Katarzyna: Dziękuję za rodzinę

Chcę podziekowac Królowej Różańca za to, jak moje zycie zmienilo sie odkąd poznalam tę formę modlitwy. Pierwszą moją nowennę odmowilam ponad trzy lata temu. Uprosilam nią potrzebne zmiany w moim zyciu i dobrego meża. Nowenna uporzadkowala ponadto moje myśli, pomogla w wewnetrznym zdyscyplinowaniu. Kolejna moja nowenna dotyczyla prosby o poczęcie dziecka. Odmawialam ja tuż przed ślubem zawierzając Maryi nasze małżeństwo.
Przeczytaj całość

Basia: Zdany egzamin

To bardzo skuteczna modlitwa,polecam wszystkim.Parę dni temu rozpoczęłam kolejna nowenne ,ufam ,ze tym razem również zostane wysłuchana.
Przeczytaj całość

Barbara: Nie zwątpię w Ciebie Matko

O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie od przypadkowej osoby poznanej na fb.Mialam chore kolana,ktore lekarze mieli zoperowac 26 maja 2015r .Zaczelam odmawiac Nowenne w marcu w intencji kolan nowenne zakonczylam27kwietnia 25bylam na Jasnej Gorze chce napisac ,ze Matka Przenajswietrza uleczyla moje kolana dzis moge skakac tanczyc.Przeczytaj Barbara: Nie zwątpię w Ciebie...
Przeczytaj całość

Grażyna: Nie ma śladu choroby

W sierpniu 2017 r. po tomografie komp.dowiedziałam się że na lewym płucu mam zmianę ok 17 mm. Natychmiast skierowano mnie do szpitala gdzie przeszłam różne badania ,w tym znów TK. Zmiana miała już 24 mm.Mąż i córka zaczęli odmawiać za mnie nowennę pompejańską,sama też do nich dołączyłam .
Przeczytaj całość

Katarzyna: Pomoc w nawróceniu syna i powrót do zdrowia…

Odmawiam nowenne po raz 3.Dwie pierwsze za syna,zeby sie wyprostował i żył uczciwie i skonczył szkołe.Matka Boza przesyła duzo łask bozych w zwiazku z nawroceniem syna,szkole skonczył i wyjechał do Anglii,ale słabo powodzi sie jemu ze znalezieniem pracy i utrzymaniem sie za granica.Kolejna 3 nowenne zaczelam w intencji swojego zdrowia...
Przeczytaj całość

Darek: Zawierzenie Maryi

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z czasopisma Miłujcie się,jednak odkładałem myśl o tym aby ją rozpocząć.Od kilkunastu lat choruje psychicznie.Moja choroba jest dość ciężka więc niemogę tez funkcjonować normalnie jak zdrowy człowiek.Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać jakieś pół roku temu,dzisiaj kończę już 3 nowenne.Ta nowenna jest niesamowita.Zanim ją rozpocząłem miałem duże lęki,bałem się ludzi,choroba dawała się we znaki mimo zażywania leków.A teraz dzięki tej nowennie i codziennej Eucharystii czuje się w miare normalnie,jestem bardziej zadowolony z życia,lęki zniknęły,i nie boję się już innych.Miałem również problemy z czystością,aby ją zachować.Dzięki tej modlitwie nie upadam w już w te grzechy.Mimo że moja prośba nie została jeszcze wysłuchana tak do końca to będę sie nieustannie modlił tą nowenną.Polecam wszystkim tą formę modlitwy,nawet ludziom wątpiącym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Darek: Zawierzenie Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za to że napisałeś to świadectwo i pomodlę się za ciebie.

Darek
Gość

Dziękuję za modlitwę:) i Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!