Agnieszka: Wdzięczna za ŁASKI BOŻE

Moja rodzina doświadczyła wiele łask Bożych.Jedną z nich jest nasz dom,który kupiliśmy 2 lata temu,nie mając zbyt wiele pieniędzy.Nawet o takim nie marzyliśmy.Dzięki rodzinie i życzliwym osobom udało nam się tego dokonać.Co najciekawsze mieszkamy w pięknym domu,który stoi na przeciwko figurki Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej.Cały czas odczuwamy jej opiekę.Przez...
Read More

Wanda: niedobra miłość

Maryja wysłuchała mojej prośby,uwolniła mego syna od nie wlaściwej kobiety,dosłownie w ostatnim dniu nowenny,kiedy odmawiałam nowennę byłam bardzo szczęsliwa.Dziękuję Ci Maryjo,teraz też odmawiam w kolejnej nowennie i wierzę że mnie wysłucha.Zchęcam inne osoby ,naprawdę to są naoczne cuda.
Read More

Ania: nawrócenie męża

W ostatnim dniu rekolekcji mąż przystąpił do spowiedzi świętej. Od tego momentu zmienił się, stał się innym człowiekiem, zauważyłam jak dużo mu dało to pojednanie się z Bogiem.
Read More

Anecia: Dziekuje że czuwasz nade mną

Są dni kiedy mam chwile zwątpienia na pewno to za sprawa złego ....Ale nie poddaje sie i trwam w modlitwie .
Read More

Józefa: Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmawiam od 4-ch lat z małymi przerwami. Przeważnie modlę się o zdrowie. Prosiłam Boga o zdrowie dla wnuka i Pan Bóg wysłuchał.
Read More

Darek: Zawierzenie Maryi

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z czasopisma Miłujcie się,jednak odkładałem myśl o tym aby ją rozpocząć.Od kilkunastu lat choruje psychicznie.Moja choroba jest dość ciężka więc niemogę tez funkcjonować normalnie jak zdrowy człowiek.Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać jakieś pół roku temu,dzisiaj kończę już 3 nowenne.Ta nowenna jest niesamowita.Zanim ją rozpocząłem miałem duże lęki,bałem się ludzi,choroba dawała się we znaki mimo zażywania leków.A teraz dzięki tej nowennie i codziennej Eucharystii czuje się w miare normalnie,jestem bardziej zadowolony z życia,lęki zniknęły,i nie boję się już innych.Miałem również problemy z czystością,aby ją zachować.Dzięki tej modlitwie nie upadam w już w te grzechy.Mimo że moja prośba nie została jeszcze wysłuchana tak do końca to będę sie nieustannie modlił tą nowenną.Polecam wszystkim tą formę modlitwy,nawet ludziom wątpiącym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Darek: Zawierzenie Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za to że napisałeś to świadectwo i pomodlę się za ciebie.

Darek
Gość

Dziękuję za modlitwę:) i Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!