Karolina: Moja 4 Nowenna Pompejańska , ale tym razem za kapłana.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. W zeszłym roku jakoś trafiłam na filmiki na YouTube pewnego diakona a dzisiaj już kapłana.
Przeczytaj całość

Maria: Uzdrowienie z dolegliwości kobiecych

Swoją pierwszą nowennę odmówiła jakieś 2 czy 3 lata temu. Niestety, intencja nie była stosowna, toteż Mateczka mnie nie wysłuchała. Później odmówiłam jeszcze parę nowenn, jednakże także nie zostały one wysłuchane. Ale wiem, że Maryja sprawiła wtedy, że wiara stała się dla mnie zupełnie czymś innym, czymś w rodzaju tlenu...
Przeczytaj całość

Madzia: rozwiązanie trudnych spraw u mamy

Kolejne piękne świadectwo wyciągnięte z głębin komentarzy: Pragnę podziękować Matce Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Prosiłam w sprawie mojej mamy, a dokładnie w intencji jej pracy o pozytywne rozwiązanie problemów. Odmówiłam całą nowennę – 54 dni, trzy różańce dziennie, trzy tajemnice. Przyznam się, że po zakończeniu pierwszej części prośby, przez...
Przeczytaj całość

P: Skończyłem odmawiać drugą w moim życiu pompejankę

Dziś właśnie skończyłem odmawiać drugą w moim życiu pompejankę. ale chciałem złożyć świadectwo o pierwszej. zacząłem ją odmawiać 29 stycznia 2016 r . jeszcze nie bardzo wiedziałem jak odmawiać , bylem jak ślepy we mgle. nie odmawiałem np ,, ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego. nie dodawałem...
Przeczytaj całość

Marta: Nowenna zmienia wszystkich i wszystko!

Witam! Pierwszy raz nowenne zaczełam odmawiać w kwietniu 2013r gdy nasza rodzinna firma stała na skraju bankructwa, wszystkie nasze problemy poleciłam Mateczce. Teraz mamy rok 2015 a nasza firma nadal istnieje, nie jest lekko ale wiem że to tylko dzięki Maryji wszystko jeszcze funkcjonuje:) nie to jest najważniejsze (teraz to wiem) tylko to że wszystko wokół mnie i mojej rodziny jest teraz inne. Największa zmiana jest w naszym małżenstwie, razem z mężem już się nie kłócimy, razem wspłópracujemy wspieramy się i razem sie modlimy - to jest najpiękniejsze. Mąż długo miał obawy czy podoła odmawiać nowenne, nie nalegałam lecz czkałam cierpliwie i w duchu bardzo pragnełam aby się odważył. Od stycznia codziennie razem odmawiamy nowenne, i codziennie słysze od niego że bardzo lubi te nasze różańce! Nasz spokój i harmonia jest tak wielką zmianą w naszym życiu, że inne sprawy już nas nie przytłaczają i nie spędzają snu z oczy. Jeszcze długa droga przed nami aby nasze życie było takie jak Pan tego sobie życzy ale z pomocą Mateńki wszystko jest możliwe. Pragne aby to świadectwo było podziękowaniem Maryji za wszystkie łaski jakimi nas obdarzyła. Dziękuje Maryjo i prowadz nas Swoimi ścieszkami.
Przeczytaj całość

Edyta: Matko pozwól mi dalej być matką dla moich dzieci!

Szczęść Boże. Mam 36 lat i złoślwy nowotwór. W lutym na onkologii podczas chemii poznałam Kamilę, która opowiedziała mi o NP. Tego samego wieczora zaczęłam ją odmawiać i jest tak do dziś. Otóż mój nowotwór bardzo zaawansowany i z przeżutami do płuc odebrał lekarzom entuzjazm. Zresztą nie działała chemia i trzeba było ją zmieniać a z płuc leciała mi krew. Lekarz tylko kiwał głową i mówił „że szaleje” czyli rośnie. Jakież było zdziwienie po 2 msc kiedy tomografia wykazała, że nie ma nowych ognisk a te stare trochę się obkurczyły. Jestem przekonana, że to Matka Boża wysłuchała moją prośbę.
Nie poddaję i modlę się dalej. Guzy w nodze są duże i nadal się powiększają co grozi amputacją całej nogi. Ale każdego dnia w swoich modlitwach błagam Matkę Bożą aby dała mi jeszcze możliwość cieszenia się darem zdrowia, życia i rodzicielstwa. Mam 9 letniego syna i 6 letnią córkę i bardzo chciałabym uczestniczyć w ich życiu i być z nimi w ważnych chwilach. Życie i zdrowie to ogromny dar którego nie doceniałam na codzień. Wszystkich, którzy mogą i chcą proszę o modlitwę w mojej intencji. Z całego serca dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

48 komentarzy do "Edyta: Matko pozwól mi dalej być matką dla moich dzieci!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Edytko pomodlę się za Ciebie! Nie poddawaj się! Nie bez kozery mówi się, że Maryja jest uzdrowicielką. Nas też uzdrowi z tej okropnej choroby nowotworowej.

