcze bardziej i uczyniła nas szczęśliwymi rodzicami. Bogu niech będą dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Edyta: Wszystkie konflikty i kłótnie odeszły w niepamięć!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Alleluja! Wielka radość!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!