CZY MOJA NOWENNA JEST WAŻNA? Audycja modlitewno-nowennowa – ZAPROSZENIE!

Moi drodzy, pojawił się pomysł, aby porozmawiać o nowennie pompejańskiej, na żywo, w internetowym Radiu Różaniec. Oto tematy naszej pierwszej audycji:

1. Czy moja nowenna jest ważna? – pyta o to bardzo wiele osób! Opowiemy sobie co należy zrobić, aby nasza nowenna była odmówiona ważnie, a nie traktowana jak magiczne zaklęcie. ZADZWOŃ podczas audycji!

2. Jak wypełnić zobowiązanie dane Maryi w nowennie pompejańskiej? Masz pomysł? Podziel się z nim!

3. Nowenna za innych – nieudana… Mąż nie wrócił, dziewczyna nie pokochała, brak nawrócenia i spodziewanych efektów.

4. Czas na WASZE pytania! Kontakt przez telefon 616 255 255 i skype radiorozaniec

NO I MODLITWA! – Ko zadzwoni z intencją, w tej intencji się pomodlimy! Na końcu – koronka.

ZAPRASZAM! NIEDZIELA 17 maja o godz 15.

Słuchaj w Radiu Różaniecwww.radio.rozaniec.info (przez przeglądarkę internetową).

 

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
Adam S.Bożena S.AgnieszkaCJanekKrystyna Miękina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

czy audycja będzie nagrywana? jeżeli ktoś nie może posłuchać to czy będzie gdzieś później dostępna?

Dorota
Gość
Dorota

Super pomysl !

Dorota
Gość
Dorota

Postaram sie.

Krystyna Miękina
Gość
Krystyna Miękina

Wszystko byłoby dobre gdyby nie o 15,00 O 15,00 jest Koronka do Miłosierdzia Bożego , i to trochę tak nie za bardzo .Bardzo dużo osób odmawia tą Koronkę .I prośba taka żeby to można było potem przesłuchać , czy wy nie zmienilibyście godziny ?

Janek
Gość
Janek

Czytam świadectwa i zauważyłem jedną ciekawą prawidłowość. Ten kto się modli tak jak potrafi otrzymuje zawsze! od Maryi i Boga pomoc. Otrzymuje też spokój ducha. Po pewnym czasie prostuje swoje życie. Bóg oczekuje od nas działania, tak jak potrafimy módlmy się a On wszystko poukłada jak należy. Nie wierzę by Bóg odmówił pomocy komukolwiek. Tak samo uważam że modlenie się w rożnych intencjach jest Bogu miłe -i otrzymamy to – pod warunkiem że te intencje nie są sprzeczne z dobrem (np szkodzenie bliźniemu etc). Bóg jest kochającym Ojcem. Ja też jestem ojcem i nie wyobrażam sobie bym dziecku mógł zaszkodzić.… Czytaj więcej »

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ja nie otrzymałam pomocy.
Nie widzę zmian, nic nowego. A odmówiłam 7 NP w różnych intencjach. Przez ponad rok odmawiałam, skończyłam 26 grudnia ostatnią, żadna intencja się nie spełniła.

Janek
Gość
Janek

AgnieszkoC naprawdę nic nie dostałaś? Nie mogę uwierzyć. Intencje te o które się modlisz spełnią się. Matka Boża obiecała!!! Może trochę później ale na pewno się spełnią. A inne Łaski jak spokój ducha, relacje rodzinne, koleżeńskie nic zupełnie? Błogosławię Cię.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Ja,również Agnieszko nie mogę uwierzyć ,że nie otrzymałaś zupełnie nic.Czsami tak bardzo prosimy o coś i się na tym skupiamy,że nie dostrzegamy a nawet może nie chcemy dostrzec jak wiele innych łask otrzymujemy.Jezus daje nam w pierwszej kolejności to czego potrzeba nam najbardziej.Pomyśl przez chwilę czy nie otrzymałaś spokoju,pewności ,że wszystko się ułoży,bo się ułoży, ja wierzę.Może coś ci umknęło,nie zauważyłaś tego.Pozdrawiam Cię i otoczę modlitwą,a ty nie przestawaj się modlić.Z Panem Bogiem.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Może i nie dostrzegam łask. Nie wiem. Ja nic nie czuję, nie czuję by było inaczej, żadnego spokoju, tym bardziej rodzinnego.
Dziękuję za modlitwę i błogosławieństwo. Może was prędzej Bóg wysłucha. Ja się modlę już tylko za moje duchowo adoptowane dziecko. Nie mam sił i wiary na inne modlitwy.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Nie poddawaj się ,ja będę się za ciebie modliła,dzisiejszą Mszę Świętą poświęciłam w Twojej intencji,ale ty też się módl.Otrzymałaś łaskę odmawiania NP,wielu osobom nie udaje się odmówić jednej ,a ty modliłaś się przez ponad rok,czy to nie jest łaska?Jesteś silna,więcej wiary w Boga.Niech Bóg Cię błogosławi.

Adam S.
Gość
Adam S.

Mam pytania odnośnie odmawiania NP:

1. Często odmawiam NP w drodze do pracy, sklepu itp. Wiadomo nie mam pod ręką rozważań, czy ważne jest, aby przed każdą tajemnicą zrobić wprowadzenie do danej tajemnicy, czy można odmawiać bez wprowadzenia?

2. A co jeśli odmawiam NP słuchając różańca z odtwarzacza mp3 w myślach (zaznaczam w myślach). Taka NP tez jest ważna? Generalnie jest wszystko rozważanie, lektor odmawia dziesiątki różańca, a ja w myślach razem z nim i kontempluję tajemnice. W sumie powiem, że taka forma mi najbardziej odpowiada, bo często odmawiając kolejne modlitwy Zdrowaś… zastanawiam się czy jakiejś po prostu nie skróciłem. Pozdrawiam.