Natalia
Gość
Natalia

Pani Edyto, będę się modlić. Życzę z całego serca powrotu do zdrowia 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

żona
Gość

codziennie modlę sie NP za mojego chorego na raka męża i podobnie jak ty mamy małe dzieci więc ,w czasie wieczornej modlitwy wezmę i Ciebie pod parasol modlitwy .Trzymaj się

v-tec
Gość

Mam depreche,nerwice lęki ale jak przeczytalem twoj wpis to postanowilem sie pomodlic za ciebie…
Usciskaj dzieciaki ode mnie

Magdalena
Gość
Magdalena

Pomodlę się w Pani intencji..

Martyna
Gość
Martyna

To wspaniałe świadectwo! Będę się za Ciebie modlić 🙂
Pozdrawiam ciepło.

renata cogiel sroka
Gość
renata cogiel sroka

Pomodle sie za ciebie

dorota
Gość
dorota

Maryjo mniej w opiece Edytę.Daj proszę łaskę zdrowia dla niej by mogła dalej cieszyć się rodzina i życiem.Maryjo proszę to Twoje dzieci.Pomóż im a nie mi ..

Kasia
Gość

Edyto, możesz liczyć na moją modlitwę:)+++

Dorota Karnicka
Gość

Edytko, będę się modlić o Twoje uzdrowienie . Niech Bóg błogosławi Tobie i Twej rodzinie!

Iza
Gość

jutro biorę udział we mszy Świętej o uzdrowienie. Na tej mszy Jezus uzdrawia jak 2000 lat temu. Pomodle się za Panią. Wierzmy a będzie nam dane!

SYLWIA
Gość
SYLWIA

Panie Boże weź pod opiekę Panią Edytę i jej dzieci, pozwól im cieszyć się sobą jak najdłużej! Niech Wam Bóg błogosławi. Niech też dobry Bóg okaże łaskę zdrowia dla męża Pani, której mąż jest na raka chory! Będę się codziennie za Was modlić!

marciniak
Gość
marciniak

pomodle sie za ciebie ,przeczytaj o sodzie oczyszczonej w medycynie

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Będę pamiętała o tobie Edytko i twoich dzieciach w modlitwie.Z Panem Bogiem.

E.
Gość

Edyto, wspaniałe świadectwo. Jeżeli chcesz wklejam adres, gdzie można uzyskac wacik z olejem Św. Charbela.

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Jadwigi Wrocław-Kozanów
ul. Pilczycka 25
54-150 Wrocław

Najszybciej będzie, jeżeli wyślesz zaadresowaną kopertę z naklejonym znaczkiem na adreszę.

Mirosława Kwasigroch
Gość

Pani Edyto,będę pamiętała w modlitwie,szczęść Boże.

Mirka
Gość

Pomodle sie dzisiaj za pania. Panie Boze miej w opiece Edyte.

aneta
Gość

PANI EDYTO JA OD DWOCH LAT WALCZE Z NOWOTWOREM MAM 38 LAT ,NAJWAZNIEJSZE TO UWIERZYC ZE BEDZIE PANI ZDROWA I NIEZAWACHAC SIE ANI PRZEZ CHWILE ZE BEDZIE PANI UZDROWIONA NAWET GDY BEDZIE JESZCZE GORZEJ,JESTEM Z PANIA CALYM SERCEM UDA SIE NAPEWNO,ZYCZE DUZO SILY I WIARY.LACZE SIE Z PANIA W MODLITWIE.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Pani Edyto będę się modlić za Panią . Serdecznie Panią pozdrawiam .

mateusz
Gość

Matko , mamusiu módl trzymaj panią Edytę w swej opiece , nie pozwól aby choroba się rozwinęła , Panie Jezu uzdrowicielu , pomóż pani Edycie aby wróciła do zdrowia

Anita
Gość

Myślami jestem przy Pani i łączę się w modlitwie.

xK
Gość

EDYTO, jeśli to czytasz – pamiętaj, że zawsze będziesz MATKĄ dla swoich dzieci. Proponuję Ci SKOK w NIEZNANE – ZAUFAJ BOGU! PRZEZ MARYJĘ ODDAJ MU SIEBIE SWOJE DZIECI, SWOJĄ RODZINĘ – po prostu WSZYSTKO (i najtrudniejsze – BEZWARUNKOWO! = „Ojcze, bądź wola Twoja”).

