Szymon: Nowenna różańcowa pomaga w nauce

Chciałbym złożyć świadectwo w podzięce dla Maryii Królowej Różańca Świętego. Moja sytuacja w szkole była fatalna, zagrożenia z najgorszych przedmiotów jakie dla mnie spotkać- Historia i Matematyka. Z matematyki nic nie umiałem, nie rozumiałem, a z Historii to już masakra. Dowiedziałem się, że mam zagrożenia. Wprawdzie na półrocze ale jeśli się nie...
Przeczytaj całość

Zosia: skończyłam nowennę, po robactwie nie ma już śladu

Wczoraj skonczylam odmawic 2. nowenne I musze przyznac, ze bylo znacznie trudniej niz za pierwszym razem. Zaczynalam bardzo pewna siebie, bo przeciez pierwsza nowenna nie sprawila mi wiekszych trudnosci, ale juz po kilku dniach zaczely sie problem z odmawianiem, ale jednoczesnie moja intencja zaczela sie spelniac! Przeczytaj Zosia: skończyłam nowennę,...
Przeczytaj całość

len: Zakochałam się w chłopaku, który był ateistą.

Odmówiłam ostatnią tajemnicę różańca i lęki odeszły! Dzisiejszy dzień sprawił, że znowu jestem szczęśliwa. Wróciły do mnie siły, ufam, że Maryja mi pomoże. Czuję, że ta modlitwa działa. Dopiero ją zaczęłam, a już czuję się lepiej! Poczułam, ze muszę napisać świadectwo i podzielić się moimi doświadczeniami.
Przeczytaj całość

Joanna: Cierpliwie czekam

Witam jestem po odmowieniu dwóch nowenn.Nadal czekam cierpliwie wieżę ze sie stanie tak według woli Bozej. Nie poddaje sie w modlitwie codziennie odmawiam różaniec i Tajemnice szczescia.
Przeczytaj całość

Basia: Uregulowanie spraw majątkowych.

Po odmówieniu NP znalazłam miłość i w wieku 44 lat wyszłam za mąż.
Przeczytaj całość

Danka: 4 rok trzezwości mego męża

Dzieki Pompejanskiej Pani moj maz jest juz 4 rok trzezwiejacym alkoholikiem / ani kropli alkoholu /. To cud 🙂
ps.
kiedys napisze wiecej…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Danka: 4 rok trzezwości mego męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aga
Gość

Danusiu napisz wiecej jak najszybciej bo swiadectwa są ogromnym wsparciem dla modlacych się i dodaja siły by nie ustawac w modlitwie. Ja modle się i czekam na tę łaskę ktora Ty już otrzymałas.

Nina
Gość

Ja też czekam na podobną łaskę i proszę o świadectwo

sylwia
Gość
sylwia

Ja takze modle síe w tej samej intencjí za tate od ponad 25 lat pije nowenne juź skonczylam i czekam az i tata wytrzezwieje na dobre. Czy od razu pani maz przestal pic jak zaczela pani nowenne ? Bog zaplac Maryjo za wszystkie laski <3

Danka
Gość

Sylwia, Nina, Aga – dziękuje bardzo za wpis, dziewczyny alkoholicy to bardzo chorzy ludzie, ani oni, ani my nie jesteśmy w stanie zapanować nad nałogiem, ale jest Ktoś, kto może ich uzdrowić i dlatego warto za nimi błagać u Boga, wesprzeć ich modlitwą o uzdrowienie. Moje świadectwa rozminęły sie w czasie, wcześniej okazało się to dłuższe/ uzdrowienie z alkoholizmu/:
http://pompejanska.rosemaria.pl/category/swiadectwa-nowenna-pompejanska/page/2/
ps.
1.przepraszam za niespójny i nieporadny czasami styl – pisałam sercem, chcąc oddać tragizm sytuacji i potęgę cudu
2. znam Wasz ból i pomodlę się za Waszych bliskich

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!