Alicja: Uzdrowienie

Nie starczy mi życia ,aby podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie cuda,które mi uczyniła. Wiosną tego roku stwierdzono u mojej siostry nowotwór złośliwy z naciekami na jelito grube. Tego samego dnia , w którym otrzymała tą straszną wiadomość, ja zaczęłam odmawiać Nowennę pompejańską w jej intencji. Rokowania lekarskie były bardzo...
Read More

V: Polecam Nowennę wszystkim wątpiącym

Modlitwa jest dla mnie ukojeniem w trudnych życiowych sytuacjach, które czasami mnie przerastają, i daje mi wewnętrzny pokój i wyciszenie.
Read More

Maryjka: Wierzę ,że jeszcze wszystko przed nami

modliłam się o uzdrowienie mojej córeczki z choroby oczu, nie było łatwo odmawiać nowennę nie mogłam się skupić ciągle jakieś myśli przychodziły mi do głowy itp. ale trwałam w modlitwie w dwa tygodnie przed końcem nowenny myśl "po co ci to daj sobie spokój nic ci to nie da"... Na następny dzień kontrola po naświetlaniu okazuje się że dziecko widzi więcej niż wcześniej dziękowałam Matce Bożej a w oczach łzy. W pierwszą sobotę miesiąca na czuwaniu córeczka była ze mną na mszy to było dwa dni przed końcem odmawiania nowenny.
Read More

Artur.: Dzięki nowennie poszedłem do spowiedzi

Zgodnie z tym iż należy podzielić się świadectwem nowenny czynię to. Nowenne w sumie znalazłem przez przypadek w internecie ponieważ znalazłem się w sytuacji bez wyjścia lub lepiej określić ją beznadziejną i jestem bezsilny w tym.
Read More

Maria: Syn otrzymał pomoc

Jestem w trakcie odmawiania 5-tej nowenny pompejańskiej. Na nowennę trafiłam w internecie, wówczas mój syn miał problemy za granicą i zaczęłam odmawiać nowennę. Prosiłam Mateńkę o pomoc w rozwiązaniu sprawy.
Read More

Danuta: Prosiłam i zostałam wysłuchana. Matka Boża nie zawodzi !

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej. W pierwszej modliłam się za swoje dzieci, aby w Ich małżeństwach panowała zgoda i miłość wzajemna, a także Miłość do Boga. Żeby się od Niego nie oddalali, lecz przybliżali. Tę nowennę ukończyłam w lutym i już widzę, że Matka Boża działa w Ich życiu. Widzę przemiany i ufam, że będzie coraz lepiej. W marcu podjęłam drugą nowennę, o pracę dla dzieci i wyjście z trudności finansowych dla Nich i dla nas, gdyż oboje z mężem też borykamy się z trudnościami finansowymi. Jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej i już nadeszła pomoc z Niebios. Dzieci pracują w tym momencie, choć to praca nie pewna, ale jednak jest. Dla mnie i męża też nadszedł ratunek i możemy uregulować zaległości w płatnościach, które nas bardzo martwiły.Dziękuję z całego serca Matce Najświętszej za okazaną nam pomoc i ufam, że jeszcze Maryja pomoże nam spłacić kredyt. To wszystko dokonuje się w sposób, który nam trudno jest zrozumieć, ale my nie musimy nic rozumieć… My mamy modlić się i ufać, że Matka Boża pośpieszy z pomocą. Polecam tę modlitwę wszystkim potrzebującym pomocy ! Nie lękajcie się prosić ! Pompejańska Królowa Różańca Świętego, to Matka, która nigdy nie zawodzi !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Danuta: Prosiłam i zostałam wysłuchana. Matka Boża nie zawodzi !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Wielu doda wiary i ufnosci. Modlitwa Rozancowa ma MOC. Chwala Maryi.

Monika Piątkowska
Gość
Monika Piątkowska

Czytam i czytam te piękne świadectwa i serce mi się raduje. Ja jestem w trakcie pierwszej nowenny, właśnie dziś zaczęłam część dziękczynną. Trochę jestem zaniepokojona bo nie wiem czy robię to prawidłowo. Proszę o pomoc i wyjaśnienie. A mianowicie: czy można nowennę odmawiać robiąc coś (np. jakieś prace domowe)? Czy nie trzeba kończyć każdej dziesiątki Różańca po „Chwała Ojcu i….” modlitwą: ” O mój Jezu, przebacz….” tak jak to jest w Różańcu. Bardzo proszę o odpowiedż. Niech Maryja, Nasza Kochana Mateńka Wam wszystkim błogosławi. Chwała Panu!

Marek (adm.)
Admin

1. tak 2. chwała ojcu tak, o mój Jezu niekoniecznie

joanna
Gość
joanna
Ja i wszyscy inni prosimy i ufamy i dostajemy to na co jesteśmy gotowi przyjąć i nie polemizujemy z Bogiem, że nie ma racji, bo nie my jesteśmy Bogiem i nie my możemy właściwie ocenić co jest dla nas dobre. Albo chcemy uznać, że jesteśmy dziećmi Bożymi i zdajemy się na Jego wolę. Albo kim ? Pomiotem szatańskim ? Owoce niezadowolenia – rozpaczy – mówią same za siebie. Albo chcesz zmienić coś na lepsze i wyzwolić się z mocy piekielnych, albo będziesz dalej szaleć na uciechę szatana – Twój wybór. Polecamy cię i innych niedowiarków i grzeszników Panu Bogu :… Czytaj więcej »
Renata
Gość
Renata

Straszne rzeczy ta osoba pisze, jest bardzo daleko od Boga a szatan trzyma ja w swoich łapach, trzeba się za nią pomodlić i za innych co myślą podobnie…

gwiazda
Gość
gwiazda

Jestem w szoku po tym komentarzu

Maria W
Gość
Maria W

KLIKNIJCIE NA ZGLOS NA ACURW TA KOBIETA BLUZNILA PRZECIWKO MARYI CHUBA !MC TEMU

Maria W
Gość
Maria W

PANIE ADM.PROSZE NA ZAWSZE ZBLOKOWAC TA AQRW>AQURWE CO JAKIS CZAS WYPISUJE BLUZNIERSTWA OSTATNIO PRZECIW MB NIEDOPUSZCZALNE SATAKIE WPISY PROSZE COS NATYCHMIAST Z TYM ZROBIC

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!