Danuta: Prosiłam i zostałam wysłuchana. Matka Boża nie zawodzi !

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej. W pierwszej modliłam się za swoje dzieci, aby w Ich małżeństwach panowała zgoda i miłość wzajemna, a także Miłość do Boga. Żeby się od Niego nie oddalali, lecz przybliżali. Tę nowennę ukończyłam w lutym i już widzę, że Matka Boża działa w Ich życiu. Widzę przemiany i ufam, że będzie coraz lepiej. W marcu podjęłam drugą nowennę, o pracę dla dzieci i wyjście z trudności finansowych dla Nich i dla nas, gdyż oboje z mężem też borykamy się z trudnościami finansowymi. Jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej i już nadeszła pomoc z Niebios. Dzieci pracują w tym momencie, choć to praca nie pewna, ale jednak jest. Dla mnie i męża też nadszedł ratunek i możemy uregulować zaległości w płatnościach, które nas bardzo martwiły.Dziękuję z całego serca Matce Najświętszej za okazaną nam pomoc i ufam, że jeszcze Maryja pomoże nam spłacić kredyt. To wszystko dokonuje się w sposób, który nam trudno jest zrozumieć, ale my nie musimy nic rozumieć… My mamy modlić się i ufać, że Matka Boża pośpieszy z pomocą. Polecam tę modlitwę wszystkim potrzebującym pomocy ! Nie lękajcie się prosić ! Pompejańska Królowa Różańca Świętego, to Matka, która nigdy nie zawodzi !!!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „Danuta: Prosiłam i zostałam wysłuchana. Matka Boża nie zawodzi !

  1. Czytam i czytam te piękne świadectwa i serce mi się raduje. Ja jestem w trakcie pierwszej nowenny, właśnie dziś zaczęłam część dziękczynną. Trochę jestem zaniepokojona bo nie wiem czy robię to prawidłowo. Proszę o pomoc i wyjaśnienie. A mianowicie: czy można nowennę odmawiać robiąc coś (np. jakieś prace domowe)? Czy nie trzeba kończyć każdej dziesiątki Różańca po „Chwała Ojcu i….” modlitwą: ” O mój Jezu, przebacz….” tak jak to jest w Różańcu. Bardzo proszę o odpowiedż. Niech Maryja, Nasza Kochana Mateńka Wam wszystkim błogosławi. Chwała Panu!

  2. Ja i wszyscy inni prosimy i ufamy i dostajemy to na co jesteśmy gotowi przyjąć i nie polemizujemy z Bogiem, że nie ma racji, bo nie my jesteśmy Bogiem i nie my możemy właściwie ocenić co jest dla nas dobre. Albo chcemy uznać, że jesteśmy dziećmi Bożymi i zdajemy się na Jego wolę. Albo kim ? Pomiotem szatańskim ? Owoce niezadowolenia – rozpaczy – mówią same za siebie. Albo chcesz zmienić coś na lepsze i wyzwolić się z mocy piekielnych, albo będziesz dalej szaleć na uciechę szatana – Twój wybór. Polecamy cię i innych niedowiarków i grzeszników Panu Bogu : Boże zlituj się nad nimi, bo nie wiedzą co czynią. Matko Boska otocz ich swoim płaszczem spokoju i oddal i zniszcz – w sensie przemień nastawienie mocy piekielnych, by się poddały i zwróciły z pokorą do Boga żebrząc Jego Miłosierdzia. Amen.

  3. Straszne rzeczy ta osoba pisze, jest bardzo daleko od Boga a szatan trzyma ja w swoich łapach, trzeba się za nią pomodlić i za innych co myślą podobnie…

  4. PANIE ADM.PROSZE NA ZAWSZE ZBLOKOWAC TA AQRW>AQURWE CO JAKIS CZAS WYPISUJE BLUZNIERSTWA OSTATNIO PRZECIW MB NIEDOPUSZCZALNE SATAKIE WPISY PROSZE COS NATYCHMIAST Z TYM ZROBIC

A Ty co o tym myślisz? Napisz!