Sara
Gość

Pomodlę się za ciebie , bądź dobrej myśli zawierz całe swoje życie Matce Bożej Miłosierdzia i Królowej Różańca Świętego , na pewno cię nie zawiedzie .
Pozdrawiam cię

Bea
Gość

Kochana aż się popłakałam. Moi rodzice zmarli z powodu nowotworów gdy miałam kilka lat. Mimo, że teraz jestem już dorosła to bardzo tęsknię za nimi… Będę się modlić aby Matka Boża wysłuchała Twoje modlitwy i byś mogła cieszyć się życiem wraz z dziećmi przez długie lata… Pomodlę się również o Twoje zdrowie.

Ulka
Gość

Dzisiaj nowenna do Matki Bozej Nieustajacej Pomocy poprosze Ja o zdrowie dla Ciebie. Badz dobrej mysli i ufaj. Pozdrawiam Cie serdecznie.

ami
Gość

Ja również będę modliła się za Ciebie . Pozdrawiam , trzymaj się

Almari
Gość
Almari

Pani Edyto wiara czyni cuda.Pomodlę się w Pani intencji. Pozdrawiam serdecznie

Agata
Gość

Będę się za Panią modlić. U Matki Boskiej nie ma rzeczy niemożliwych

Hanna
Gość

Pomodlę się za Pani zdrowie. Proszę zawierzyć Mateczce, a na pewno pomoże. Z Panem Bogiem

Monika Makowska
Gość

Edytko trzymaj się! Obiecuję że pomodlę się za Ciebie 🙂

Marysia
Gość
Marysia

Obiecuję modlitwę! Też mam małe dzieci, wyobrażam sobie jak bardzo musi Pani cierpieć, myśląc w tej sytuacji o swoich Skarbach. Pani jest Skarbem dla Boga i dlatego na pewno Bóg ciągle otacza Panią miłością i opieką. Pomyślałam o Służebnicy Bożej Natuzzy Evolo obiecuję modlitwę za jej wstawiennictwem.

piotr
Gość

+

Bernadeta
Gość
Bernadeta

Pani Edytko!!cudowne świadectwo!!jest Pani przykładem dla wielu chorych.Niech Maryja wstawia się za Panią i rodziną!!Życzę powrotu do zdrowia i obiecuję modlitwę!!Pozdrawiam serdecznie!!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Polecam te flimiki z tym lekarzem od raka : https://www.youtube.com/watch?v=dAZuCAZQ6SM

Dana
Gość

Edytko trzymaj się! Obiecuję że pomodlę się za Ciebie

kasia
Gość

Pomodlę się i ja za Ciebie.Prosze zapoznaj się też z dietą dr Joanny Budwig.To dieta antynowotworowa.

Kasia
Gość

Edyto, modlę się o łaskę uzdrowienia dla mojej Mamusi, która także walczy z nowotworem. Możesz liczyć na moją modlitwę. Trzymaj się cieplutko !

pumbap
Gość
pumbap

Pani Edyto-niech BÖg w swoim Milosierdziu wyslucha Pani modlitw.Bardzo prosze poczytac o WITAMINIE B 17,na ryneczku w Lodzi kupilam pestki ( bez lupinek) moreli.To NAPRAWDE POMAGA

Aga
Gość

Ja tez sie pomodle mi Matka Przenajswietrza pomogla

Ola
Gość

Edyto, bede sie modlic za Ciebie

Gabriela
Gość
Gabriela

Od dziś dołączam do mich intencji. Szczęść Boże!

Krystyna
Gość
Krystyna

Ja rowniez bede pamietal codziennie w mojej modlitwie o Tobie

Agnieszka L
Gość
Agnieszka L

Edytko niech Bóg Ci Błogosławi i udzieli łaski zdrowia. To Bóg jest naszym najlepszym Lekarzem i Uzdrowicielem. Trzeba tylko prosić z wiarą. Ja też dokładam swoją modlitwę . Szczęść Boże

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

polecam poczytanie informacji nt. dr Gersona oraz jego metody antyrakowej. Pomocna rowniez moze byc dr Ewa Dabrowska oraz jej dieta- post Daniela, ktora potrafi wyleczyc czlowieka z wszelakich chorob i dolegliwosci.

Cybulska
Gość
Cybulska

Ja też będe się modlić o zdrowie dla Ciebie.Z Panem Bogiem..

wiola
Gość

jestem teraz z Tobą Edyto w modlitwie.Będzie dobrze tylko ufaj,

Basia
Gość

Edyto, niech Matka Boża Pompejańska wyprosi ci łaskę pełnego zdrowia. Ja też wezmę ciebie pod parasol modlitwy. Jest tyle wpisów, że Maryja ciebie nie zostawi. Pozdrawiam serdecznie i zawierzam ciebie i twoją rodzinę Niepokalanemu Sercu Maryi.

Kasia
Gość

Wiara czyni cuda I trzeba sie modlic I dziekowac za kazdy dzien z modlitwa bedzie tylko lepiej 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!