Szczęśliwa obrona pracy magisterskiej po 2 latach pisania

Niniejszym świadectwem chciałabym gorąco podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymanie daru dobrej obrony pracy magisterskiej, której pisania nie mogłam w żaden sposób doprowadzić do końca. KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA!Przeczytaj Szczęśliwa obrona pracy magisterskiej po 2 latach pisania
Przeczytaj całość

M: modlilam sie do Maryi o rozjasnienie umysłu

Szczęść Boże! Chciałabym podzielić się z Wami swoim małym, a zarazem wielkim sukcesem. W tym roku pisałam maturę, Przygotowania do egzaminu nie szly mi najlepiej...
Przeczytaj całość

Ewelina: Cud poczęcia dziecka

Witam Wszystkich. Chciałabym podzielić się moją wielką radością z Wami i wesprzeć swoim świadectwem wszystkie pary, które starają się o potomstwo od dłuższego czasu. Niedawno zostałam szczęśliwą mamą uroczego chłopczyka. Jego narodziny były dla mnie najwspanialszym momentem w życiu i długo wyczekiwanym. Swoje starania o potomstwo zaczęliśmy z mężem ponad dwa lata temu. Niestety przez dłuższy czas nie udawało mi się zajść w ciążę. Po badaniach okazało się, że mam endometriozę.
Przeczytaj całość

Magdalena: Łaska uzdrowienia

Po trwającej jak czas terapii nowotwór praktycznie zniknął. O pomyślnych wynikach badań dowiedzieliśmy w trakcie odmawiania przeze mnie części dziękczynnej Nowenny.
Przeczytaj całość

Aldona: Pomoc w każdej sprawie

A Matka Boża to Moja Najukochańsza Pocieszycielka, której powierzam również swoje radości i chwile szczęścia dziękując jej za Wszystko!!!! I nie raz zwracam się do Niej swoimi słowami i wiem, że Ona najlepiej mnie rozumie - wyobrażam sobie wtedy jak mnie przytula i pociesza - i zaraz robi mi się lepiej...wtedy biorę się w garść i zaczynam walczyć z trudnościami dnia codziennego.
Przeczytaj całość

Dariusz: Przemiana

O nowennie dowiedziałem się od znajomego księdza. Poczytałem tu i tam i dowiedziałem się, że wiele z próśb zostaje wysłuchanych. Postanowiłem zacząć odmawiać tą cudowną modlitwę, a jako, że cel mam dosyć dla mnie ważny nie myślę nawet o przerwaniu i każdego dnia poświęcam czas dla Maryi.

Odkąd zacząłem modlić się nowenną pompejańską czuję, że moje życie zaczyna się zmieniać, moja wiara stała się pełniejsza, mocniejsza. Nie rozstaję się z różańcem. Mam go zawsze przy sobie, czy na spacerze, czy w szkole, czy gdziekolwiek indziej. Czuję, że dzięki nowennie jestem innym człowiekiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Dariusz: Przemiana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

MAM PODOBNIE, JUŻ NIE ROZSTAJĘ SIĘ Z RÓŻAŃCEM. MARYJA JEST CAŁY CZAS ZE MNĄ, MIMO ŻE WCZEŚNIEJSZĄ NP ODMAWIAŁO MI SIĘ BARDZO CIĘŻKO (ZA ZDROWIE SYNKA,)ODMAWIAM KOLEJĄ:)POZDRAWIAM WSZYSTKICH MODLĄCYCH I CZYTAJĄCYCH TE ŚWIADECTWA.

aga
Gość

nowenna pompejska takze bardzo odmienila moje zycie.niepotrafie o niej zapomniec. dzieki niej stalam sie lepsza osoba i caly czas czuje wstawiennictwo matki bozej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!